„Ryanair“ įvedė mokestį už vietos rezervavimą 10

Nuo 2012.01.10 Ryanair keleiviai galės rezervuoti vietas į oro linijų  bendrovės reisus, tačiau už tai teks papildomai mokėti 10 EUR.

Pigių skrydžių bendrovė Ryanair vietų rezervavimą išbandė kai kuriuose 2011 m. gegužės mėn. maršrutuose. Paslauga iškart labai  išpopuliarėjo ir nuo 2012.01.10 bus įvesta visuose maršrutuose.

Keleiviai galės rezervuoti vietas pirmose lėktuvo eilėse arba  dviejose eilėse viduryje, prie lėktuvo sparnų. Jaunesni nei 16 m.  asmenys saugumo sumetimais galės gauti vietas tik antroje eilėje.

Keleiviai, kurie užsirezervuos vietas, į lėktuvą bus įleidžiami pirmieji.

10 thoughts on “„Ryanair“ įvedė mokestį už vietos rezervavimą

 1. ruta parašė:

  Labas vakaras! Nupirkau bilietus tetai ir anukei is savo angliskos banko korteles.jos atskris is Lietuvos spalio men. Noreciau uzsakyti joms vietas lektuve. Kaip tai galeciau padaryti? Aciu

  • Rūta, jei bilietus įsigijote ryanair.com svetainėje, vietas rezervuotis galite per „Manage booking“. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

 2. Rita parašė:

  Laba diena, norėjau paklausti: darant checkin 3 savaites prieš skrydį man neleidžia to padaryti jeigu nepasirenku vietos lėktuve. Ar checkin tik galėsiu padaryti likus parai iki skrydžio su jau automatiškai paskirta vieta?

 3. osvalda parašė:

  sveiki,skridau su 3 men dukra.vieta buvo rezervuota pirmoje eileje,bet kai atsidureme lektuve jau mano vietoj sedeno moteris su vaiku ir stiuardese paaiskino kad nera deguones kaukiu pakankamai pirmoje eileje nors kai uzsakinejau vieta buvau pirma nes vietos buvo visos tuo metu laisvos.stiuardese nusisuko ir nuejo toliau sodint zmoniu.tai kaip cia suprast?

 4. egle parašė:

  ar zada grazint reisus i kauna is liverpulio?

 5. Miglė parašė:

  Nežinojau apie galimybę nemokamai nuvežti neįgalų keleivį iki lėktuvo. Labai ačiū!

 6. Miglė parašė:

  Ar verta rezervuotis vietas? O jei vykstu su neįgalia močiute? Gal mus abi ir taip įleis be eilės?

  • Migle, garantijos, jog jus praleis be eilės lipti į Ryanair lėktuvą, tikrai nėra, nes čia jau keliamas keleivių žmogiškumo klausimas. O jis tame ‘greitajame bėgime’ pasitaiko visoks :) Todėl norint turėti garantuotas dvi vietas kartu verta būtų rezervuotis vietas arba perkant bilietą pasirinkti „Priority Boarding“, kad spėtumėte pasirinkti tinkamas vietas. Beje, neįgalaus žmogaus prie avarinių išėjimų sodinti neleis.
   Dar neįgaliam žmogui galima nemokamai užsakyti vežimėlį, su kuriuo galima nuvežti keleivį iki lėktuvo. Kai įsigijamas bilietas, reikėtų susisiekti su Ryanair atstovais oro uoste ir sutarti dėl šios paslaugos. Vežimėlių kiekis ribotas.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?