Naujiena – Ryanair skrydžiai į Izraelį 10

Nauja kryptis. Ryanair skrydžiai į Izraelį iš Kauno

Europos mėgstamiausia pigių skrydžių bendrovė Ryanair paskelbė pirmuosius maršrutus į Eilatą, Izraelyje. Tiesioginiai skrydžiai į Eilatą (į Ovda oro uostą) bus vykdomi iš Kauno oro uosto.
Ryanair skrydžiai į Izraelį iš Kauno bus vykdomi nuo 2015.11.05 du kartus per savaitę.
Ryanair žada toliau derinti planus su Izraelio valdžia dėl daugiau naujų maršrutų. Tikimasi, kad tai bus naudinga Izraelio turizmo sferai. Į Izraelį planuojama pervežti apie 40 000 klientų kasmet.
Ryanair skrydžiai į Izraelį – puiki galimybė keliautojams pasiekti Jordaniją.

Šia proga pigesni Ryanair bilietai į Eilatą bus pardavinėjami 2015.07.08 – 2015.07.10 laikotarpiu skrydžiams lapkričio ir gruodžio mėnesį.

Ryanair bilietai į Eilatą internetu arba parašykite el.paštu [email protected]

Eilatas – miestas Šventojoje žemėje

Eilatas – kurortas, įsikūręs Izraelio pietuose, šiauriausiame Raudonosios jūros taške. Eilato ekonomika remiasi turizmu, tad čia apstu įvairių pramogų, viešbučių, restoranų, klubų. Eilatas – tropikų miestas. Vasara temperatūra gali siekti 44°C laipsnius, o žiemą – apie 20°C laipsnių. Taip pat Eilatas garsėja nuostabiais paplūdimiais bei koralų rifais.

EilatasRyanair lėktuvasEilatas

10 thoughts on “Naujiena – Ryanair skrydžiai į Izraelį

 1. Rima parašė:

  musu skrydis suplanuotas i Izraeli (Eilata) sausio 21-28 dienomis. Bilietai skridziui i prieki jau atsiusti ir juos atsispausdinome. Kokiu budu atsispausdinti bilietus grizimui, jei jie bus sugeneruoti ir atsiusti tik isikridimo diena t.y. 21 d.(ta diena musu skrydis 7.30). Kiek zinau skrendant i Izraeli butina tureti su savimi ir grizimo bilietus. Ka daryti?

  • Rima, jei Izraelyje pareikalaus atgalinių bilietų, galite turėti bilietų rezervacijos išrašą, paaiškinti, kad bilietus tuojau gausite ir problemų kilti neturėtų.

 2. Rasa parašė:

  Ar dar galima įsigyti skrydį į Eilatą šiems metams ar jau visi išparduoti, jei taip, tai kada bus galima pirkti 2016 metams?

 3. alina parašė:

  sveiki,
  ar planuojate shuttle autobusus is ovda I Eilata, ar susisiekimas isliks tik taxi?

 4. Jurate parašė:

  Laba diena,
  Domina skrydis lapkričio viduryje i Eilatą 10-12 d . Ką galite pasiūlyti.

 5. Rasa parašė:

  Kada galima bus jau nusipirkti bilietus į Eilatą?

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?