Ryanair Vilniuje švenčia 4-tąjį gimtadienį 6

Ryanair Vilniuje jau 4-erius metus

Pigių skrydžių bendrovė Ryanair Vilniuje švenčia 4 metų gimtadienį. Pirmasis Ryanair lėktuvas iš Vilniaus oro uosto pakilo 2011 m. gegužės 1 d.  Per šiuos metus į Vilniaus oro uostą ir iš jo aviakompanija pervežė daugiau nei 2 milijonus keleivių. Šiais metais planuojama pervežti dar 650 tūkstančių keliautojų.

Gimtadienio proga Ryanair siūlo pigius bilietus iš Vilniaus oro uosto pasirinkta kryptimi nuo 29 EUR į vieną pusę.
Pasiūlymas galioja bilietams 2015 m.  gegužės – birželio mėnesiais perkant bilietus iki 2015 m. gegužės 5 d. vidurnakčio!

Ryanair gerina savo paslaugas

Aviakompanija Ryanair rūpinasi savo klientais. Šiuo metu visiems keleiviams priskiriamos konkrečios sėdimos vietos lėktuve, siūlomos verslo klasių paslaugos, keliautojams priklauso du rankinio bagažo vienetai, o keliaujant su mažamečiais – nemokamas kūdikio/vaiko įrangos gabenimas.

Šiuo metu Ryanair Vilniuje siūlo 13 krypčių. Tiesioginiai skrydžiai vykdomi į Angliją (Londoną, Liverpulį), Airiją (Dubliną), Belgiją (Briuselį), Graikiją (Kretą), Ispaniją (Barseloną, Madridą), Italiją (Milaną, Romą), Norvegiją (Oslą), Prancūziją (Paryžių) ir Vokietiją (Brėmeną, Frankfurtą).

Keliaukite su Ryanair pigiai ir patogiai!

A model airplane rests on a table during an announcement of the commitment for Ryanair to purchase aircraft from Boeing, in New YorkVilniaus oro uostas

Ryanair Vilniuje švenčia 4-tąjį gimtadienį!

6 thoughts on “Ryanair Vilniuje švenčia 4-tąjį gimtadienį

 1. IRENA parašė:

  Sydžio metu iš Vilniaus į Londoną 22d. 22:45val. buvo paprašyta, kaip registruotą bagažą , kuris buvo patalpintas krovinių skyriuje.Atvykus į Londoną pastebėjau dingusį foto aparatą FUJIFIM su FinePix F30 DIGITAL CAMERA.Kad būčiau užtikrinta ar nepalikau namuose , niekur nesikreipiau. Grįžau 31d. į Klaipėda ir galutinai įsitikinau , kad digo skydžio metu tarp Vilniaus ir Londono.Pirmadienį skambinau į Vilniaus oro uostą , pranešdama apie įvykį ir gavau eilę tel. Nr. kur kreipiausi, kaip elgtis šiuo atveju. Paskutinis patarėjas buvo 8 61412881, neprisistatė, patrė rašyti skundą anglų kalba. Kur ……..Gal būtų galima rasti konkretų atstovą kompanijos Lietuvoje, su vardu tel. nr. Ačiū.

 2. Natalija Kaminskiene parašė:

  Laba diena, esu advokate, vienoje civilineje byloje prireike duomenu, ar asmuo 2014 m. skrydo is Liverpulio i Vilniu. Turime visus duomenis apie asmeni. Ar butu galima tokia informacija gauti? Kur parasyti oficialu paklausima, kam adresuoti? Is anksto dekoju uz atsakyma.
  Advokate Natalija Kaminskiene

  • P. Natalija, turite kreiptis ten, kur klientas pirko bilietą. Tačiau bilieto pardavėjas gali laikytis konfidencialumo sąlygų pagal Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą.

 3. Aiste Tamoseviciene parašė:

  Sveiki, rytoj strendam su Jusu avialiniju lektuvu i Barcelona.
  Klausimas- Nesupratau, kada bilietai po 29 eurus i viena puse?
  Nuo 2015 birzelio iki 2016 geguzes?
  O i Turkija neskraidinat?
  Aciu

  • Aiste, skrydžių nuo 29 EUR pasiūlymas galiojo bilietams pirktiems 2015 m. gegužės 1-5 dienomis.
   Aviakompanija Ryanair tiesioginių skrydžių į Turkiją nevykdo.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?