Nauja vasaros atostogų kryptis – Palma de Maljorka 8

2012.03.27 Kauno oro uosto skrydžių žemėlapyje atsiras naujas maršrutas į Palma de Maljorką. Tai bus 19 kryptis iš Kauno, kuri papildys 2012 metų vasaros sezono maršrutų tvarkaraštį. Skrydžiai į Palmos de Maljorkos salą vyks du kartus per savaitę – antradieniais ir šeštadieniais.

Tai puiki žinia tiems, kurie patys organizuoja savo atostogas. Maršrutas  labai patrauklus lietuviams ir kaimynams iš Rusijos bei Baltarusijos.

Vasaros sezono maršrutų tvarkaraštyje taip pat numatyti skrydžiai į Dubliną, Londoną (Stanstedą, Getviką, Lutoną), Liverpulį, Frankfurtą Haną, Birmingemą, Briuselį, Bristolį, Oslą, Tamperę, Edinburgą, Alikantę, Rodą, Kosą, Stokholmą, Lydsą Bradfordą.

Nauja vasaros atostogų kryptis – Palma de MaljorkaSkrydžiai į Maljorką iš Kauno"Ryanair" skrydžiai į Maljorką

8 thoughts on “Nauja vasaros atostogų kryptis – Palma de Maljorka

 1. Alma parašė:

  Sveiki, kalusimas 2018 metu versijai. Ar bus vykdomi tiesioginiai Ryanair skrydžiai iš Kauno į Maljorką (Palma)? Jei taip, rasau patikslinti kuriomis dienomis ir nuo kada iki kada.
  Aciu!

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Skrydžiai iš Kauno į Maljorką bus vykdomi nuo 2018.03.27 iki 2018.10.27. Skrydžiai vykdomi antradieniais ir šeštadieniais.

 2. inga parašė:

  Laba diena, ar bus vykdomi skrydziai i las palmas 2017 pavasari?

  • Inga, tiesioginiai Ryanair skrydžiai iš Kauno į Maljorką (Palma) bus vykdomi nuo 2017.03.28 iki 2017.10.28. Skrydžiai bus vykdomi antradieniais ir šeštadieniais.

 3. Vilija parašė:

  laba diena,
  kaip galėčiau kokiai savaitei suskraidyti į Maljorką iki rugsėjo 7d.?
  ačiū

 4. Alina parašė:

  O kazin jei liepos menesi planuoju vykti pas teta i Londona, ar jau dabar reiketu pradeti uzsisakineti bilietus ar geriau laukti paskutiniu pasiulymu. Kas gali patarti, kaip geriau daryti?

  • Pigių skrydžių bilietus į Londoną rekomenduotina įsigyti bent keletą mėnesių prieš kelionę. Artėjant skrydžio datai jie tik brangs arba net gali išvis nelikti vietų lėktuve.
   Na o keliaujant reguliariaisiais reisais nereikėtų tikėtis paskutinės minutės pasiūlymų – jų gali pasitaikyti tik užsakomuosiuose reisuose bei kelionių organizatorių pasiūlymuose.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?