Su „Ryanair“ skridę keliautojai piktinasi papildomu mokesčiu Rygoje 28

Lietuvos keliautojus papiktino papildomas 7 eurų (24 litų) saugumo mokestis Rygos oro uoste, kurį tenka mokėti pigių avialinijų „Ryanair“ keleiviams. Šiemet Latvijos oro uostui padidinus aviacijos saugumo mokestį, „Ryanair“ atsisakė šį mokestį įtraukti į bilietų kainą.

Dabar norint išskristi iš Rygos oro uosto tenka susimokėti 7 eurų patikrinimo mokestį. Jei turite bilietą ir neturite pinigų – jūsų neįleis į lėktuvą.

Rygos oro uostas padidino aviacijos saugumo mokestį, Latvijoje jis žymiai išaugo. Tokius mokesčius skrydžių bendrovės dažniausiai įtraukia į bilietų kainas, tačiau „Ryanair“ nesutinka su tokiu mokesčio padidinimu. Dėl to dabar „Ryanair“ keleiviams Rygoje tenka prieš įlipant į lėktuvą mokestį sumokėti oro uostui.

Kauno oro uostas, kuriame taip pat kyla ir leidžiasi „Ryanair“ lėktuvai, tokio mokesčio didinti artimiausiu metu neplanuoja.

Didinti mokesčių už aviacijos saugumą neketina ir Tarptautinis Vilniaus oro uostas, todėl keliaujantiems su „Ryanair“ iš Vilniaus papildomai mokėti nereikės.

Su "Ryanair" skridę keliautojai piktinasi papildomu mokesčiu Rygoje"Ryanair" bagažas"Ryanair" mokesčiai

28 thoughts on “Su „Ryanair“ skridę keliautojai piktinasi papildomu mokesčiu Rygoje

 1. Simas parašė:

  Sveiki, skrisiu is Rygos i oslo.Yra dar tas saugumo mokestis ?

 2. Goda parašė:

  Sveiki,
  Norėčiau sužinoti ar reikia mokėti 7€ skrendant iš rygos į rygge?

 3. Goda parašė:

  Sveiki, skaiciau, kad nuo 2016 metu birzelio pirmosios reiks moketi 8 euru mokesti skrendant is rygos i oslas ryge. Ar tiesa?

 4. Jūratė parašė:

  Laba diena,
  ar dar galio ja mokestis ryanair skrydžiu iš Rygos, ir kiek dabar kainuoja.

 5. silvija parašė:

  sveiki norejau paklaust kiek kaainuoja rygoje skrendant ryainair registracijos mokestis anksciau buvo 5 latai o daba girdejau kad 7 eurai ar tiesa

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Silvija, skrendant su aviakompanija Ryanair iš Rygos, nustatytas saugumo mokestis yra 7 EUR.

 6. Deimantė parašė:

  Dar kartą sveiki. Paskaičiau, kad mokėti reikia, bet aš keliausiu su WIZZAIR. Mokestis vistiek galioja?

 7. Deimantė parašė:

  Sveiki. Ar Rygos oro uoste vis dar galioja mokestis? Jei taip, tai koks jis ir kur jį susimokėti? Bijau kad vietoje nesusigaudysiu.

 8. Marina parašė:

  Laba diena, ar imanoma ryanair mokesti susimoketi internete? nes orouoste bijau nespesiu ;/ eigu galyma, parasykite kaip tai padaryti,prasau! aciu

 9. Neringa parašė:

  Ar sis mokestis mokamas tik isskrendanat is Rygos? ar reikia moketi ir atskridus? Ar uz vaikus taip pat reikia moketi? Aciu

 10. Dalė Dargienė parašė:

  Sveiki, kokia valiuta galima sumok4ti papildom1 oro uosto mokest5 Rygos oro uoste? Ar galima eurais?
  Pagarbiai,
  Dalė Dargienė

 11. Renata parašė:

  Lapkricio 23 diena skrendu is Rygos oro uosto i Anglija ir zinau jog reikia susimoketi papildoma mokesti 7eurus,kadangi as i Vilniaus vaziuoju autobusu ir iki vartu uzdarymo bus like mazai laiko bijau,kad galiu nespet nusipirkt to papildomo mokescio,klausiu ar galima tai padaryti atskridus lapkricio 16 i Rygos oro uosta ir nusipirkti anksciau ta mokesti?

 12. Renata parašė:

  Laba diena,

  Pirma karta skrisiu is Rygos oro uosta i Anglija. Noreciau suzinoti ar imanoma nusipirkti papildoma mokesti ankciau nei bus skrydis:tarkim as atskrendu i Rygos oro uosta sestadieni,o isskrendu kita sestadieni?

 13. Sonata parašė:

  Sveiki, sekmadienį buvo atšauktas skrydis iš Rygos į Stokholmą dėl blogo oro. Ar galima susigrąžinti sumokėtą saugumo mokestį Rygos oro uoste?

 14. edita parašė:

  laba diena turiu bilieta skrydziui I dublina , nusprendziau pasiimt vaika kartu su savimi taciau neina nusipirkt bilieta vaikui kur tureciau kreiptis? dekui

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?