Pokyčiai registracijoje į skrydį su Ryanair 48

Mažų sąnaudų oro linijų bendrovė Ryanair keičia tvarką registracijoje į skrydį tiems keleiviams, kurie perka bilietus be papildomo rezervuotos vietos mokesčio. Nauja registracijos į skrydį tvarka jau nuo birželio 13 dienos. Tiems, kurie pirks bilietus be rezervuotos vietos mokesčio, registracija į skrydį bus galima likus 48 valandom iki skrydžio pradžios. Tie keleiviai, kurie pirks bilietus su rezervuotos vietos mokesčiu, registracijos į skrydį tvarka nesikeis: registracija į skrydį galima likus 60 dienų iki skrydžio pradžios. Keleiviai, kurie įsigijo bilietus anksčiau ir nesutinka su nauja registracijos į skrydį tvarka, turi galimybę kelionę atšaukti, o oro linijų bendrovė ketina grąžinti pinigus už skrydžio bilietus per penkias darbo dienas. Manoma, jog pokyčiai registracijoje į skrydį su Ryanair padaryti todėl, kad keleiviai, kurie už vietas sumokėjo papildomai, turėtų daugiau laiko išsirinkti pageidaujamas vietas lėktuve.

Su oro linijų bendrove Ryanair galimi labai įvairių krypčių skrydžiai, o juk vasara ypatingai geras laikas keliauti ir pažinti naujas vietas ar aplankyti atrastas ir mėgiamas vietoves. Jūs galite aplankyti Rodą. Atostogos Rode – tai atostogos įspūdingo grožio saloje. Pažinkite šią nuostabaus grožio Graikijos salą jau birželį, kadangi poilsis be pažinimo šioje saloje yra neįsivaizduojamas.

Skrydžio bilietai į Rodą >>

Jūs galite aplankyti Maltą. Aplankykite ypatingą salų valstybę ir Viduržemio jūros perlą – Maltą. Atostogas pasirinkę praleisti Maltoje pamatysite nuostabų kraštovaizdį, uolėtas pakrantes bei ramias įlankas. Malta garsėja savo smėlėtais paplūdimiais ir povandeniniu nardymu.

Skrydžio bilietai į Maltą >>

Jūs galite keliauti į Barį. Baris – nuostabus pietų Italijos miestas bei Apulijos regiono sostinę. Šios itališkos atostogos bus ramios ir atpalaiduojančios. Baryje galėsite vaikščioti po siauras senamiesčio gatves, pasivaikščioti imperatoriaus Augusto promenada ar aplankyti lankomus objektus. Žinoma Jums neabejotinai patiks ir gardžių itališkų patiekalų virtuvė. Keliaujam į Barį!

Skrydžio bilietai į Barį >>

Keliaukime ir patirkime įvairiausių nuotykių! Pokyčiai registracijoje į skrydį su Ryanair jau nuo birželio 13 dienos!

Aviakompanija Ryanair

48 thoughts on “Pokyčiai registracijoje į skrydį su Ryanair

 1. Rima parašė:

  Sveiki, įsigijome internetu bilietus skrydžiui iš Rygos oro uosto į Angliją kovo mėn.29d. Pirkome bilietus su asmens tapatybės kortelėmis. Kaip tik tą pačią dieną, kai Anglija išstoja iš ES.
  Sakykite, ar reikės vizų ir ar galios asmens tapatybės kortelės, ar paso reiks? Ačiū

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Nėra jokios konkrečios informacijos apie asmens dokumentus po išstojimo.

 2. Audrius parašė:

  Sveiki,
  Niekaip negaliu uzregistruoti kartu skrendanti sunu gauti ilaipinimo bilieta. Skrydzio metu jam dar nera 16. Bet mes skrendame kartu. Nera mensio pasirinkimo. Kaip uzregistruoti.?
  Aciu

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Šiuo klausimu reikėtų kreiptis į bilietų pardavėją, būsite blogai statusą parinkęs.

 3. Vitalija parašė:

  Laba diena,skrisiu į Dubliną iš Vilniaus kovo 7d.Ar galima į saloną su 40x20x25cm bagažu pasiimti ir šakotį?Dėkoju.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Tada vietoje bagažo 40x20x25cm turite imti šakotį tokių išmatavimų.

 4. Laura parašė:

  Labas noreciau suzinoti kada atsiuncia elektroninius bietus i el.pasta

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Priklauso nuo to kas yra Jūsų bilietų pardavėjas. Jeigu tai aviakompanija, tada registruotis turėsite savarankiškai prisijungę prie savo užsakymo ir po sėkmingos registracijos (registracija pradėdama likus 48val iki skrydžio), įlaipinimo kortelės bus sugeneruotos ir galėsite jas persiųsti bei atsispausdinti arba turėti savo mobilioje aviakompanijos programėlėje. Jeigu bilietus įsigyjote per orgalizatorių, agentūrą ar kitą bilietų pardavėją, gali būti, kad dokumentai Jums bus atsiųsti į el paštą likus 48val iki skrydžio, tačiau dėl detalėsnės informacijos susisiekite su konkrečiu savo bilietų paradavėju.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?