Paskelbtas 2016 m. Ryanair vasaros skrydžių tvarkaraštis 40

Naujas 2016 m. Ryanair vasaros skrydžių tvarkaraštis

Kaip ir kiekvienais metais, rudenį skelbiamas ateinančių metų vasaros sezono tvarkaraštis. Tradiciškai aviacijos vasaros sezonas prasideda paskutinį kovo sekmadienį, o baigiasi paskutinį spalio sekmadienį. Naujojo sezono skrydžių tvarkaraščiai numatyti iki rugsėjo-spalio mėnesio. Skrydžiai iš Kauno ir Vilniaus žymiai nepasikeitė.

Ryanair skrydžiai iš Vilniaus bus vykdomi 15 krypčių: į Dubliną (Airija), į Birmingemą (Anglija), į Liverpulį (Anglija), į Londoną, Stansted ir Luton oro uostus (Anglija), į Briuselį (Belgija), į Kretą (Graikija), į Madridą (Ispanija), į Milaną (Italija), į Romą (Italija), į Oslą (Norvegija), į Paryžių (Prancūzija), į Brėmeną (Vokietija) ir į Frankfurtą (Vokietija).
Į Oslą skrydžiai vyks net 6 kartus  per savaitę. Skrydžiai į Milaną bus vykdomi 5 kartus per savaitę, o keleiviai, norintys aplankyti Paryžių, turės puikią galimybę tai padaryti savaitgaliais, kadangi tiesioginiai skrydžiai į Paryžių bus vykdomi penktadieniais, šeštadieniais, sekmadieniais ir dar trečiadieniais. Kiti skrydžių maršrutai didelių pokyčių nesulaukė.

Ryanair skrydžiai iš Kauno bus vykdomi 14 krypčių: į Dubliną (Airija), į Šanoną (Airija), į Bristolį (Anglija), į Londoną, Gatwick ir Stansted oro uostus (Anglija), į Kopenhagą (Danija), į Kosą (Graikija), į Rodą (Graikija), į Alikantę (Ispanija), į Maljorką (Ispanija), į Trapanį (Sicilija), į Kiprą, į Maltą ir į Edinburgą (Škotija).
Kol kas tiesioginių Ryanair skrydžių iš Kauno į Oslą ir Kaljarį tvarkaraščiai nepaskelbti.
O skrydžiai į Londoną (Luton) nuo 2016.04.02 ir į Birmingemą nuo 2016.03.28 bus vykdomi nebe iš Kauno, o Vilniaus oro uosto. Tačiau 2016 m. vasaros skrydžių tvarkaraštis dar gali atsinaujinti.

Tiesioginiai Ryanair skrydžiai iš Rygos oro uosto 2016 m. vasaros sezono metu nenumatyti tik į Diuseldorfą. Likusios Ryanair skrydžių kryptys iš Rygos liko tos pačios.

Ryanair yra didžiausia Europos pigių skrydžių aviakompanija, 30 šalyse turinti 62 bazes ir kasdien skraidanti daugiau kaip 1600 maršrutų. Pasak Ryanair, 91% Ryanair skrydžių atvyksta numatytu laiku, o įsigijus Ryanair bilietus galima sutaupyti net 28%.

Naujasis vasaros skrydžių tvarkaraštis padės sudėlioti kitų metų planus. Tad pradėti planuoti atostogas galima jau dabar.

✈ Pigūs Ryanair bilietai internetu.

Ryanair lėktuvasRyanair bilietai į ParyžiųRyanair lėktuvo salonas

40 thoughts on “Paskelbtas 2016 m. Ryanair vasaros skrydžių tvarkaraštis

 1. Indraja parašė:

  dar karta paklausiu ar visai nebus vykdomi,ar siais metais tik?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Priklausomai nuo avialinijų, jos sprendžia į kokius oro uostus vykdyti skrydžius.

 2. indraja parašė:

  Laba diena,nuo
  kada prasides skrydziai is London Gatwicko i Kauna?nes veliausius rodo iki spalio menesio galo:)dekui

 3. Zilvinas parašė:

  Sveiki ar bus skrydziai lapkricio menesi is Gatwick oro uosto (londonas) i kauna?

 4. Rima parašė:

  Laba diena,
  Noriu suzinoti, ar galima butu pakeisti skrydi neprarandant sumoketu pinigu?
  Spalio menesi numatytas skrydis is Glazgo i Ryga. Taciau palankesnis variantas butu is Edinburgo i Kauna. Zinoma, keiciasi ir data. Ar galima pakeisti isvykima is kito oro uosto ir neprarasti sumoketu pinigu?
  Is anksto dekoju uz atsakyma.

 5. Aurelijus parašė:

  Laba,nusipirkau ryanair draudima,pirmyn /atgal trukme dvi savaites,tuo laiku pabuvosiu UK ir ISPANIJOJE, ar sis draudimas DRAUDZIA MANO SVEIKATA,JEI PRIREIKTU MED,PASLAUGU? ir kur kaip kreiptis?,nes dauguma sneka kad draudimas galioja tik skrydziui….jokios sveikatos prieziuros…

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Ryanair kelionės draudimas apsaugo nuo skrydžių vėlavimo ar atšaukimo. Kaip ir kokiomis sąlygomis draudimas galios, reikėtų skaityti draudimo sąlygas pirkimo metu.

 6. Aivaras parašė:

  sveiki skrydziai is anglijos i lietuva nuo liepos menesio ar kainos keisis pigs bilietai ?

  • Aivarai, Ryanair kainos yra priklausomos nuo laisvų vietų lėktuve, kadangi nuo liepos mėnesio daug žmonių grįžta į Lietuvą, todėl kainos yra tokios aukštos. Išvengti aukštų kainų galite pirkdami bilietus iš anksto. O kainų mažėjimo prognozuoti negalime, nes tai priklauso nuo pardavimų.

 7. Petras parašė:

  Sveiki,

  Taip kaip ten su MALAGA, tiesioginis skrydis is vno bus kada nors ar ne?

 8. Tomas parašė:

  Laba diena,

  Ar Ryanair planuoja pradėti skraidinti keleivius iš Vilniaus į Bristolį ?

  Iš anksto Ačiū už atsakymą.

 9. Jurgita parašė:

  Laba diena,ar bus tiesioginiai skrydžiai iš Oslas-Rygė Kauną? Ir kada?

 10. Erika parašė:

  Laba,norėčiau sužinoti, kodėl negaliu įsigyti bilieto iš Stanstedo į Kauną po kovo 26 dienos? Kada atsiras tokia galimybė? Ačiū

 11. Deividas parašė:

  Laba diena, norejau paklausti kada bus sugrazinti skrydziai is Londono Stansted oro uosto i Kauna, taip pat ir atgal? Ar apskritai jie bus sugrazinti?
  Aciu.

 12. Kristina parašė:

  sveiki,

  Norejau suzinoti, kodel nera tvarkarascio nuo kovo menesio i Osla-Rygge?
  Nebebus skydziu, ar kaip?

 13. Saulė parašė:

  Ačiū už atsakymą. Pašte neradau, parašiau dar kartą. Geros dienos:)

 14. Saulė parašė:

  Laba diena,

  Šiomis dienomis susitarėme, kad sumokėsime dalį už viešbutį Kaljarije. Vis tikėjome, kas bus skrydžiai iš Kauno, nes pagal tas datas užsisakinėjome. Sakykite prašau, turėčiau viską derinti prie Romos skrydžių, ar yra kokiu kitų variantų? Buvau parašius [email protected], bet atsakymo taip ir negavau.

  Geros dienos:)

 15. nideta parašė:

  Sveiki, kaip gaila, kad į Sardiniją nutraukti vasaros skrydžiai, norėtume, kad jie atsirastų, jau užsisakę viešbučius, dabar teks atšaukti…:((((

 16. Evelina parašė:

  Norejau pasiteiraut kodel nera grazinama i kauno oro uosta frankfurto skrydziai?

  • Evelina, prieš kiekvieną sezoną peržiūrimi Ryanair visų skrydžių užkrovimai, atsiperkamumai ir, padarius išvadas, priimami atitinkami sprendimai. 2016 m. vasaros sezono metu Ryanair skrydžiai į Frankfurto Hahn oro uostą ir toliau bus vykdomi iš Vilniaus oro uosto.

 17. virginija parašė:

  Sveiki ,tiesioginiu skrydziu i malaga nera dar .Aciu.

 18. Sigutė parašė:

  Laba diena, norėjau sužinoti ar 2016 metais bus tiesioginis skrydis iš Kauno į Kaljarį (Sardiniją)? Ačiū.

  • Sigute, 2016 metų vasaros sezono metu tiesioginiai Ryanair skrydžiai iš Kauno į Kaljarį kol kas nenumatyti. Jei tvarkaraščiai keisis, informaciją atnaujinsime. Sekite naujienas.

 19. Ernesta parašė:

  Sveiki, norėjau pasiteirauti, kaip matau jau yra 2016 m. tvarkaraščiai, ar aš čia viską gerai suprantu, yra skrydis Vilnius – Milanas rugsėjo 2-6 d., taip? Ir į abi puses bilieto kaina yra 82,60 eurų/ asmeniui, taip? Ačiū

 20. Egidijus parašė:

  Sveiki, mieli draugai \ziurim i Alikante yra bilietu 2016 09 06, o gristi planuojam apie 09.15d dar nera paskelbta kainu. anksciau minejote kad vykdysite skrydzius pirmyn atgal iki 09.17d

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?