Ryanair bagažo taisyklės. ATNAUJINTA 867

Spalio 24 d. atnaujinta informacija, kad naujosios Ryanair bagažo taisyklės bus pradėtos taikyti tik nuo kitų metų.

Viena iš populiariausių pigių skrydžių aviakompanija Ryanair visai nesenai paskelbė apie naujas bagažo vežimo taisykles. Keliautojams šios naujovės įnešė šiek tiek streso ir nesusipratimų. 2017 m. spalio 24 d. kompanijos atstovai pranešė, kad naujoji tvarka bus pradėta vykdyti tik nuo 2018 m. sausio 15 d. Iki to laiko bus pereinamas laikotarpis, kurios metu klientai galės įgyti įpročius naujoms taisyklėms. Naujųjų taisyklių praktinį naudojimą nuspręsta nukelti, norint kuo mažiau sukelti nesklandumų ir nepatogumų žiemos keliones susiplanavusiems klientams, ypač didžiųjų metų švenčių metu.

Naujovės, kurios pradėjo galioti nuo 2017 m. rugsėjo 6 d.:

 • sumažinta registruoto bagažo kaina . Šiuo metu registruotas bagažas kainuoja nuo 25 EUR;
 • registruoto bagažo svoris keičiasi iš 15 kg į 20 kg.

Naujosios taisyklės, kurios bus pradėtos taikyti nuo 2018 m. sausio 15 d.

 • tik įsigiję pirmenybinį įlaipinimą (priority boarding) galės su savimi į lėktuvo saloną pasiimti du vienetus rankinio bagažo (1 vnt. iki 10 kg 55 x 40 x 20 cm ir 1 vnt. svoris neribojamas, dydis – 35 x 20 x 20 cm);
 • keliautojai neįsigiję pirmenybinio įlaipinimo (priority boarding) su savimi į lėktuvo saloną galės pasiimti tik mažą rankinę/krepšį, kurio dydis yra 35 x 20 x 20 cm, o kitas didesnis rankinis bagažas iki 10 kg dydis 55 x 40 x 20 cm bus nemokamai paimamas į registruoto bagažo skyrių prie įlaipinimo vartų.

Ryanair bagažo taisyklės

 

867 thoughts on “Ryanair bagažo taisyklės. ATNAUJINTA

1 20 21 22
 1. Paulina parašė:

  ✔ 1 bagažo vienetas iki 10 kg, išmatavimai negali viršyti 55 x 40 x 20 cm;
  ✔ antras mažasis bagažas – maža moteriška rankinė/mažas krepšys, kurio išmatavimai negali viršyti 35 x 20 x 20 cm. Jie turi tilpti po sėdyne arba lentynose virš sėdimųjų vietų.
  ✔ oro uoste įsigytos prekės.
  Ar 2019m birželio mėnesį skrendant galioja vis dar tokie bagažo reikalavimai? Tik pirmasis bus paimtas prieš įlipant į lėktuvą nemokamai?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Naujos bagažo taisyklės:

   Keleiviui leidžiama nemokamai vežtis 1 vnt. rankinio bagažo vienetą: rankinę/kuprinę/krepšį kurio matmenys ne didesni kaip 40 cm x 20 cm x 25 cm lėktuvo salone, svoris nėra ribojamas.
   • Keleiviai, įsigiję pirmenybinį įlaipinimą, gali turėti du vienetus rankinio bagažo: 1 krepšys 40 cm x 20 cm x 25 cm ir antras bagažas 55 cm x 40 cm x 20 cm iki 10 kg. abu bagažo vienetus galite neštis į lėktuvo saloną.
   • Rankinis bagažas, neatitinkantis aviakompanijos reikalavimų, bus apmokestinamas ir patalpinamas į bagažo skyriuje.
   • Registruojamas bagažas ir/ar papildomas bagažo svoris yra apmokestinami.

 2. Regina parašė:

  Mano viena rankinė yra 28: 26 ir 41(tai nėra tvirtas lagaminas) Būsiu dėkinga jei atsakysite: Ar turiu tokią rankinę registruoti ir kaip man tai padaryti ir jei reikia kiek mokėti, nes Jūsų informacijoje mačiau, 10 kg ir pradedant 20 kg. svori. Negaliu baigti užsakymo. dėkoju už atsakymą.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Keleiviui leidžiama nemokamai vežtis 1 vnt. rankinio bagažo vienetą: rankinę/kuprinę/krepšį kurio matmenys ne didesni kaip 40 cm x 20 cm x 25 cm lėktuvo salone, svoris nėra ribojamas. Keleiviai, įsigiję pirmenybinį įlaipinimą, gali turėti du vienetus rankinio bagažo: 1 krepšys 40 cm x 20 cm x 25 cm ir antras bagažas 55 cm x 40 cm x 20 cm iki 10 kg. abu bagažo vienetus galite neštis į lėktuvo saloną. Rankinis bagažas, neatitinkantis aviakompanijos reikalavimų, bus apmokestinamas ir patalpinamas į bagažo skyriuje. Registruojamas bagažas ir/ar papildomas bagažo svoris yra apmokestinami.

 3. Nik parašė:

  Laba diena,

  Turiu priority, ar galiu savo lagamina iki 10kg. 55 40 20 uzregistrouti ar man reiks papildomai susimokėti?

  aciu

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Su priority paslauga priklauso nemokamai gabenti 2vnt. rankinio bagažo lėktuvo salone. 40x20x25cm ir 55x40x20cm iki 10kg. Susimokėti dar papildomai reikėtų tik tuo atveju jeigu viršysite išmatavimus arba leistiną svorį.

 4. Nik parašė:

  Sveiki, turiu priority bagaza. Ar galiu savo viena iki 10kg bagaza uzregistruoti? Nes turiu truputi didesne uz 55x40x20cm?
  I salona turesiu maza kuprine.

  Aciu.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jeigu turite įsigyjusi Priority paslaugą, didesnis lagaminėlis 55x40x20cm. keliauja su Jumis į lėktuvo salona nes tai nėra 10kg registruotas bagažas, jeigu jį norėtumėte gabenti lėktuvo bagažo skyriuje, Jums tektų oro uoste papildomai susimokėti.

 5. Norway parašė:

  Bilietas pirktas paprastas be priority ir registruoto bagazo. Ar galiu veztis pampersu poka rankoj ar skaitysis kaip antras vienetas? Uz kuri reiktu jau susimoket. Ar tada ardyt pampersus i tase :)

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Ardykite ir sauskelnes talpinkite į rankinį bagažą. Jeigu vykstate su kūdikiu iki 2m. tada jam nemokamai priklauso 5kg. krepšys, galite talpinti ten.

 6. marius parašė:

  sveiki,nusipirkau papildoma bagaza iki 10 kg,pirmenybinio ilaipinimo neturiu,tai tas bagazas bus lektuvo bagazo skyriuje ar su manimi ir ar galiu jame gabenti isardyta megejiska metalo ieskikli garret ace 250

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Na jeigu įsigyjote ne Pirmenybinį įlaipinimą, tai tada Jums turėtų nemokamai priklausyti: 40x20x25cm rankinė, kurią galėsite gabenti lėktuvo salone bei 55x40x20cm iki 10kg registruotas bagažas, kurį talpinsite bagažo skyriuje. Savo ieškiklį patariame gerai supakuoti ir gabenti registruotame 10kg bagaže.

 7. Dainius parašė:

  Sveiki,su pirmenybinio ilaipinimo paslauga 55*40*20 turi būti lagaminas ar gali būti krepšys?

 8. Neringa parašė:

  sveiki, turiu isigijusi priority, ar i ta lagamina maisto produktus tokius kaip desra, duona saldainiai galiu nestis i vidu?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Priklauso nuo to į kokią šalį vykstate, tačiau problemų kilti neturėtų.

 9. karolis parašė:

  Sveiki,ar kudikiu suteikiama nemokama pirmenybe ilaipinimas i lektuva?

 10. Svetlana parašė:

  Sveiki. Norėjau paklaust, jei aš perku paprastą bilietą – be pirmumo ir atvykstu su lagaminu iki 10kg. 55 40 20 ir atiduodu jį į bagažo skyrių ar man reiks papildomai susimokėti.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jeigu nebūsite iš anksto įsigyjusi 10kg registruoto bagažo tada teks susimokėti oro uoste.

 11. Laura parašė:

  Sveiki, skrendu su ne pirmenybiniu rankiniu bagažu 40x20x25. Jei mano turimas lagaminas yra šių matmenų 40x20x39, gali kilti problemų prie bagažo patikros?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jeigu krepšys minkštas ir jį galėsite paspausti, problemų kilti neturėtų, tačiau jeigu jis netilps į bagažo matuoklę turėsite susimokėti papildomai oro uoste 25eur asmeniui į vieną pusę.

 12. Diana parašė:

  Sveiki. Įsigijome bilietą su priority. Noriu sužinoti ar tam lagamine (55*40*20 10kg) skysčiai irgi 100ml*10 tik gali būti, ar nesvarbu?
  Ačiū.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Tai yra rankinis bagažas, todėl jam galioja tie patys rankinio bagažo skysčių apribojimai. 10vnt, 1vnt – iki 100ml.

 13. Aividas parašė:

  Sveiki. Norėjau paklaust, jei aš perku paprastą bilietą – be pirmumo ir atvykstu su lagaminu iki 10kg. 55 40 20 ar man reiks papildomai susimokėti. Ačiū.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Taip reikės iš Jūsų bus paimtas 20-25eur mokestis ir lagaminas talpinamas į bagažo skyriu.

 14. Justinas parašė:

  sveiki, norejau pasidometi, del vaistu,nuo skausmo,skrandzio, t,t, galima rankinem bagaze vestis? cia butu kapsules, tabletes.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Galite, receptiniams vaistams reikalingas receptas, jeigu kapsulės su skysčiu bus tada taikomos skysčių taisyklės.Vaistai turi būti orginaliose pakuotėse, supakuoti vienoje vietoje.

 15. Sigita parašė:

  sveiki,ar rankiniame bagaže galima vežti kruopas ir mesą?

1 20 21 22

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?