Tiesioginis Ryanair skrydis į Amaną

Pigių skrydžių aviakompanija Ryanair siūlo keliautojams atrasti paslaptingąjį Amaną. Pristatyta visiškai nauja tiesioginė kryptis iš Vilniaus į Amaną. Skrydžiai prasidės jau visai netrukus!

Aviakompanija Ryanair parengė staigmeną savo klientams. Pristatomi skrydžiai į Rytų mistikos apgaubtą Amaną. Ryanair, Airijos pigių skrydžių aviakompanija, siūlo keliauti ne tik po Europą, bet ir aplankyti tolimesnius pasaulio kampelius. Dabar aviabendrovė pristato net 15 naujų skrydžių krypčių į Jordaniją. Gera naujiena ir Lietuvos keliautojams – tiesioginiai Ryanair skrydžiai į Jordaniją bus vykdomi ir iš Vilniaus. Planuojama juos pradėti organizuoti jau 2018 metų rudenį – spalio 29 d. Kaip skelbia aviakompanija, iš Lietuvos sostinės į paslaptingąją Jordaniją bus skraidoma net du kartus per savaitę. O bilietų kainos prasidės nuo 19,99 EUR.

Be to, Ryanair į Amaną nuo 2018 metų rudens skraidys ne tik iš Vilniaus, bet ir iš Varšuvos, Prahos, Milano, Briuselio, Bolonijos, Budapešto, Bukarešto ir Krokuvos. Puiki proga aplankyti ne tik įdomų miestą, bet ir paslaptimis apipintą šalį.

Amanas – daugiakultūris miestas, Jordanijos sostinė. Tai vieta, kurioje sutelkta pramonė, pramogos ir kultūra. Amanas – puiki vieta poilsiui. Miestas įsikūręs visai netoli Negyvosios jūros. Jis žavi savo nenuspėjama gamta. Be to, Amane gausu įvairiausių muziejų (Nacionalinis, Folkloro, Automobilių, Vaikų ar archeologijos). Gilias istorijos ir kultūros tradicijas turintis miestas nustebins ir meno kūriniais. O tuos, kas trokšta pramogų, mėgsta apsipirkti, ar atrasti šalį per vietinę kultūrą, sudomins pasilinksminimo vietos ir turgūs, kurių mieste visa gausybė.

Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Amaną>

Jeigu nerandate jums tinkamo skrydžio, paskambinkite mums tel.: +37064746546 arba parašykite [email protected]

Tiesioginis Ryanair skrydis į AmanąTiesioginis Ryanair skrydis į AmanąTiesioginis Ryanair skrydis į Amaną

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?