Naujos Ryanair bagažo taisyklės įsigalios netrukus 47

Ryanair – Airijos pigių skrydžių bendrovė paskelbė, kad nuo 2018 metų sausio 15 dienos ims galioti naujos bagažo gabenimo taisyklės aviabendrovės Ryanair klientams.

Pirmenybinio įlaipinimo paslaugą (arba „Plus“, Flexi Plus“ ir „Family plus“ paketus) įsigiję  keleiviai ir toliau galės į lėktuvą pasiimti du rankinio bagažo vienetus. Pirmojo matmenys neturėtų viršyti 10 kg ir nurodytų matmenų: 55 x 40 x 20 cm. Antrajam svorio apribojimas netaikomas, o jo dydis neturėtų viršyti šių matmenų: 35 x 20 x 20 cm.

Neįsigiję pirmenybinio įlaipinimo paslaugos keleiviai į lėktuvo saloną galės  įsinešti tik vieną nedidelį rankinio bagažo vienetą, kuriam svorio apribojimas netaikomas, o jo dydis neturėtų viršyti šių matmenų: 35 x 20 x 20 cm. Antrą (didesnį) bagažo vienetą  prie įlaipinimo vartų jie turės atiduoti į atskirą bagažo skyrių nemokamai. Taip bus optimizuojama vieta lėktuvo salone, nes iki tol bagažas dažnai netilpdavo jam skirtose vietose.

Taip pat norime priminti, kad nuo 2017 rugsėjo 6 dienos aviakompanija sumažino registruoto bagažo kainą nuo 35 eurų iki 25 eurų už vieną bagažo vienetą bei padidino leistiną registruojamo bagažo svorį nuo 15 iki 20 kilogramų. Visa tai padės taupyti įlaipinimo laiką ir vietą lėktuvo salone.

Naujos Ryanair bagažo taisyklės įsigalios netrukus

 

47 thoughts on “Naujos Ryanair bagažo taisyklės įsigalios netrukus

 1. Lina parašė:

  Sveiki,
  turime nusipirke bilietus i Milana is Oslo, ir keliaujame 2suauge ir du vaikai , vienas 4metai, ir 9metai, turiu klausima ar galiu paimti su kuprine kartu ir sulankstoma paprasta paspirtuka vaikams?

 2. Milda parašė:

  Ar galima pasiimti su savim viena rankini bagažą 50×20×25 iki 10kg vietoj rankinio 40×20×25.Ir jai nera kito bagazo ar rankinio bagazo ir negalima pasiimti su savim I lektuva ,bus mokama uz visa bagažą ar tik uz papildoma svori ir bagazo dydi kuris yra leidziamas

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Nemokamai priklauso tik šio dydžio vienetas: 40x20x25cm iki 10kg. Jeigu norite gabenti didesnį būtinai reikia išsipirkti Priority paslaugą + 2 salono krepšiai.

 3. Dalia Latatujeva parašė:

  Sveiki,norėčiau paklausti,ar galėčiau savo bilietą Dublinas -Kaunas gegužės 6 diena,perkelti į kito mėnesio skrydį ?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Galite, tik tai papildomai kainuos. Susisiekite su savo bilietų pardavėju.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?