Rankinio bagažo taisyklės skrendant į/iš Izraelį. Informacija nebegalioja nuo sausio 20 d. 13

Nuo 2018 m. sausio 15 d. keitėsi Ryanair aviakompanijos rankinio bagažo taisyklės.
Neįsigiję pirmenybinio įlaipinimo paslaugos keleiviai į lėktuvo saloną galės  įsinešti tik vieną nedidelį rankinio bagažo vienetą, kuriam svorio apribojimas netaikomas, o jo dydis neturėtų viršyti šių matmenų: 35 x 20 x 20 cm. Antrą (didesnį) bagažo vienetą  prie įlaipinimo vartų jie turės atiduoti į atskirą bagažo skyrių nemokamai. Taip bus optimizuojama vieta lėktuvo salone, nes iki tol bagažas dažnai netilpdavo jam skirtose vietose.  Naujas Ryanair rankinio bagažo taisykles rasite čia.
Išimtys yra taikomos skrydžiams į/iš Izraelį. 
Nemokamai su Ryanair aviakompanija galite gabenti tik 1 vnt. mažo rankinio bagažo, kurio matmenys 35x20x20 cm. Ji galite pasiimti nemokamai į lėktuvo saloną.

Jeigu norite gabenti ir didesnį rankinį bagažą (iki 10 kg 55x40x20 cm) lėktuvo salone – turite įsigyti pirmenybinio įlaipinimo paslaugą.

Kitu atveju, Jūsų didesnis rankinis bagažas nebus imamas nemokamai į registruoto bagažo skyrių. Jeigu norėsite jį ten atiduoti, turėsite susimokėti registruoto bagažo mokestį (40 EUR).
Šis Ryanair aviakompanijos pakeitimas nuo 2018 m. sausio 20 d. yra laikomas negaliojančiu. 
Rankinio bagažo taisyklės skrendant į/iš Izraelį

13 thoughts on “Rankinio bagažo taisyklės skrendant į/iš Izraelį. Informacija nebegalioja nuo sausio 20 d.

 1. Keliones parašė:

  Labai dziaugiuosi radusi issamia informacija. Nes jau yra teke per nezinojima atsisveikinti su keletu daiktu is rankinio bagazo, kas kelioes pradzioje suteike sioki toki nusivylima.

 2. Birutė Adomaitienė parašė:

  Labas rytas.
  Norėjau Jūsų paklausti ar skrendant į Eilatą reikia mokėti 40 eur už rankinį bagažą (55x40x20), jei neturi preority įlaipinimo? Skrisiu 2018-03-11.
  Ačiū.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Nuo 2018.01.20 aviakompanija Ryanair pakeitė taisykles. Daba skrendant į Eilatą į lėktuvo saloną galima pasiimti mažą rankinę (35cm x 20cm x 20cm), o lagaminą (55cm x 40cm x 20cm) reikia nemokamai atiduoti į bagažo skyrių prie įlaipinimo vartų.

 3. Lida parašė:

  Labas vakaras.
  Ar galima skrendant į Londoną vežtis nedidelį gintarinį suvenyrą.
  Ačiū

 4. Vilma parašė:

  Sveiki. Norėjau sužinoti, ar skrendant į Izraelį tebegalioja išimtys dėl rankinio bagažo 10 kg, kad teikia turėti pirmenubinį įlaipimą, nes kitaip nepriims ir reikės papildomai mokėti 40€? Nes turistinėje firmoje patikino, jog tai atšaukta ir bagažą prie vartų paims NEMOKAMAI.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Mes oficialios informacijos apie išimties atšaukimą nesame gavę.

 5. Zivile parašė:

  Sveiki, skrendame i Eilata, vaikai nori veztis paspirtukus. Ar yra kokia galimybe? Ilgis 59 cm,plotis 11cm i rankini nelabai telpa.kiek reiktu primoketi?

 6. Jurga parašė:

  Laba diena,
  Vasario mėn. turiu nusipirkusi bilietą į Eilatą. Tačiau paaiškėjo, kad galiu būti neįleista į Izraelio oro uostą, nes pase yra Jungtinių Arabų Emyratų (JAE) viza. Artimiausiu metu ruošiuosi pasikeisti pasą. Pakeitus pasą, keisis ir paso numeris. Ar galioja skrydžio bilietai, kuriuos jau esu įsigijusi? Ar visgi geriau nebekeisti paso.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Rekomenduotume pasikeisti pasą, ir kreiptis į savo bilieto pardavėją dėl duomenų pakeitimo.

 7. Natalja Blagodyr parašė:

  Labas vakaras,
  Mes įsigijome bilietus į Eilatą pirmyn ir atgal gruodžio mėn. 2017 m. Dėl naujų rankinio bagažo taisyklių nebuvome perspėti. Atgal skridome sausio 18 d. iš oro uosto OVDA, kur buvome nustebę, kad privalomai turime susimokėti už rankinį bagažą 40 eurų (niekas neklausinėjo ar norime priduoti į bagažą, ar paimti į lektuvo saloną). Kitų atvejų buvo griežtai pasakyta, kad bagažas liks oro uoste. Pusė keleivių praėjo nesusimokėjus ir jie nebuvo pasiėmę įlaipinimo pirmenybę, o kitai pusei privalomai teko sumokėti 40 eurų už vieną mažą lagaminą (55x40x20 cm). Ar nebuvo pažeisti mūsų teises? Bilietai buvo įsigyti iš anksto, jokios informacijos apie pasikeitimą mes neturėjome.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Laba diena p. Natalja,
   Prašome kreiptis į bilieto pardavėją, kuris paaiškins visą susidariusią situaciją.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?