Dar ne pabaiga… „Žiemos stebuklai“ skelbia: Ryanair skrydžiai nuo 10 EUR 16

Norite aplankyti gražiausius Europos miestus? Ryanair skrydžiai nuo 10 EUR!

Aviakompanija Ryanair prikirpo žiemos sezono skrydžių kainas. Tik šiomis dienomis žiemos sezono Ryanair skrydžiai nuo 10 EUR. Pigūs skrydžiai vykdomi iš Vilniaus ir Kauno oro uostų. Kurį Europos miestą norite aplankyti jūs?

Šis pasiūlymas galioja žiemos sezono skrydžiams.
Ryanair pigių bilietų kiekis žemiausiomis kainomis ribotas.

✈ Ryanair skrydžiai internetu arba teiraukitės el.paštu [email protected].

Primename apie galimybę iš anksto įsigyti Ryanair bilietus ir sudalyvauti Kalėdinėse mugėse gražiausiuose Europos miestuose!!! ???

KALĖDINĖS MUGĖS

16 thoughts on “Dar ne pabaiga… „Žiemos stebuklai“ skelbia: Ryanair skrydžiai nuo 10 EUR

 1. Elika parašė:

  Gal galit atsiusti biletus situs,FR 670,FR1214 elika vyuzaninaite,as registracija pasidariau tik nedave atsiprintinti,man skrydis uz 2 bal ir jau kelyje i orouosta liko 200klm,dekui jums

  • Elika, per vėlai pateikėte duomenis registracijai. Registracija į pirmąjį skrydį jau uždaryta. Registraciją į Ryanair skrydį teks atlikti pro uoste ir sumokėti atitinkamą mokestį. Įlaipinimo korteles į antrąjį skrydį tuoj gausite el.paštu. Atsispausdinkite kur nors, jei bus galimybė. Nes norint atsispausdinti kortelę oro uoste, reikės mokėti taip pat.

 2. Elika parašė:

  Sveiki neina chekino pasidaryti ,skrydis siandien dublinas kaunas su persedimu,ar cia n3bus afera verta vaziuoti i orouosta?

 3. Adeira parašė:

  Laba diena,kokių dokumentų reikia skrendant vienam paaugliui 16m. į Anglija?

  • Adeira, kuomet nepilnametis vaikas vyksta į Angliją (ne Šengeno zonoje), kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų vienas, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.

 4. irena parašė:

  sveiki. Jūsų bendrovė reklamuoja pigius skrydžius nuo 10 eurų. Gerai būtų, kad konkretizuotų pigiausias kryptis su kainomis, juk kartais gali susidomėti kelione vien dėl pigumo.

 5. Adina parašė:

  Kiek reikia lydinčiu asmenų skrendantiems 3 vaikams (trynukams), kuriems yra 10 metų? Ar lydi vaikus iš Jūsų Atstovybės?

  • Adina, pasak Ryanair, vienas asmuo gali lydėti 2 vaikus. Tačiau, jei vaikams jau 10 metų ir jie yra pakankamai nebe maži, tuomet gali būti vienas lydintis asmuo trims vaikams. Deja, bet aviakompanija Ryanair palydos paslaugų neteikia.

 6. Adina parašė:

  Laba diena,
  Noriu atostogoms parsivešti savo artimus giminaičius (nepilnamečius). Ar būtinai su jais turi skristi suaugęs lydintis žmogus? Beto ar yra taikomos nuolaidos vaikams, kurie yra netekę savo abiejų tėvų.

 7. Irma parašė:

  Gal turite tikrai pigų pasiųlyma gegužės mėnesiui į Ispaniją?

  • Irma, tiesioginis Ryanair skrydis iš Vilniaus į Madridą gegužės mėnesį nuo 38 EUR, į Barseloną nuo 58 EUR. Tiesioginis Ryanair skrydis iš Kauno į Maljorką gegužės mėnesį nuo 56 EUR.
   Vasaros sezono skrydžiai visuomet nėra labai pigūs. Tačiau didesnė tikimybė, kad bilietai brangs. Kuo mažiau laisvų vietų lėktuve lieka, tuo kaina brangesnė. Kuo anksčiau įsigysite bilietus, tuo mažiau mokėsite. Jei reikia pagalbos, parašykite el.paštu [email protected].

 8. Laura Juocepyte parašė:

  Labas vakaras. Norėjau pasiteirauti ar yra skrydžių į Atėnus? Reiktų pirmyn ir atgal.
  Dėkoju už atsakymą

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?