Ryanair bagažo taisyklės. ATNAUJINTA 963

Spalio 24 d. atnaujinta informacija, kad naujosios Ryanair bagažo taisyklės bus pradėtos taikyti tik nuo kitų metų.

Viena iš populiariausių pigių skrydžių aviakompanija Ryanair visai nesenai paskelbė apie naujas bagažo vežimo taisykles. Keliautojams šios naujovės įnešė šiek tiek streso ir nesusipratimų. 2017 m. spalio 24 d. kompanijos atstovai pranešė, kad naujoji tvarka bus pradėta vykdyti tik nuo 2018 m. sausio 15 d. Iki to laiko bus pereinamas laikotarpis, kurios metu klientai galės įgyti įpročius naujoms taisyklėms. Naujųjų taisyklių praktinį naudojimą nuspręsta nukelti, norint kuo mažiau sukelti nesklandumų ir nepatogumų žiemos keliones susiplanavusiems klientams, ypač didžiųjų metų švenčių metu.

Naujovės, kurios pradėjo galioti nuo 2017 m. rugsėjo 6 d.:

 • sumažinta registruoto bagažo kaina . Šiuo metu registruotas bagažas kainuoja nuo 25 EUR;
 • registruoto bagažo svoris keičiasi iš 15 kg į 20 kg.

Naujosios taisyklės, kurios bus pradėtos taikyti nuo 2018 m. sausio 15 d.

 • tik įsigiję pirmenybinį įlaipinimą (priority boarding) galės su savimi į lėktuvo saloną pasiimti du vienetus rankinio bagažo (1 vnt. iki 10 kg 55 x 40 x 20 cm ir 1 vnt. svoris neribojamas, dydis – 35 x 20 x 20 cm);
 • keliautojai neįsigiję pirmenybinio įlaipinimo (priority boarding) su savimi į lėktuvo saloną galės pasiimti tik mažą rankinę/krepšį, kurio dydis yra 35 x 20 x 20 cm, o kitas didesnis rankinis bagažas iki 10 kg dydis 55 x 40 x 20 cm bus nemokamai paimamas į registruoto bagažo skyrių prie įlaipinimo vartų.

Ryanair bagažo taisyklės

 

963 thoughts on “Ryanair bagažo taisyklės. ATNAUJINTA

1 23 24 25
 1. Vijota parašė:

  Sveiki,

  keliausiu su dviejų metų vaiku. Buvo nurodyta, kad galima pasiimti vežimėlį skėtuką ar paspirtuką. Jeigu imtume paspirtuką ar jį galima vežti kaip rankinį bagažą, t. y. mažyliui skaitysis viena kuprinė ir paspirtukas? Ar galima paspirtuką neštis į vidų ar yra specialūs reikalavimai supakuoti jį? Ačiū.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Jeigu vaikui jau yra daugiau nei 24 mėn. tai jis pagal oficialias Ryanair taisykles negali nemokamai vežtis jūsų išvardintų daiktų. Reikėtų įsigyti „Baby equipment“ paslaugą. Bet kiti sėkmingai prasineša skėtuką/vežimėlį. Paspirtukas yra kaip sporto inventorius ir gali kilti dėl jo problemų. Be jeigu jis telpa į rankinio bagažo išmatavimus, tai jį galite vietoj rankinio bagažo pasiimti, tik supakuotą į krepšį.

 2. Deividas parašė:

  Laba diena,

  Ar galima naudoti kuprine, kaip registruota lektuvo bagaza?

 3. Simona parašė:

  Sveiki,

  Vaikui 2 metai ir 6 menesiai ar galime nemokamai veztis sulankstoma vezimeli? Ir turim bilietus paprastus ar galim dabar dasipirkti priority tik suaugusiems (skrydis tik uz menesio)? Aciu

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Nemokamai vežimėlis yra gabenamas tik iki vaikui sueis 25 mėnesiai. Vėliau reikia įsigyti vežimėlio gabenimo paslaugą. Klientai pasakoja, kad pasitaiko, jog paslaugos neturi ir praeina nemokamai per patikra su vežimėliu. Todėl garantuoti negalime ar nereikės mokėti.
   Taip, priority – pirmenybinį įlaipinimą galite įsigyti asmenims, kuriems norite.

1 23 24 25

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?