„Ryanair“ didina mokestį už bagažo registraciją 26

Nuo 2011.12.15 Ryanair didina mokestį už bagažo registraciją. Jo kaina padidės 5 EUR/GBP.

Be  to, Ryanair skatina keleivius susimokėti už bagažą iš anksto, o  ne   atvykus į oro uostą. Todėl  gerokai padidins ir oro uostuose mokamą mokestį už registruotą bagažą mažiausiai 25 EUR/GBP – iki 60 EUR/GBP   už  15 kg lagaminą. O vasaros sezonu ir kalėdiniu laikotarpiu kaina  didės   iki 100 EUR/GBP už 15 kg lagaminą. Ne kelionių piko metu, spalio  –   lapkričio mėnesiais, iš anksto mokant už registruotą bagažą  mokestis   išliks nepasikeitęs – 15 EUR/GBP.

Pigių skrydžių  bendrovė Ryanair šios priemonės imasi todėl, kad nori   paskatinti  keleivius keliauti tik su rankiniu bagažu (iki 10 kg).

Svarbi  žinia, jog nuo 2012 m. pradžios aviakompanija padidins ir   mokestį už  pakartotiną įlaipinimo kortelės atspausdinimą 20 EUR/GBP –  iki 60  EUR/GBP. Teigiama, jog šios paslaugos prireikia tik 1% visų  Ryanair   keleivių, kurie, nepaiso priminimų elektroniniu paštu ir  neatsispausdina   įlaipinimo kortelių, kurias privaloma turėti su savimi  oro uoste prieš   skrydį.

Registracija į "Ryanair" skrydžiusRankinis bagažas "Ryanair" skrydžiuosePigūs "Ryanair" skrydžiai

26 thoughts on “„Ryanair“ didina mokestį už bagažo registraciją

 1. Gintarė parašė:

  Dukrai 17 metų(07-04 bus 18). Ar ji viena, be suaugusiojo palydos gali skristi į Norvegiją?

 2. Dovile parašė:

  Šią nuorodą buvau radosi. Tačiau ji nesutampa su Jūsų pateikta informacija.
  Ryanair taisyklėse parašyta, kad, cituoju: “
  If the infant reaches the age of 2 years prior to the return journey they must pay the applicable fare, taxes, fees and charges for that part of the journey.“
  Apie vežimuką, nekalbama čia, kad jis bus nemokamas.

  O Jūsų puslapyje parašyta aiškiai, kad “ Vaikui nuo 2 metų (nuo 24 mėnesių) priklauso tiek rankinio ir papildomos mažos rankinės, tiek registruoto bagažo gabenimas. Jei keliauja vaikas, vienas sulankstomas vežimėlis gabenamas NEMOKAMAI“.

  Tai kaip yra iš tikrųjų? Nes nusipirkome bilietus ir mes skėtuko (vežimuko kelioninio) nečekinom, nes tai ne pvz. auto kėdutė.
  Ar ne teks paskui susigadinti kelionę, kai paprašys prie bagažo pridavimo susimokėti?

  Lauksiu tikslios info. ačiū.

 3. Dovile parašė:

  Nuorodą galite pateikti, kur tai radote? nes noriu atsispausdinti, kad būtų infromacija iš ryanair informacinio šaltinio.
  Ačiū.

 4. Dovile parašė:

  Laba diena, gal galite pateikti anglišką versiją dėl vaikų bagažo. Turiu omenyje, ar 2 metų vaikas gali su savimi nemokamai vežtis kelioninį vežimėlį (skėtuką)? Jūsų puslapyje parašyta, jog tai nemokama. Tačiau noriu rasti tikslią pastraipą anglų k. kad nekiltų problemų Norvegijos orouoste su ryanair kompanija.
  Ačiū.

 5. VIDA parašė:

  Laba diena,ar galima rankiniam bagaze vezti torta,skrydis i Anglija.ACIU

 6. Klausimėlis parašė:

  Norėjau paklausti ar nepilnamečiui galima skraidinti cigaretes?

 7. arnoldas parašė:

  I Londona. Aciu uz atsakyma

 8. arnoldas parašė:

  Sveiki norejau paklausti skrendu as suauges ir vaikas 2,5 metu. Kiek galima skraidinti cigareciu? Aciu uz atsakyma.

 9. Vytautas parašė:

  Ačiu už atsakymą, bet vis dėlto būtų įdomu sužinoti į ką konvertujamas euras ir koks tas kursas???
  O taip pat noriu sužinoti kodėl ryanair.com svetainėje kainos nurodytos litais, bet jais atsiskaityti negali???

 10. Vytautas parašė:

  Norėčiau sužinoti ar galima atsisakyti rezervuoto skrydžio, jei taip, tai ką reikia daryti ir ar tai kainuoja.
  Skrydis rezervuotas rugpjūčio pabaigoje.

 11. Vytautas parašė:

  Laba diena,
  Š. m. balandžio 10 d. rezervavau 5 bilietus į Kos salą Graikijoje.
  Rezervavimo Nr. ZNDGQH patvirtinta.
  Problema pirma:
  Nors tinklapyje buvo nurodyta, kad galima atsiskaityti VISA elektron kortele, bet atsiskaityti nepavyko nei iš pirmo, nei iš antro, nei iš trečio karto.
  Problema antra:
  Už bilietų rezervavimą susimokėti pavyko su VISA eurine kortele, bet nors pilna suma apmokėjimui yra 5556,86 LTL – 1672,22 EUR, sąskaitoje rezervuota suma yra nurodyta gerokai didesnė, t.y. 5773,84 LTL.
  Norėčiau sužinoti kodėl rezervuota suma yra 216,98 LTL didesnė???

  • Vytautai, perkant bilietus ryanair.com svetainėje, Lietuvoje išduota VISA Electron kortele atsiskaityti negalima. Sąskaitoje nuskaičiuota daugiau pinigų, nes perkant bilietus ryanair.com svetainėje valiuta konvertuojama pagal kitokį kursą.

 12. egidijus parašė:

  Perkant bilietą internetu vaikas 13 metų buvo atžymėtas kaip suaugęs. Registruojantis į skrydį internetu rodo klaidą ir neregistruoja. Ar galima registruotis oro uoste su lydinčiu asmeniu ir kokie reikalingi dokumentai.Lydintis asmuo ne giminaitis,bet skrenda tuo pačiu reisu ir bilietus pirko internetu atskiru užsakymu.Ar galima registruotis oro uoste ir atsispausdinti įlaipinimo kortelę. Ar bus papildomas mokestis jei taip tai koks.

  • Egidijau, vieno nepilnamečio (iki 16 m.) į skrydį užregistruoti nepavyks. Nupirkus bilietą reiktų paskambinti į centrinę Ryanair būstinę ir priskirti vaiką prie lydinčio asmens registracijos.

 13. Egidijus parašė:

  Perkant bilietą internetu vaikas 13 metų buvo atžymėtas kaip suaugęs. Registruojantis į skydį internetu rodo klaidą ir nerigistruoja. Ar galima registruotis oro uoste ir atsispausdinti įlaipinimo kortelę. Ar bus papildomas mokestis jei taip tai koks.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?