Pigių skrydžių bendrovė Ryanair paskelbė žiemos skrydžius iš Lietuvos 30

Paskelbtas Ryanair žiemos skrydžių tvarkaraštis

Ateinančią 2015-2016 metų žiemą keliautojai iš Lietuvos galės patogiai pasiekti daugelį įprastų krypčių bei Madridą, Frankfurtą ir Maltą – į šiuose miestuose esančius oro uostus skraidins pigių skrydžių bendrovė Ryanair.

Balandžio 1-ąją Ryanair atstovai pristatė 2015 metų žiemos sezono skrydžių tvarkaraštį Lietuvoje. Jame numatyta, kad bendrovė vykdys 12 maršrutų iš Vilniaus oro uosto ir 9 iš Kauno oro uosto bei pasiūlys 3 naujas kryptis žiemos sezono metu: iš Vilniaus – į Madridą ir Frankfurtą, o iš Kauno – į Maltą.

Iš viso 2015 metais aviakompanija planuoja pervežti apie 1,3 mln. klientų Lietuvoje ir išlaikyti 1300 darbo vietų Kauno ir Vilniaus oro uostuose.

Ateinančią žiemą bendrovė taip pat padidins kai kurių skrydžių skaičių – iš Vilniaus į Milaną Ryanair lėktuvai skraidys keturis kartus per savaitę.

Iš viso bendrovės klientai Lietuvoje gali pasirinkti tarp 21 maršrutų iš Vilniaus ir iš Kauno. Keliautojams primenama, kad visiems Ryanair klientams dabar yra priskirtos vietos lėktuve ir siūlomi du rankinio bagažo vienetai, pigesnės kainos, šeimų ir verslo keleivių paslaugos ir kt.

2015 m. žiemos skrydžių pristatymo proga pigių skrydžių bendrovė Europoje išleidžia 100 tūkst. bilietų šių metų balandžio ir gegužės mėnesiams tik nuo 19,99 EUR į vieną pusę.

Ryanair skrydžiai į Madridą iš Lietuvos Pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ paskelbė žiemos skrydžius iš Lietuvos Ryanair skrydžiai į Maltą iš Lietuvos

30 thoughts on “Pigių skrydžių bendrovė Ryanair paskelbė žiemos skrydžius iš Lietuvos

 1. Vesta parašė:

  Laba diena,

  kada maždaug ketinama paskelbti 2016 metų pavasario skrydžių tvarkaraščius?

 2. Rima parašė:

  Laba diena,noriu sužinoti gegužės-birželio mėn. skrydžių tvarkaraštį į Maltą.Ar skris 1 kartą per sevaitę ar 2 akrtus?Kol aks nėra paskelbta jūsų svetainėje. Negaliu surasti.

  • Rima, 2016 metų vasaros sezono tiesioginių Ryanair skrydžių tvarkaraščiai dar nepaskelbti. Kai skrydžių tvarkaraščiai bus sudėlioti, informaciją atnaujinsime.

 3. vardene parašė:

  ar ziemos sezonu bus atnaujinti skrydziai is kauno i frankfurto hahn oro uosta?

  • Žiemos sezono metu tiesioginiai Ryanair skrydžiai tarp Kauno oro uosto ir Frankfurto Hahn oro uosto nenumatyti. Jei skrydžių tvarkaraščiai keisis, informuosime.

 4. Egle parašė:

  Sveiki, kazkada Ryanair skraide i Baden-Baden. Ar nera planuojama atnaujinti sios krypties?
  Egle

 5. Algirdas parašė:

  Ar kursuoja autobusas is Eilat(Ovda) aerouosto i Eilato miesta ?

 6. Aidanas parašė:

  Sveiki.
  Ar bus sugrazintas reisas i Cork (Airija), daug lietuviu, lenku gyvenanciu Cork apskrytije, ir aplinkiniuose regionuose patiria daug nepatogumu, kai reisas buvo nuimtas.
  Aciu.

  • Aidanai, prieš kiekvieną sezoną peržiūrimi Ryanair visų skrydžių užkrovimai, atsiperkamumai, vyksta derybos su oro uostais ir tuomet, padarius išvadas ir priėmus atitinkamus sprendimus, sudaromas naujo sezono skrydžių tvarkaraštis.
   Pageidavimus dėl skrydžių galite rašyti el.paštu [email protected].

 7. Darijus parašė:

  Vakar gavau Ryanair pranešimą, kad pasikeitė mano skrydžio laikas iš Oslo į Kauną. Kadangi skrendu iš Malagos su šeima ir jau turiu nusipirkęs bilietus iš Malagos į Oslą, dabar į lėktuvą iš Oslo skrendantį į Kauną niekaip nespėjame. Sekantis reisas į Lietuvą iš Oslo tik po dviejų dienų. Aišku bilietai jau smarkiai pabrangę. Gautame pranešime lyg ir paminėta, kad dėl skrydžio laiko suderinimo reikėtų skambinti į klientų centrą, arba Ryanair gali gražinti pinigus. Norėjau paklausti ar Ryanair taiko tokią praktiką, kad keičia bilietus į kitą datą, jeigu dėl jų kaltės skrydis buvo perkeltas į kitą laiką ir keleiviui tas laikas netinka, nes į skrydį suspėti nebeįmanoma.

  • Darijau, kadangi Ryanair nevykdo jungiamųjų skrydžių, aviakompanija neprisiima atsakomybės už tarpinius skrydžius, kuriuos keleiviai gali praleisti.
   Kuomet skrydis atšaukiamas, atkeliamas ar atidedamas, aviakompanija apie tai praneša ir pasiūlo alternatyvų sprendimą (keisti skrydžio laiką) arba grąžinti pinigus už nepanaudotą skrydį.
   Dėl išsamesnės informacijos susisiekite su savo bilieto pardavėju. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 8. Asta parašė:

  Labas gal bus atnaujinti skrydziai i Svedija

 9. gintaras parašė:

  Sveiki,

  ar planuojama 2015-2016 žiemos sezone skrydžiai į Romą iš Vilniaus.(pvz. į Varšuvą jau skelbiami)
  Dėkui

 10. Liutauras parašė:

  Sveiki, ar bus skrydžiai į Kiprą lapkričio mėn?

 11. Jolita parašė:

  Sveiki, norejau paklausti, ar nenumatomi skrydziai i Geteborga, Svedijoje?

  • Jolita, šiuo metu tiesioginiai Ryanair skrydžiai iš Lietuvos oro uostų į Geteborgą nenumatyti. Jei keisis skrydžių tvarkaraščiai, informaciją atnaujinsime.

 12. virginija parašė:

  Sveiki ,ar nenumatomi skrydziai is vilniaus arba kauno i malaga .Aciu

 13. vitalija parašė:

  Laba diena norejau pasiteirauti ar tikrai balandzio 26d skrydzio is bilundo i chania laikas pakeistas? Bilietai uzsakyti isssnksto ir laikas ten rasomas. 15val iskridimas is bilundo o dabar matau kad laikas yra 8.20val ryte

 14. Sigita parašė:

  Laba diena,
  Sulaukusiu Ryanair tvarkaraščio šventiniam laikotarpiui (2015 12 mėn) iš krypčių į Londoną matau tik Stansted variantą… Ar nebebus skrydžių į Getwiko oro uostą??? Jei dar nepilnai sukelta, kada numatoma, kad jau bus matyti visi skrydžiai visomis kryptimis?

  • Sigita, šiuo metu 2015-2016 metų žiemos sezono tiesioginių Ryanair skrydžių informacija yra atnaujinama. Skrydžių į Londoną gruodžio mėnesiui teiraukitės kiek vėliau.

 15. Elena parašė:

  Laba diena,
  ar tikrai ateinancia ziema nebus skrydziu is Kauno i Kipra?

  • Elena, 2015-2016 metų žiemos sezono tiesioginių Ryanair skrydžių tvarkaraštis po truputį atnaujinamas. Ar bus vykdomi skrydžiai iš Kauno į Kiprą, informuosime kiek vėliau. Sekite informaciją.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?