Oslas 48

Oslas. Ryanair skrydžiai į OsląNORVEGIJA – NORWAY

OSLAS – OSLO (Rygge oro uostas)

Oslo Rygės oro uostas (Oslo Rygge Airport) >

Užsisakykite skrydį į Oslą trumpoms atostogoms mieste, kuriame šiek tiek pasijusite kaip atostogaudami kaime. Oslas išties gražus miestas. Nors ir būdamas toks modernus ir kosmopolitiškas, jis nė akimirkai jums neleis pamiršti, kad laukinė Norvegijos gamta yra visai šalia, tereikia šiek tiek pavažiuoti automobiliu ar traukiniu. Jau pačiame Osle ir priemiesčiuose galima grožėtis gamta – aplink kalvos, uolos, miškeliai, salos, pačiame mieste gausu parkų. Osle verta pamatyti Akershus pilį, aplankyti Norvegijos liaudies muziejų, Vigelando parką, operą, rotušę, parlamentą. Karlo Johano gatvė Osle yra mėgstamiausia turistų pasivaikščiojimo vieta, kurioje ir įsikūrę daugelis lankytinų objektų (nacionalinis teatras, pilies parkas, universitetas ir kiti). Nors Oslas gali pasirodyti brangus, tikrai galima daug ką nuveikti neišleidžiant nė cento. Pasiplaukiokite fiordais, pasivaikščiokite po salą arba, jeigu jums labiau patinka, prasieikite Oslo gatvėmis ir užsukite į vieną ar kitą barą. Praleiskite trumpas aukštos klasės atostogas skandinaviškame mieste!

✈ Pigūs Ryanair skrydžiai į Oslą iš Vilniaus >
✈ Pigūs Ryanair skrydžiai į Oslą iš Rygos >

Kaip nuvykti iš Rygge oro uosto į Oslą

Oslas nuo Oslo Rygge oro uosto nutolęs apie 60 km. Oslas pasiekiamas autobusu, traukiniu, taksi, nuosavu ar nuomotu automobiliu.

AUTOBUSU
Rygge-Ekspressen autobusai važiuoja į Oslą. Reisų tvarkaraštis suderintas su aviakompanijos „Ryanair“ skrydžių laiku. Po kiekvieno lėktuvo nusileidimo autobusai iš oro uosto išvyksta maždaug po 40 min. Esant skrydžio vėlavimui autobusai laukia nusileidimo. Rygge-Ekspressen autobusuose galima atsiskaityti tik Norvegijos kronomis arba kreditinėmis kortelėmis (Visa, MasterCard, Diners or AmEx).
F11 Flybussekspressen autobusai vyksta iki Vestbio (Vestby), Ås, Moso (Moss), Råde, Fredrikstado (Fredrikstad) ir Oslo oro uosto.

TRAUKINIU
Traukinių stotis yra už kelių kilometrų nuo oro uosto. Iki stoties nemokamai kursuoja autobusas likus 15 min. iki traukinio išvykimo iš traukinių stoties. Traukiniai iš Rygge traukinių stoties vyksta iki Oslo, Ski, Vestbio (Vestby), Sarpsborgo (Sarpsborg), Fredrikistado (Fredrikstad), Haldeno (Halden), Getenborgo/Udevalos (Gothenburg/ Uddevalla) (Švedijoje).

48 thoughts on “Oslas

 1. Silva parašė:

  Laba diena. Balandžio 2d skrendu iš Lietuvos į Norvegiją, bet iškilo toks klausimas ar reikia kovido lapų, nes kiek žinau Norvegijoje jau nieko nereikia, viskas nuimta, Jūsų svetainėje pasidarius chek in manęs prašo kovido lapų, bet kiek girdėjau, tai Jūsų svetainėje yra neatnaujinta informacija. Tai kaip yra ištikro?

 2. Lina parašė:

  Nerandu oro uosto kodo biliete. Iš kurio Oslo oro uosto reiks išvykti, kai skrydis nurodytas rugsėjo 28 d. iš Oslo į Vilnių?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jums reikėtų kreiptis į savo bilietų pardavėją. Arba pati galite prisijunkite prie paskyros jeigu bilietai pirkti per Ryanair.com svetainę ir pasižiūrėsite koks tai oro uostas.

 3. Stefanija parašė:

  Sveiki,labai noriu kuo pigesni bilieta i Oslo,I viena puse,1 bilieta-Liepos 21-22-23d Labai Jums aciu,su pagarba.

 4. Paulina parašė:

  Sveiki, ar skrendant š.m. lapkričio 28d. iš Vilniaus oro uosto į Oslą (nenurodytas kitas miestas) nusileisime Rygge oro uoste ar kokiame kitame?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Priklauso koks kodas yra nurodytas prie Oslo, jeigu OSL – tai jūs nusileisite Oslo Gardemono oro uoste.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?