Nauja kryptis! Ryanair skrydžiai iš Palangos į Londoną! 4

Ryanair skrydžiai iš Palangos jau nuo kovo mėnesio!

Sausio 15 d. Ryanair pranešė džiugią naujieną Lietuvos gyventojams. Šia naujiena labiausiai gali pasidžiaugti vakarų Lietuvoje gyvenantys keliautojai!

Tiesioginiai Ryanair skrydžiai tarp Palangos ir Londono Stanstedo oro uosto bus vykdomi nuo 2016 m. kovo mėn. antradieniais ir šeštadieniais.
Per metus Ryanair planuoja pervežti 30,000 klientų iš Palangos oro uosto, kuris tapo  3-iąja Ryanair kryptimi Lietuvoje.

Ryanair klientai Lietuvoje galės rinktis du kartus per savaitę vykdomą maršrutą jau nuo šių metų kovo mėn. Ne gana to, Ryanair klientų laukia ir dar daugiau pasikeitimų, nes aviakompanija toliau tęsia ,,Always Getting Better” programą į kurią įeina atnaujintas lėktuvų interjeras ir įgulos uniformos bei nuolatos besiplečiantis maršrutų tinklas.

Naujojo maršruto paskelbimo siūlome įsigyti lėktuvų bilietus už mažesnę kainą! Skrydžiai nuo 20 EUR į vieną pusę.
Pasiūlymas galioja įsigyjant bilietus iki 2016  m. sausio 21 d. vidurnakčio.

 Lėktuvų bilietų ieškokite čia >.

Lietuvoje viešinti Ryanair maršrutų ir veiklos plėtros direktorė Kate Sherry sakė:

„Džiagiamės skelbdami naują maršrutą iš Palangos oro uosto į Londono Stanstedo oro uostą, kuris bus vykdomas nuo šių metų kovo mėn. du kartus per savaitę. Per metus planuojame pervežti 30,000 keleivių per Palangos oro uostą, kuris yra naujausia Ryanair kryptis Lietuvoje.

Lietuvos klientai jau dabar renkasi skristi su Ryanair ne tik dėl žemų kainų, puikios keleivių aptarvanimo kokybės bet ir dėl plataus Ryanair siūlomų krypčių pasirinkimo.“

Ryanair skrydžiai iš Palangos į Londoną

4 thoughts on “Nauja kryptis! Ryanair skrydžiai iš Palangos į Londoną!

 1. Natalija parašė:

  Laba diena! 2015-11-22 pirkau bilietą iš Vilniaus į Londoną (LTN) 2016-04-02-ai, 11,45 val. Bilietą apmokėjau, apie ką turiu banko išrašą, tačiau patvirtinimo apie užsakymą negavau. Kaip išsiaiškinti, kur yra mano užsakymas?
  Dėkoju, Natalija

  • Paprastai patvirtinimas į el.paštą ateina iš karto. Jei laiškų negaunate, nepamirškite patikrinti savo el.pašto dėžutės SPAM / Šlamštas aplanką.
   Jei bilietus pirkote ryanair.com, savo užsakymą galite patikrinti per „Tvarkyti kelionę“. Jei nepavyksta, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę.
   Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

 2. Sonata parašė:

  Sveiki.
  Ar nesiruosiate atnaujinti skrydziu i Baden-badena(Vokietija)?

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?