Visi Ryanair skrydžiai su 20 proc. nuolaida! 2

Ryanair skrydžiai su 20 proc nuolaida!

Mėgstamiausia pigių skrydžių bendrovė Ryanair skelbia akciją, kurios metu Ryanair klientai gali įsigyti 20 % pigesnius Ryanair bilietus pasirinktais maršrutais.

Pasiūlymas galioja Ryanair skrydžiams 2015 m. gruodžio mėnesį. Akcija galioja TIK šiandien – 2015.11.30 iki 24 val.

Aviakompanija kasdien vykdo daugiau kaip 1 600 skrydžių iš 74 bazių ir turi daugiau kaip 1 600 pigių skrydžių maršrutų, kurie jungia 160 miestų Europoje ir Šiaurės Afrikoje.

10 metų Lietuvoje gyvuojanti pigių skrydžių bendrovė ir toliau plečiasi. Šį žiemos sezoną buvo pradėta tiesioginius skrydžius vykdyti naujuoju maršrutu – į Eilatą. Tiesioginiai Ryanair skrydžiai iš Vilniaus vykdomi 15 krypčių, o iš Kauno – 14 krypčių.

 Ryanair lėktuvų bilietai internetu arba teiraukitės el.paštu [email protected].

Ryanair-bilietai

2 thoughts on “Visi Ryanair skrydžiai su 20 proc. nuolaida!

  1. Aleksandra parašė:

    Sveiki,planuojame skristi su vaikais i Airija,skrendam abu su vyru,ar vaikams reikes papildomu dokumenu ar uzteks tik asmens tapatybes korteliu? Vienam vaikui 3 metai,kitas 9 menesiu kudikis? Ir kol kas tapatybes korteliu neesam pasidare ar galima isigyti bilieta ir tik veliau registruotis? aciu

    • Aleksandra, jei vaikai į Airiją keliauja su tėvais, tuomet pakaks turėti tik asmens tapatybės korteles.
      Perkant bilietus pakanka nurodyti vardus ir pavardes. Kai registruositės į skrydį, tuomet turėsite nurodyti ir asmens dokumento duomenis.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?