Padidinus oro uostų mokesčius, Ryanair gali trauktis iš Lietuvos 8

Airijos pigių skrydžių bendrovė Ryanair švenčia 30 metų veiklos gimtadienį. 30 metų veiklos proga komanda vizituoja visas Europos bazes, kurių yra 72. Trečiadienį jie apsilankė Kauno oro uoste.

Kitąmet baigiasi Vilniaus ir Kauno oro uostų bei Ryanair sutartis. Oro bendrovės atstovai neslepia, kad jei oro uostų mokesčiai didės, tai gali neigiamai atsiliepti pačiai Lietuvai.

Ryanair istorija prasidėjo 1985 metais. Tuomet kompanija turėjo vieną lėktuvą ir skraidė viena kryptimi. Dabar kompanija turi 320 lėktuvų, skraido 1600 maršrutais 189 oro uostuose.
Iš Kauno du lėktuvai skraido 17 krypčių, iš Vilniaus – 13. Lėktuvų užpildymas – 87 proc.

Dabar visiems klientams yra priskirtos vietos lėktuve, siūlomi du rankinio bagažo vienetai, pigesnės kainos, šeimų ir verslo keleivių paslaugos.

Vidutinė bendrovės lėktuvo bilieto kaina 46 EUR. Tuo tarpu konkurentų siūloma kaina – tris kartus didesnė.

Pastaruoju metu Ryanair iš Kauno pradėjo skraidyti į Šanoną (Airija), didės skrydžių skaičius (2-3 kartai per savaitę) į Oslą (Rygge) ir Alikantę. Kaune per devynerius metus bendrovė aptarnavo jau 5 mln. keleivių. Prieš kelerius metus Kaune buvo atidaryta ir “Ryanair” bazė, kuri turi didelį potencialą.

Ryanair šiuo metu vykdo skrydžius iš 189 oro uostų, turi 1.600 maršrutų. 2014–2015 m. yra rekordiniai metai: bus aptarnauta daugiau nei 90 mln. klientų, lėktuvų užpildymas siekia 87%, bus prijungti skrydžiai iš 8 naujų oro uostų. Iki 2024 m. Airijos pigių skrydžių kompanija planuoja pasiekti 150 mln. klientų skaičių.

ryanair

Ryanair

ryanair

8 thoughts on “Padidinus oro uostų mokesčius, Ryanair gali trauktis iš Lietuvos

 1. jurijus parašė:

  Kaip padaryti Chek-in su pabegeliu pasais?

 2. Martyna parašė:

  sveiki, vakar pirkau bilietus ir i el. pasta nieko negavau.. kaip issiaiskinti ar bilietai nupirkti ir kaip juos atsispauzdinti? gal suklydau rasydama el pasta.

 3. Antanas parašė:

  Sveiki,
  noreciau zinoti,ar dar vykdomi skrydziai is Kauno i Frankfurta/Hahna?,

  Pagarbiai,
  Antanas

  • Antanai, tiesioginiai Ryanair skrydžiai iš Kauno į Frankfurtą (Hahn) vykdomi iki 2015.03.28 antradieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais. Nuo 2015.03.30 iki 2015.10.24 skrydžiai vykdomi iš Vilniaus oro uosto pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.

 4. Tatjana parašė:

  Sveiki.As nupirkau lektuvo bilietus pirmyn ir atgal.Chek-in dar nepadarytas.Ar galiu nusipirkti papildomai registruota bagaza tik i viena puse?

  • Tatjana, taip, galite užsisakyti registruoto bagažo gabenimo paslaugą tik į vieną pusę. Paslaugos kaina priklauso nuo skrydžio datos bei krypties. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, tai galite padaryti per „Manage booking“. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?