Pigūs skrydžiai į Kopenhagą tik nuo 1 EUR! 20

Pigūs skrydžiai į Kopenhagą

Nuo 2015.07.15 pradedami vykdyti Ryanair skrydžiai tarp Kauno ir Kopenhagos. Tiesioginiai skrydžiai bus vykdomi kasdien.

Švęsdami naujo maršruto atidarymą, Ryanair aviabilietai kainuos tik nuo 1 EUR. Pigių aviabilietų kaina galioja iki liepos 7 d. vidurnakčio.

Paskubėkite, nes bilietų kiekis ribotas!

Ryanair bilietai į Kopenhagą internetu >.

Danija – vaizdinga, spalvų kupina šalis

Laimingiausia tauta pasaulyje laikoma Danija yra mažiausia šiaurės Europos šalis, jungianti Vidurio ir Šiaurės Europą. Danijai priklauso didžiausia pasaulyje sala – Grenlandija. Ji yra septynis kartus didesnė nei pati Danija.
Danijos sostine Kopenhaga – didžiausias miestas Danijoje. Populiariausia miesto transporto priemonė – dviračiai. Dviračiais galima aplankyti įvairiausius miesto kampelius ir žymiausias vietas – Undinėlės skulptūrą, Tivoli sodus, populiarų Nacionalinį muziejų, pastatytą XVIII a., Nacionalinę galeriją ir kt.

DanijaRyanair logotipasKopenhaga

 

 

20 thoughts on “Pigūs skrydžiai į Kopenhagą tik nuo 1 EUR!

 1. erika parašė:

  Sveiki domina pigus skrydziai i kopenhaga splio 22 isvykimas parvykimas spalio 29,2suauge ir 2vaikai isvykimas is bet kurio lietuvos miesto arba is rygos

 2. Arturas parašė:

  Sveiki,domina skrydis Kaunas-Kopenhaga-Kaunas
  09.15-09.17 4 asmenims galite pasiulyti variantų?

 3. Pageidaujame,kad pasiūlytumėt pigiausių bilietų skrydžiui :Kaunas- Kopenhaga.Skrydžio laikas : Išvykimas 2017-03-19,Grįžimas 2017-04-30, 2 suaugę asmenys.Dėkoju.

 4. Vilija parašė:

  Norim skrydzio gera kaina,nuo gruodzio 20d,lauksim pasiulymu,y kauna ir atgal dviems asmenims,aciu.

 5. vytautas parašė:

  Man domina skrydis is kauno i kopenhaga 2016 09 17 ka galit pasiulit kokia kaina aciu

 6. Lina parašė:

  Sveiki.domina pigiausi bilietai balandzio viduryje 15-20d dviem suaugusiems ir vaikuo (1m).laukiu pasiulymu.

  Pagarbiai,Lina

 7. Martynas parašė:

  Labas vakaras. Teko skaityti daniškoje spaudoje, kad Kopenhagoje vyks Ryanair skrydžių blokada. Ar bus atšaukiami skrydžiai? Kur būtų galima rasti informacijos?

  • Martynai, skrydžių atšaukimai nėra numatyti. Jei taip ir atsitiktų, su kiekvienu keleiviu bus susisiekta asmeniškai ir pasiūlytos alternatyvos arba grąžinami pinigai.

 8. Evelina parašė:

  Laba diena,

  galbūt dar kuri nors diena laisva pigiems skrydžiams į Kopenhagą?

 9. Dainoras parašė:

  Sveiki norėjau paklaust kur rasi bilietus į kopenhaga po 1eura ir ar čia pirmyn ir atgal tokia kaina? ir keliom dienom būtu malonu išgirsti atsakymą

  • Dainorai, aviakompanija Ryanair paskelbė naują maršrutą tarp Kauno ir Kopenhagos, kurie bus vykdomi nuo 2015.07.15 kasdien. Ta proga, aviabilietų kaina prasidėjo nuo 1 EUR. Tačiau bilietų kiekis buvo ribotas. Jei domina skrydžiai į Kopenhagą, parašykite el.paštu [email protected] ir pasiūlys jums geriausią skrydžių variantą.

 10. Marjan Stasiukevič parašė:

  Laba diena.
  Aš norėčiau užsisakyti Ryanair
  avia bilietus iš Kauno į Kopenhagą po 2 € pirmyn ir atgal.
  Skristi turi 2 suaugę ir 1 vaikas (10 metų).
  Geriausiai tinkamos datos yra 2015 m.liepos mėn.savaitgaliai (liepos 10-13,liepos 17-20).Taip pat tinka rugpjičio mėn.1-16 d.bet kokia data (net ir darbo diena).
  Ką Jūs galėtumėte pasiulyti?
  Lauksiu Jūsų atsakymo.
  Marjanas

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?