Pigiau nei bet kada! Pigūs skrydžiai Lenkijoje nuo 2 EUR! 4

Ryanair akcija – pigūs skrydžiai Lenkijoje

AKCIJA! Tik balandžio 29 d. bilietai tarp Lenkijos miestų nuo 2 EUR. Pigūs skrydžiai vykdomi tarp Varšuvos, Vroclavo ir Gdansko oro uostų. Paskubėkite ir keliaukite Lenkijoje vos už kelis eurus!

Akcija galioja skrydžiams gegužės – birželio mėnesiais.

Bilietus galite įsigyti internetu.

Kelionė į Lenkiją

Lenkija – tai įspūdingos istorijos savininkė, šalis, kuri išsiskiria kultūriniu paveldu, gražiais gamtos kampeliais. Gdanskas – vienas gražiausių Lenkijos miestų, kuriame daugybė tiltų, viduramžiškų pastatų stačiais stogais, siaurų vingiuotų gatvelių. Varšuva – miestas „feniksas”, po II pasaulinio karo prisikėlęs iš pelenų. Varšuvos senamiestyje, įtrauktame į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, rasite įspūdingą Turgaus aikštę su miesto simboliu – Undinės skulptūra, gotikinę Šv. Jono katedra, Karalių rūmus ir kt. Vroclavas – miestas įsikūręs prie Oderio upės. Vroclave galėsite aplankyti operos teatrą, Silezijos muziejų, architektūros muziejų, rotušę, gotikinio stiliaus bažnyčias bei kitas vietas.

Pigių skrydžių aviakompanija Ryanair yra itin pamėgta Europos keliautojų. Ryanair kasdien vykdo apie 1600 skrydžių, kurie jungia per 189 vietovių ir aplanko apie 30 šalių.

Vroclavas LenkijojeRyanair - pigūs skrydžiaiGdanskas Lenkijoje

4 thoughts on “Pigiau nei bet kada! Pigūs skrydžiai Lenkijoje nuo 2 EUR!

 1. Zita parašė:

  Laba diena.pirkau loterijos bilieta ir nutrynus radau taip
  Ar skaitosi kad as kazka laimejau

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Zita, šaunu jog nutrynusi radote taip, tačiau čia nėra portalas loterijos bilietų klausimais… :)

 2. daiva.c parašė:

  laba diena,

  Norejau paklausti, ar nera kokiu nuolaidu korteliu pastoviems klientams, nes per mensi perkame po kokius desimt bilietu is ryanair bendroves, aciu uz atsakyma

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?