Nuo 2014 m. vasario vietos „Ryanair“ lėktuvuose bus iš anksto paskirtos kiekvienam keleiviui 176

Tai turbūt viena iš geriausių „Ryanair“ naujienų dažnai skraidantiems keleiviams. Nuo 2014.02.01 „Ryanair“ keleiviams bus paskirtos konkrečios vietos lėktuve. Keleiviai, kaip ir anksčiau, galės rezervuoti norimas vietas už 5 EUR mokestį. Nenorintiems mokėti rezervacijos mokesčio vietos bus paskiriamos automatiškai, likus 24 valandoms iki numatyto skrydžio.

Šis pakeitimas buvo padarytas atsižvelgiant į „Ryanair“ keleivių pageidavimus ir pasiūlymus, kaip galima būtų patobulinti teikiamas paslaugas. Tai turėtų sumažinti ilgas eiles prieš laipinimą, skubėjimą į lėktuvą ir chaotišką vietų ieškojimą.
Nuo 2014m. vasario „Ryanair“ lėktuvuose bus iš anksto paskirtos vietos kiekvienam keleiviuiNuo 2014m. vasario „Ryanair“ lėktuvuose bus iš anksto paskirtos vietos kiekvienam keleiviuiNuo 2014m. vasario „Ryanair“ lėktuvuose bus iš anksto paskirtos vietos kiekvienam keleiviui

 

176 thoughts on “Nuo 2014 m. vasario vietos „Ryanair“ lėktuvuose bus iš anksto paskirtos kiekvienam keleiviui

 1. Jūratė parašė:

  Labas rytas, pirkau bilietus per greitai.lt, kelionė bus balandžio 25 d.atsispausdinau bilietus, bet vietos nėra nurodytos, kažką ne taip padariau?

 2. INGA parašė:

  Sakykite kaip atspausdinti bilietą, jei jau padariau check in?

  • Inga, jei bilietai pirkti ryanair.com svetainėje ir joje atlikote registraciją, įlaipinimo kortelės nebus atsiunčiamos. Jas reikia atsispausdinti iš karto po registracijos arba išsisaugoti. Įlaipinimo korteles galite rasti per „Tvarkyti kelionę“.
   Jei bilietai pirkti http://www.ryanair-skrydziai.lt svetainėje, parašykite el.paštu [email protected] arba paskambinkite tel. 8 600 26763 ir gausite įlaipinimo korteles, jei dar negavote.

 3. Tania parašė:

  Laba dienas. Ar uztenka bileto mobiliajame telefone priduodant bagaza ar butina tureti atspausdinta bileta?

  • Tania, jei turite Ryanair programėlę, bilietai gali būti mobiliajame telefone, tuomet spausdinti nereikės. Tačiau mobiliosios programėlės neveikia Agadir, Essaouira, Fez, Nador, Oujda, Marrakesh, Rabat, Tangier, Zaragoza, Alghero, Kefalonia, Volos oro uostuose.

 4. Asta parašė:

  Sveiki, esam nusipirke bilietus ir noretumeme nupirkti papildoma vieta kudikiui. Kokiu budu tai galima atlikti?

  • Asta, užsakyti papildomą vietą kūdikiui galite per „Tvarkyti užsakymą“. Po užsakymo turėsite apie tai pranešti klientus aptarnaujančiajam personalui, kad priskirtų tinkamą sėdimą vietą. Daugiau informacijos apie atskirą vietą kūdikiui galite rasti prie „Dažniausiai užduodamų klausimų“.
   Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, dėl paslaugos užsakymo kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 5. Mantas parašė:

  Sveiki,
  Bilietus pirkome iš kelionių agentūros. Skrydis bus spalio mėn. ar dar galime pridėti pirmenybinį įlaipinimą ir kiek tai kainuotu, jei skrendame 2 suaugusiejį ir vaikas iki 2 metų.

 6. Brigita parašė:

  Sveiki,bandau darytis check in per telefonine ryanair programele,bet ismeta lentele ,kad turiu pasirinkti norima vieta ir mokesti.Ar ,kad nereiktu moketi uz vieta check in turiu darytis pries para isskrendant?

  • Brigita, jei nenorite rinktis konkrečių sėdimų vietų už papildomą mokestį, nemokama Ryanair registracija galima likus ne daugiau kaip 7 dienoms iki skrydžio.

 7. Milena parašė:

  Sveiki.Ar galima pakeisti is anksto priskirta nemokama vieta i pasirinkta mokama, kadangi priskirta vieta netenkina?

  • Milena, galite susisiekti su savo bilieto pardavėju, atšaukti registraciją į skrydį, rezervuoti kitas vietas ir vėl registruotis į skrydį. Visai tai kainuos papildomai.

 8. Andrius parašė:

  Sveiki, kodel perkant 2 bilietus, vietos priskirtos buvo ne salia?

  • Andriau, keleiviams, kurie nenori papildomai mokėti už pasirinktas sėdimas vietas ir į skrydį registruojasi bendrąja tvarka, vietos paskiriamos automatiškai. Jei vietų šalia nepakanka, jos gali būti išskirstytos.

 9. Andrius parašė:

  laba diena,

  norėjau paklausti ar priklauso 2 metų vaikui nemokamas vežimėlio skraidinimas?Ar taip pat galima skraidinti nemokamai automobilinę kėdutę?

 10. Greta parašė:

  Sveiki, norėjau paklausti ar vietos 20A, 21A ir 20B, 21B yra šalia? Ačiū.

 11. Eri parašė:

  Sveiki. Pirkau allocated seats, pinigai nuskaiciuoti. Bet kodel ant bilietu near parasyta priority?

 12. migle parašė:

  Tokia situacija: keliauju tik su rankiniu bagazu, jokio registruojamo neturiu. Kada veliausiai galiu atvykti i orouosta? Rygos orouosto puslapyje pataria atvykti 2.5 val.prias, nes reikia security fee sumoketi. Ar tikrai reikia taip anksti atvaziuoti jeigu nwturiu registruojamo bagazo o tik rankini?

  • Migle, priklauso ir nuo oro uosto apkrovimo, keleivių skaičiaus, tad patartina atvykti anksčiau, nes gali tekti ilgai laukti prie saugumo patikros. Taip pat turėsite sumokėti saugumo mokestį. Saugumo mokestį galima sumokėti ir prieš atvykstant į oro uostą. Skrendant su aviakompanija Ryanair, prie vartų turėtumėte būti ne vėliau kaip 30 min. iki skrydžio, kadangi vartai užsidaro likus 20 min. iki skrydžio.

 13. Sandra parašė:

  Sveiki, šį mėn. skrisiu kartu su 2 metų dukra ryanair kompanijos skrydžiu, noriu paklausti ar ši kompanija taiko įlaipinimo pirmenybę su mažais vaikais, ar reikia įsigyti priority kortelę?

  • Sandra, pirmiausiai į lėktuvą leidžiami asmenys, išsipirkę pirmenybinį laipinimą, tuomet keleiviai su mažamečiais vaikais ir tada visi likusieji. Norint užsisakyti pirmenybinio įlaipinimo paslaugą, turėsite rezervuoti ir konkrečias sėdėjimo vietas už papildomą mokestį.

 14. Matas parašė:

  Sveiki, per klaida pries 10 min uzregistravau ne ta vieta lektuve kuria norejau, ar imanoma butu pakeisti sedejimo vieta? Matas

  • Matai, jei bilietus pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 15. Giedrius parašė:

  Sveiki. Pirkau skrydzius sau ir 5 metų dukrai į Kipra, Pafosą. Ar skrendant ir neuzsisakisu vietos iš anksto, mums bus priskiros vietos šalia, ar busime atskirti? Taip pat noriu paklausti, ar reikės žmonos raštiško sutikimo dėl dukros skrydžio?

 16. Viktorija parašė:

  Ar kūdikio vežimą būtina priregistruoti (jei žadu su juo keliauti iki lektuvo)?

  • Viktorija, kūdikio/vaiko įranga turi būti užregistruojama oro uoste prie bagažo skyriaus. Registracija baigiama likus 40 min. iki skrydžio. Užregistravus vežimėliu galima naudotis iki laipinimo į lėktuvą. Skrydžio metu juo pasirūpins aptarnaujantis personalas. Išlipus iš lėktuvo vežimėlį atgausite ir galėsite toliau juo naudotis.

 17. Viktorija parašė:

  Sveiki, greitu metu skrisiu iš Anglijos į Rygą su 3mėn.kūdikiu. Ar darant registraciją sistema parenka sėdėjimo vietą atsižvelgiant, kad skrisiu su kūdikiu, ar tiesiog parenka įprastai, neatsižvelgiant į tai? Dėkui.

  • Viktorija, keleiviams, kurie nėra įsigiję pasirinktų sėdėjimo vietų už papildomą mokestį, jos automatiškai bus paskirtos atliekant registraciją į skrydį. Kūdikis atskiros sėdėjimo vietos neturi, jis turi sėdėti suaugusiajam keleiviui ant kelių.
   Yra galimybė užsisakyti atskirą vietą kūdikiui už papildomą mokestį. Plačiau apie atskirą vietą kūdikiui skaitykite prie „Dažniausiai užduodamų klausimų“.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?