Ryanair dažniausiai užduodami klausimai 8 785BAGAŽAS

Ar į Ryanair bilieto kainą įskaičiuotas bagažas?

Į aviakompanijos Ryanair aviabilieto kainą įskaičiuotas rankinis bagažas (1 bagažo vienetas iki 10 kg), kurį nešatės su savimi į lėktuvo saloną. Galima nemokamai į lėktuvą įsinešti ir antrą bagažą – mažą moterišką rankinę – bei oro uoste įsigytas prekes. Antroji rankinė negali viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų. Antrąjį bagažo vienetą reikės pasidėti lentynose virš sėdimųjų vietų arba po kėde.

Koks yra Ryanair rankinio bagažo svoris vienam keleiviui?

Rankinis bagažas – 1 bagažo vienetas iki 10 kg ir maža moteriška rankinė. Rankinio bagažo išmatavimai negali viršyti 55 x 40 x 20 cm. Antrasis bagažas negali viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų. Mažajai bagažui svorio apribojimai netaikomi. Atkreipkite dėmesį į bagažo taisykles.

Ar rankinio bagažo dydis turi atitikti visus nurodytus matmenis? Ar ratukai skaičiuojami į bendrus bagažo išmatavimus? Kas bus, jei rankinis bagažas bus didesnis?

Prieš lipant į Ryanair lėktuvą rankinį bagažą reikia įdėti į specialią dėžę, kuri atitinka Ryanair rankinio bagažo dydžio reikalavimus. Jei jūsų bagažas tilps, problemų nebus. Jei netilps, reikės priduoti į registruoto bagažo skyrių už papildomą 50 EUR mokestį. Bagažo kainos >

Koks yra Ryanair registruojamo bagažo svoris vienam keleiviui?

Aviakompanijos Ryanair registruojamas bagažas gali būti iki 15 kg arba iki 20 kg (išmatavimai 81 x 119 x 119 cm). Vienas keleivis gali gabenti iki 3 registruoto Ryanair bagažo vienetų.
Keleiviai, esantys vienoje rezervacijoje ir kartu užsiregistravę į Ryanair skrydį, gali dalintis registruoto bagažo apribojimais. Pvz., 2 keleiviai, esantys vienoje rezervacijoje, įsigiję du registruotus bagažus po 15 kg, gali pasidalinti svoriu. Vienas keleivis gali turėti registruotą bagažą, kuris sveria 17 kg, o kitas – 13 kg.

Ar reikia užregistruoti Ryanair bagažą?

Jei keliaujate tik su Ryanair rankiniu bagažu, jo registruoti nereikia. Rankinį bagažą keleiviai nešasi su savimi į lėktuvo saloną.
Jei keliaujate ir su registruotu Ryanair bagažu, jį reikės užregistruoti bagažo skyriuje oro uoste prieš praeinant saugumo patikrą. Ryanair bagažo skyrius atidaromas likus 2 val. iki skrydžio ir užsidaro likus 40 min. iki numatyto skrydžio.

Ar galiu užsisakyti registruoto bagažo gabenimą po to, kai jau nusipirkau bilietą arba jau užsiregistravau į skrydį? Kaip?

Galite užsisakyti registruoto bagažo gabenimą po to, kai jau nusipirkote bilietą arba jau užsiregistravote į skrydį, tik paslaugos kaina bus jau didesnė nei perkant bilietą. Užsakyti paslaugą internetu galima ne vėliau kaip 2 val. iki numatyto skrydžio. Paslaugos kaina priklauso nuo skrydžio datos bei krypties. Nepamirškite iš naujo atsispausdinti įlaipinimo kortelės, kad joje matytųsi įrašas apie registruoto bagažo gabenimo užsakymą. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, tai galite padaryti per „Manage booking“. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, dėl registruoto bagažo gabenimo užsakymo kreipkitės į sistemos administratorių.

Ar tikrai į Ryanair lėktuvo saloną priima tik 90 rankinio bagažo vienetų?

Į lėktuvo saloną priimama ne daugiau kaip 90 rankinio bagažo vienetų. Darbuotojai vietoje įvertina situaciją dėl talpumo ir priima sprendimus vardan keleivių saugumo, kuriuos bagažus perkelti į bagažo skyrių. Tai papildomai nekainuoja. Tokiais atvejais patartina iš bagažo išimti vertingiausius daiktus (kompiuteris, fotoaparatas ir pan.).

Ar galiu užsakyti jungiamuosius skrydžius su aviakompanija Ryanair? Ar perkelia registruotą bagažą į kitą skrydį?

Pigių skrydžių aviakompanijos, taip pat ir Ryanair, nevykdo jungiamųjų skrydžių, todėl negali perkelti keliautojų ar jų bagažo į kitus skrydžius (tos pačios ar kitų aviakompanijų). Todėl neprisiima atsakomybės už tarpinius skrydžius, kuriuos keleiviai gali praleisti. Į kiekvieną skrydį reikia registruotis atskirai, t.y. kiekviename skrydyje turite turėti atskirą įlaipinimo kortelę. Jei keliaujate su registruotu bagažu, perkant bilietus kiekvienam skrydžiui atskirai reikia bagažą užregistruoti už atitinkamą mokestį. Atvykus į oro uostą bagažą reikia atiduoti į bagažo skyrių, o nusileidus bagažą atsiimti ir vėl registruoti į kitą skrydį. Raginame palikti pakankamai laiko nuo suplanuoto pirmojo skrydžio pabaigos iki kito skrydžio pradžios. Ryanair bagažo registracija baigiama likus 40 min. iki skrydžio.

BAGAŽO TURINYS

Kaip gabenti skysčius Ryanair rankiniame bagaže?

Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskirose, ne didesnėse nei 100 mililitrų, talpose. Šias talpas turite įdėti į vieną permatomą ir užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro talpos krepšelį; vienas krepšelis – vienam keleiviui (tokius maišelius galite nusipirkti įvairiose parduotuvėse ar oro uostuose (pvz., Kauno oro uoste) arba gauti nemokamai (pvz., Vilniaus oro uoste). Tūrio apribojimai netaikomi vaistams, būtiniems skrydžio metu ir kūdikių maistui, būtiniems skrydžio metu.

Ar galiu vežtis vaistus ar maisto papildus rankiniame ar registruotame bagaže?

Išsamią informaciją apie vaistų ar maisto papildų gabenimą rankiniame ar registruotame bagaže rasite Zigzag.lt tinklaraštyje.

Ar galiu neštis fotoaparatą, nešiojamąjį kompiuterį į Ryanair lėktuvo saloną?

Jūsų fotoaparatas, nešiojamasis kompiuteris turi būti įdėti į jūsų rankinį bagažą. Rankinis bagažas – 1 bagažo vienetas iki 10 kg (bagažo išmatavimai negali viršyti 55 x 40 x 20 cm) ir maža moteriška rankinė (negali viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų). Tad jei jūsų fotoaparatas, kompiuteris neviršija šių dydžio apribojimų, galite juos neštis tiesiog vietoj mažosios rankinės. Antrajam bagažui svorio apribojimai netaikomi.
Saugumo patikros metu kompiuterį ir kitus technikos prietaisus reikia iš bagažo ištraukti ir pateikti atskirai.
Į registruotą bagažą fotoaparato, kompiuterio nedėkite, nes jie gali būti apgadinti arba bagažas gali vėluoti, dingti.

Noriu vežtis kartu su savimi muzikos instrumentą. Kaip užsisakyti šią paslaugą perkant lėktuvo bilietą?

Jei norite į lėktuvo saloną neštis nedidelius muzikos instrumentus, pavyzdžiui, gitarą, smuiką ar altą, perkant bilietą turite užsakyti instrumentui papildomą vietą už papildomą mokestį. Registruotas arba rankinis bagažas papildomai instrumento vietai nepriklauso.
Norėdami tokiam bagažo vienetui užsakyti papildomą sėdimą vietą, pavardės laukelyje įrašykite žodžius ITEM SEAT, o vardo laukelyje įrašykite žodį EXTRA. Tada rezervacijoje ir internetinėje įlaipinimo kortelėje bus nurodyta EXTRA ITEM SEAT. Internetinės registracijos metu būtina įvesti lydinčio keleivio kelionės dokumento išsamią informaciją.
Jei instrumentas atitinka rankinio bagažo dydžio ir svorio išmatavimus, galite neštis jį į saloną nemokamai, tačiau daugiau rankinio bagažo su savimi turėti negalite. Arba kitas variantas – atiduoti instrumentą į registruoto bagažo skyrių.

Ar galiu Ryanair skrydžio metu kartu vežtis gyvūną?

Aviakompanija Ryanair į skrydžius gyvūnų nepriima. Daugiau apie keliavimą su gyvūnais skaitykite Zigzag.lt tinklaraštyje straipsnyje „Keliavimas su savo augintiniais“.

Kiek cigarečių, alkoholio galima vežtis į Angliją, Airiją, Vokietiją, Norvegiją?

Didžiosios Britanijos valstybių (Anglijos, Škotijos, Velso, Šiaurės Airijos) bei Europos Sąjungos šalių nustatytas orientacinis leidžiamas tabako gaminių kiekis negali būti didesnis kaip:
– 800 cigarečių (4 blokai)*;
– 400 cigarilių;
– 200 cigarų;
– 1 kg tabako.
Alkoholinių gėrimų vienas asmuo gali įvežti ne daugiau kaip:
– 10 l stipriųjų alkoholinių gėrimų (ne stipresnių nei 70%);
– 20 l spirituoto vyno (pvz., portveino arba chereso);
– 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
– 110 l alaus.
* Į Austriją, Airiją, Daniją, Italiją, Kroatiją, Slovėniją, Švediją ir Vokietiją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais.
Į Norvegiją asmuo nuo 18 metų gali vežtis iki 200 vnt. cigarečių (1 blokas) arba 250 g kitų tabako gaminių. 18 – 20 m. asmenys gali vežtis ne stipresnių nei 22% alkoholinių gėrimų. Vyresni asmenys gali vežtis:
– 1 l spiritinio gėrimo (22% – 60%);
– 1,5 l vyno (2,5 % – 22 %);
– 2 l (6×0,33 l) alaus.
Alkoholinių gėrimų kombinacijos priklauso nuo to, ar vežami tabako gaminiai (silpnesnius gėrimus keisti į spiritinius negalima):
– 200 vnt. cigarečių atitinka 1,5 l vyno arba 1,5 l alaus;
– 1,5 l vyno atitinka 1,5 l alaus;
– 1 l spiritinių gėrimų atitinka 1,5 l vyno arba 1,5 l alaus.
Galimos kombinacijos:
– 1 l spiritinio gėrimo + 3 l vyno + 2 l alaus (nevežant tabako gaminių);
– 4,5 l vyno + 2 l alaus (nevežant tabako gaminių);
– 6,5 l alaus (nevežant tabako gaminių);
– 1 l spiritinio gėrimo + 1,5 l vyno + 2 l alaus + 200 vnt. cigarečių arba 250 g. tabako (vežant tabako gaminius);
– 3 l vyno + 2 l alaus + 200 vnt. cigarečių arba 250 g. tabako (vežant tabako gaminius);
– 5 l alaus + 200 vnt. cigarečių arba 250 g. tabako (vežant tabako gaminius).
Svarbiausia galiojanti taisyklė – šie daiktai turi būti skirti asmeniniam vartojimui, t.y. keleivis jų neketina perparduoti. Jei šių prekių vežatės daugiau, jums gali tekti įrodyti, kad jos skirtos tik asmeniniam vartojimui paprašant įsigijimo dokumentų, teiraujantis viešnagės laikotarpio, leistino kiekio viršijimo priežasčių. Nesugebėjus įrodyti, alkoholis ir/ar tabako gaminiai (pvz., cigaretės) bus konfiskuojami.
Į Lietuvą ar kitas ES šalis galima įsivežti iki 200 vnt. (vykstant oro transportu) arba iki 40 vnt. (vykstant sausumos ir jūros transportu) cigarečių iš ne ES šalių (pvz., iš Rusijos, Baltarusijos su rusiškomis banderolėmis). Kiek galima vežtis Lietuvoje prikauptų cigarečių su rusiškomis banderolėmis į atitinkamą ES šalį, reikėtų tikslintis čia >
Cigaretes galite vežtis tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže.
Pabrėžiame, kad nuo 2015.05.01 asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

Ar galima vežtis elektronines cigaretes?

Elektronines cigaretes vežtis galite, tačiau tik rankiniame bagaže. Papildomus cigarečių skysčius gabenkite pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles.
Elektroninėmis cigaretėmis skrydžio metu naudotis draudžiama.

 

VAIKAI

Ar Ryanair taiko nuolaidas vaikams?

Vaikams nuo 2 metų aviakompanija Ryanair nuolaidų netaiko. Kūdikiams iki 2 metų taikoma fiksuota bilieto kaina.

Ar Ryanair taiko nuolaidas šeimai?

Aviakompanija Ryanair siūlo 50% nuolaidą registruoto bagažo (15 kg) gabenimui, vietos rezervacijai, pirmenybinio įlaipinimo paslaugai ir jaunesnių nei 16 metų vaikų draudimui, jeigu į tą patį užsakymą įtrauktas vaiką lydintis suaugęs keleivis, įsigijęs atitinkamas paslaugas už pilną kainą.
50% nuolaida registruoto bagažo (15 kg) gabenimui, vietos rezervacijai, pirmenybinio įlaipinimo paslaugai ir draudimui taikoma ne daugiau kaip 2 vaikams, kai 1 iš lydinčių suaugusių asmenų yra įtrauktas į tą patį užsakymą ir perka atitinkamas paslaugas už pilną kainą, ir ne daugiau kaip 4 vaikams, kai 2 iš lydinčių suaugusių asmenų yra įtraukti į tą patį užsakymą ir perka atitinkamas paslaugas už pilną kainą.
Papildomos nuolaidos šeimoms siūlomos tada, kai suaugę ir vaikai yra įtraukti į tą patį užsakymą.
Keleiviai, kurie per vienerius kalendorinius metus yra skridę du kartus (pirmyn ir atgal) ir naudojosi Ryanair siūlomomis papildomomis nuolaidomis šeimai, gali kreiptis į bilieto pardavėją dėl „Family Extra“ paslaugos ir 20% nuolaidos trečiajam skrydžiui su vaikais. Jei prašymas bus patvirtintas, nuolaidos kodas bus išsiųstas pirkėjui ir galios 4 savaites nuo jo išdavimo dienos.
Šios nuolaidos taikomos tik užsakymo metu.

Ar gali nepilnamečiai vaikai skristi vieni su Ryanair avialinijomis?

Aviakompanija Ryanair nepriima į skrydį vaikų iki 16 metų be suaugusiųjų palydos. Jei ir nupirksite nepilnamečiui bilietą kaip suaugusiajam, vaiko nepavyks užregistruoti į skrydį ir gauti įlaipinimo kortelę, jei kartu su juo neskris suaugęs asmuo. Ryanair palydos paslaugų neteikia.

Kokių dokumentų reikia, jei keliauja vaikas?

Visų pirma reikalingas galiojantis asmens dokumentas – pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jei asmens dokumentas negalioja, dingęs, grįžti į savo šalį gali su Asmens grįžimo pažymėjimu. Gimimo liudijimas kertant sieną negalioja.
Ryanair ir pasienio tarnybos turi skirtingus reglamentavimus.
Aviakompanija Ryanair nepriima į skrydį vaikų iki 16 metų be suaugusiųjų palydos. Vyresni vaikai juos gali lydėti. Ryanair aviakompanijai reikia pateikti tik galiojančius asmens dokumentus ir atspausdintas įlaipinimo korteles.
Pasienio tarnybai reikia pateikti papildomus dokumentus, jei vaikas iki 18 metų be tėvų keliauja į valstybes, nepriklausančias Šengeno zonai. Daugiau informacijos ČIA >

Turiu Ryanair lėktuvo bilietą ir vėliau nutariau, kad kartu skris ir vaikas. Kaip jam nupirkti bilietą?

Sistema neleis vaikui iki 16 metų nupirkti bilieto į Ryanair skrydį be suaugusiojo. Tokiu atveju nupirkite nepilnamečiui bilietą kaip suaugusiajam ir iškart paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę arba užpildykite šią Ryanair formą (reikia pasirinkti „Comlpaint“ ir būtina nurodyti abiejų rezervacijų numerius bei vaiko asmens dokumento duomenis). Tokiu atveju registracija į Ryanair skrydį bus atliekama oro uoste nemokamai. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, susisiekite su administratoriumi, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio keleivio rezervacijos.

Ar galiu keliauti su kūdikiu?

Aviakompanija Ryanair kūdikių iki 7 dienų amžiaus į skrydį nepriima.
Kūdikiai (nuo 8 dienų iki 23 mėnesių imtinai) privalo būti lydimi suaugusiojo asmens nuo 16 metų (vienas suaugęs lydi vieną kūdikį). Perkant bilietą reikia nurodyti, jog skrendama su kūdikiu. Kūdikis turi sėdėti ant suaugusiojo kelių (kūdikio saugos diržu pasirūpins personalas). Kūdikiui skirtu iki 5 kg bagažu rūpinasi lydintis asmuo ir bagažui galioja visos lėktuvo vidaus bendrosios taisyklės. Kūdikiui registruoto bagažo gabenimo paslauga nepriklauso.
Kūdikio bilieto kaina yra fiksuota.
Jei kūdikiui sukanka dveji metai iki atgalinio skrydžio, jam taikoma pilna, kaip ir suaugusio keleivio, bilieto kaina, mokesčiai, taisyklės ir kt.
Yra galimybės pervystyti kūdikį ar pašildyti maistą lėktuve.

Ar kūdikiui skiriama atskira vieta?

Kūdikiui atskira vieta nepriklauso, jis turi sėdėti suaugusiam keleiviui (nuo 16 metų) ant kelių (kūdikio saugos diržu pasirūpins personalas).
Tačiau yra papildomų sąlygų, kuomet kūdikiui gali būti užsakyta atskira vieta už papildomą mokestį.
1. Papildoma vieta (Extra Seat) gali būti skirta kūdikiams nuo 8 dienų iki 23 mėnesių amžiaus. Kūdikiai turi sėdėti ant suaugusiojo kelių (nuo 16 metų), kai lėktuvas kyla, leidžiasi ir visais atvejais, kai privaloma prisisegti saugos diržus. Kūdikis gali būti perkeltas į jam skirtą papildomą vietą tik tada, kai bus leista atsisegti saugos diržus. Užsakius papildomą vietą kūdikiui lėktuve, rankinio ar registruoto bagažo gabenimo paslauga kūdikiui vis tiek nepriklauso. Jeigu užsakėte atskirą papildomą vietą kūdikiui, turite apie tai pranešti klientus aptarnaujančiajam personalui, kad atliktų rezervaciją ir priskirtų sėdimą vietą.
2. Kūdikiai nuo vienerių metų amžiaus lėktuve gali sėdėti atskiroje kėdėje naudojantis Amsafe CARE saugumo diržais. Tokiu atveju vaiko svoris yra ribojamas – nuo 10 kg iki 20 kg. Norint užsisakyti šią paslaugą, reikia susisiekti su klientus aptarnaujančiu personalu. Jei užsakėte vietą kūdikiui (12 – 23 mėnesių kūdikis naudosis Amsafe CARE saugumo diržais), nemokamai priklausys 10 kg rankinis bagažas, maža rankinė ir galimybė užsisakyti registruojamą bagažą už papildomą mokestį.
Jeigu užsisakėte atskirą vietą kūdikiui, kuris naudosis Amsafe CARE saugumo diržais, turite apie tai pranešti klientus aptarnaujančiajam personalui http://www.ryanair.com/ie/questions/contacting-customer-service/ , kad atliktų rezervaciją keleiviams ir priskirtų sėdimą vietą. Šiam užsakymui bus taikomos internetinės svetainės nuolaidos.
Jeigu Amsafe CARE saugumo diržais naudosis vaikas vyresnis nei 2 metų amžiaus, keleivių rezervacija gali būti atliekama internetu, tačiau turėsite susisiekti su klientus aptarnaujančiu personalu, kad įtrauktų informaciją dėl saugos diržų ir priskirtų tinkamą vietą.
3. Kūdikiai gali sėdėti automobilinėje kėdutėje, jei jai yra užsakyta atskira vieta ir ji atitinka reikalavimus.
Automobilinę kėdutę, skirtą sėdėti kūdikiui/vaikui lėktuvo salone, į saloną neštis galima tuomet, jei yra patvirtinta, jog ji gali būti naudojama lėktuve (European car seat – kėdutė turi turėti CE lipduką su užrašu „Certified for use on aircraft“; U.S. car seat – kėdutė turi turėti FAA lipduką su užrašu „Certified for use on aircraft“), turi 5 saugos diržus, telpa 42,5 cm plotyje tarp sėdimos vietos rankenų.
Keleiviams, kurie užsakė atskirą sėdimą vietą kūdikiui ir jis naudosis automobiline kėdute, kuri atitinka keliamus reikalavimus, priklausys 10 kg rankinio bagažo, mažos rankinės gabenimo paslauga nemokamai ir galimybė užsisakyti registruoto bagažo gabenimo paslaugą už papildomą mokestį.
Jeigu užsakėte atskirą papildomą vietą kūdikiui (nuo 8 dienų iki 23 mėnesių amžiaus), kuris naudosis automobiline kėdute, atitinkančia keliamus reikalavimus, turite apie tai pranešti klientus aptarnaujančiajam personalui, kad atliktų rezervaciją keleiviams ir priskirtų sėdimą vietą.
Jeigu automobiline kėdute lėktuve naudosis vaikas, vyresnis nei 2 metų amžiaus, keleivių rezervacija gali būti atliekama internetu, tačiau turėsite susisiekti su klientus aptarnaujančiu personalu, kad įtrauktų informaciją dėl automobilinės kėdutės ir priskirtų tinkamą vietą.

Koks bagažas priklauso kūdikiui, vaikui, skrendant su Ryanair avialinijomis? Ar galima vežtis vaiko vežimėlį?

Kūdikiams iki 2 metų (iki 24 mėnesių) priklauso 5 kg bagažas. Vaikui nuo 2 metų (nuo 24 mėnesių) priklauso tiek nemokamas rankinis bagažas bei papildoma maža rankinė, tiek registruoto bagažo gabenimas už papildomą mokestį.
Kuomet keliauja kūdikis/vaikas, nemokamai galima vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį (pushchair) ir automobilinę kėdutę (car seat), kelioninę lovelę (travelcot) arba automobilio sėdynę (booster seat). Nemokamą įrangą galima gabenti vaikams iki 11 metų.
Kūdikio/vaiko įranga turi būti užregistruojama oro uoste prie bagažo skyriaus. Registracija baigiama likus 40 min. iki skrydžio. Užregistravus vežimėliu galima naudotis iki laipinimo į lėktuvą. Skrydžio metu juo pasirūpins aptarnaujantis personalas. Išlipus iš lėktuvo vežimėlį atgausite ir galėsite toliau juo naudotis.
Atminkite, kad kūdikių/vaikų vežimėliai registruojami su kitu bagažu ir gabenami nemokamai, jei biliete nurodyta, kad lėktuvu keliauja kūdikis/vaikas. Jei kūdikis/vaikas nekeliauja, šie daiktai gabenami tik kaip specialusis bagažas už papildomą mokestį.
Papildoma kūdikio/vaiko įranga registruojama kaip jūsų registruotas bagažas. Kūdikio/vaiko įranga iki 20 kg registruojama ir kainuoja 10 EUR/GBP užsakant gabenimą iš anksto, 20 EUR/GBP užsakant oro uoste prieš skrydį už 1 vienetą skrydžiui į vieną pusę. Jei kūdikio/vaiko įranga viršija 20 kg, teks mokėti papildomai už kiekvieną viršijamą kilogramą. Registruojamą kūdikio/vaiko įrangą gerai ir saugiai supakuokite.
Kūdikio maistui ir gėrimams, reikalingiems skrydžio metu, ribojimai nėra taikomi.

Ar galima neštis automobilinę kėdutę į lėktuvo saloną?

Automobilinę kėdutę, skirtą sėdėti kūdikiui/vaikui lėktuvo salone, į saloną neštis galima tuomet, jei yra patvirtinta, jog ji gali būti naudojama lėktuve (European car seat – kėdutė turi turėti CE lipduką su užrašu „Certified for use on aircraft“; U.S. car seat – kėdutė turi turėti FAA lipduką su užrašu „Certified for use on aircraft“), turi 5 saugos diržus, telpa 42,5 cm plotyje tarp sėdimos vietos rankenų.
Keleiviams, kurie užsisakė atskirą sėdimą vietą kūdikiui ir naudosis automobiline kėdute, kuri atitinka keliamus reikalavimus, priklausys 10 kg rankinio bagažo, mažos rankinės gabenimo paslauga nemokamai ir galimybė užsisakyti registruoto bagažo gabenimo paslaugą.
Jeigu užsakėte atskirą papildomą vietą kūdikiui (nuo 8 dienų iki 23 mėnesių amžiaus), kuris naudosis automobiline kėdute, atitinkančia keliamus reikalavimus, turite apie tai pranešti klientus aptarnaujančiajam personalui, kad atliktų rezervaciją keleiviams ir priskirtų sėdimą vietą.
Jeigu automobiline kėdute lėktuve naudosis vaikas, vyresnis nei 2 metų amžiaus, keleivių rezervacija gali būti atliekama internetu, tačiau turėsite susisiekti su klientus aptarnaujančiu personalu, kad įtrauktų informaciją dėl automobilinės kėdutės ir priskirtų tinkamą vietą.

Ar reikia tėvų sutikimo, jei vaikas iki 18 metų keliauja vienas, su lydinčiu asmeniu ar su vienu iš tėvų?

Keliaujant Šengeno zonoje:
Jeigu vaiko iki 18 metų kelionės tikslas yra Šengeno valstybė, tai taikomas Šengeno susitarimas ir nesvarbu, ar vaikas vyktų su tėvais, ar su vienu iš tėvų, ar su lydinčiu asmeniui ar net vienas, vieno iš tėvų sutikimo nereikia turėti ir valstybės sienos apsaugos pareigūnas jo nereikalaus. Tokiu atveju vykti pas notarą ir patvirtinti vaiko išvykimo į užsienio valstybę nereikia.
Šengeno zonai priklauso 26 valstybės: Austrija, Belgija, Čekija, Danija, Estija, Graikija, Islandija, Ispanija, Italija, Latvija, Lenkija, Lichtenšteinas, Lietuva, Liuksemburgas, Malta, Nyderlandai, Norvegija,Portugalija, Prancūzija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Šveicarija, Vengrija, Vokietija.
Keliaujant ne Šengeno zonoje ir ne Europos Sąjungos ribose:
Šengeno erdvės reikalavimai netaikomi ES valstybėms: Airija, Bulgarija, Didžioji Britanija, Kipras, Kroatija, Rumunija. Vadinasi, jei vaikas vyksta į šias šalis, jo tėvams ar globėjams jau prieš kelionę reikės kreiptis į notarą.
Papildomi dokumentai (lietuvių ar anglų kalba) turi būti pateikti atsižvelgiant į tai, su kuo vaikas vyksta į kitas, ne Šengeno, užsienio valstybes:
–  Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę su vienu iš tėvų, pasienio kontrolės punkto pareigūnams reikia pateikti tik vaiko asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Antrojo iš vaiko tėvų rašytinio sutikimo pateikti nereikia. Tuo atveju, kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš tėvų, su kuriuo vaikas išvyksta į užsienio valstybę, pavarde, Lietuvos Respublikos pasienio kontrolės punkto pareigūnų reikalavimu pateikiamas vaiko gimimo liudijimas.
–  Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę su lydinčiu asmeniu, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų su jį lydinčiu asmeniu, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.
–  Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę vienas, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų vienas, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.
–  Kai vaikas vyksta į užsienio valstybę su organizuota vaikų grupe į ekskursiją, turistinę kelionę ar kitas organizuotas keliones (su sporto, mokslo, meno ar kitais kolektyvais), kartu su asmens tapatybę patvirtinančiais dokumentais pasienio kontrolės punkto pareigūnų reikalavimu turi būti pateiktas kelionės organizatoriaus parašu ir antspaudu patvirtintas raštas, kuriame turi būti nurodytas išvykstančių vaikų ir juos lydinčių asmenų vardinis sąrašas, ir šio rašto kopija. Už šio sąrašo sudarymą atsakingas kelionės organizatorius. Vaiko duomenys į sąrašą gali būti įtraukiami tik gavus bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinį sutikimą. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno. Tėvų, globėjų (rūpintojų) sutikimus turi saugoti kelionės organizatorius.
Vaiko, kuriam yra nustatyta globa (rūpyba), globėjas (rūpintojas), vaikų globos (rūpybos) institucijos vadovas ar jo įgaliotas atstovas, likus ne mažiau kaip 3 dienoms iki numatyto vaiko laikino išvykimo į užsienio valstybę, privalo raštu informuoti savivaldybės vaiko teisių apsaugos tarnybą (skyrių) apie numatomą laikiną vaiko išvykimą į užsienio valstybę, nurodydamas kelionės tikslą, trukmę ir šalį, į kurią vykstama.
Vaiko, kuris yra Lietuvos Respublikos pilietis, grįžimui į Lietuvos Respubliką reikia tik asmens tapatybės dokumento (paso arba asmens tapatybės kortelės), papildomų sutikimų ar kitų dokumentų pateikti nereikia, nesvarbu, su kuo jis grįžta.

 

REGISTRACIJA Į SKRYDĮ

Kaip registruotis į skrydį su asmens grįžimo pažymėjimu?

Registruojantis į skrydį pažymėkite varnelę, kad registruojatės skrydžiui į vieną pusę, jei turite bilietą skrydžiams į abi puses. Pasirinkite dokumento tipą „Pasas“. Asmens grįžimo pažymėjimas turi savo kodą, kurį sudaro 2 raidės ir 6 skaitmenys, tad šį kodą ir turite vesti į langelį, skirtą dokumento numeriui. Toliau suveskite visus duomenis, kurių jūsų prašo. Jei nepakanka dokumento galiojimo laiko ir neleidžia registruotis, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę.

Padariau klaidą registruojantis į skrydį (pasirinkau neteisingą pilietybę, įvedžiau ne tą numerį ir pan.). Ką daryti?

Paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų registracijos duomenis. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

Kaip paskirstomos sėdimos vietos Ryanair skrydyje? Ar sėdėsime kartu, jei nerezervuojame vietų už papildomą mokestį?

Prieš registruojantis į skrydį reikia nuspręsti, ar norite sėdėti pasirinktose vietose, ar tiks tokios, kokias paskirs. Pasirinkti norimas vietas už papildomą mokestį galite bilieto pirkimo metu arba dar iki registracijos į skrydį. Atliekant registraciją vietos parenkamos automatiškai ir nemokamai. Jei bilietai pirkti vienu metu, didelė tikimybė, kad sėdėsite šalia, tačiau jei vietų šalia nepakanka, jos gali būti išskirstytos. Daugiau informacijos >

 

BILIETAI. BILIETŲ PIRKIMAS, KEITIMAS, KOREGAVIMAS

Ką daryti, jei pamečiau įlaipinimo kortelę („Boarding Pass“)?

Jei keleivis yra užsiregistravęs į skrydį, tačiau pametė įlaipinimo kortelę, nereikia nerimauti. Įlaipinimo kortelę galima perspausdinti iki 2 val. prieš skrydį. Likus mažiau nei 2 val. iki skrydžio, įlaipinimo kortelės perspausdinti nebegalima. Tokiu atveju, įlaipinimo kortelę teiks atsispausdinti oro uoste. Paslauga kainuoja 15 EUR. Likus mažiau nei 40 min. iki skrydžio įlaipinimo kortelės oro uoste atsispausdinti nebegalima.

Ar galima keisti skrydžio datą, laiką, maršrutą, pavardę ir vardą? Kiek tai kainuoja?

Skrydžio datos, maršruto keitimai galimi (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio. Keleivio vardo, pavardės keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 2 val. iki skrydžio.* Už keitimus mokamas aviakompanijos nustatytas mokestis.
*Jei keleivis jau užsiregistravo į skrydį internetu ir vėliau nori atlikti datos, maršruto ar vardo keitimus, reikia susisiekti su rezervacijų centru likus ne mažiau kaip dienai iki skrydžio ir atšaukti registraciją. Atšaukus registraciją, bilieto keitimai galimi įprasta tvarka – internetu per „Tvarkyti užsakymą“ arba per sistemos, kurioje pirktas bilietas, administratorių.
Ryanair suteikia galimybę per parą (24 val.) ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei apsiriko. Tokiu atveju mokamas tik kainų skirtumas.
Daugiau informacijos apie Ryanair bilieto keitimus >
Dėl keitimų susisiekite su mūsų konsultantais el.paštu [email protected]

Ką daryti, jei perkant Ryanair  lėktuvo bilietą varde ar pavardėje padaryta klaida, neįrašytas antras vardas ar pavardė?

Keleivio vardas ir pavardė turi būti nurodyti taip kaip nurodyta asmens dokumente, su kuriuo registruojamasi į skrydį.
Vardo ar pavardės pirmosios 3 raidės privalo būti teisingos. Jei suklydote ir vieną iš pirmųjų raidžių parašėte neteisingai, reikės atlikti keleivio vardo ar pavardės keitimą už atitinkamą mokestį (jei dar neatlikta registracija į skrydį). Jei smulkią klaidą padarėte kitose raidėse, nieko baisaus.
Jei asmens dokumente nurodyti du vardai ar pavardės, visi jie turi būti nurodyti ir biliete taip, kaip asmens dokumente, su kuriuo keleivis registruosis į skrydį.
Ryanair suteikia galimybę per parą (24 val.) ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei apsiriko.
Kad būtų ramiau laukti skrydžio, galite paskambinti į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų vardą ar pavardę. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

Ar perkant bilietus vardus ir pavardes reikia rašyti su lietuviškais raidžių simboliais?

Perkant bilietą vardą ir pavardę reikia rašyti lotyniškomis raidėmis (be lietuviškų simbolių su taškais, nosinėmis ar varnelėmis, pvz., ė, į, š ir pan.).
Jei vis dėlto įrašėte vardą ir pavardę su lietuviškomis raidėmis, pasitikrinkite, ar atsiųstame patvirtinime keleivių vardai ir pavardės nėra iškraipyti. Jei raidės yra iškraipytos ir neperskaitomos, iškart paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ar pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirkote bilietą, administratoriui dėl pakoregavimo.

Ką daryti, jei nusipirkau lėktuvo bilietus su viena pavarde, o dar iki skrydžio ji pasikeitė (ištekėjau arba susigrąžinau mergautinę)? Ką daryti, jei į vieną skrydį registravausi su senesniais dokumentais, o prieš skrydį atgal jie pasikeitė ir negaliu pakoreguoti registracijos duomenų?

Jei jūsų asmens dokumentai dar nepakeisti ir liko su senąja pavarde ir kitais duomenimis, registruokitės į skrydį pagal turimus galiojančius dokumentus. Jei dokumentus jau pasikeitėte ir juose įrašyta naujoji pavardė ar nauji asmens dokumento duomenys (galiojimo laikas, numeris ir kt.), dėl pakoregavimo kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.
Biliete ir registracijoje į skrydį nurodyta keleivio pavardė ir duomenys turi sutapti su galiojančiame asmens dokumente, su kuriuo keleivis skrenda, nurodytais duomenimis.
Pasak Ryanair, jei užsisakėte skrydį ir įrašyta mergautinė pavardė, bet pasas arba asmens tapatybės kortelė jau su naująja pavarde arba atvirkščiai, Ryanair geranoriškai atliks keleivio pavardės keitimą.

Ar galima keisti skrydį, jei registracija jau padaryta?

Jei keleivis jau užsiregistravo į skrydį internetu ir vėliau nori atlikti datos, maršruto ar vardo keitimus, reikia susisiekti su rezervacijų centru likus ne mažiau kaip dienai iki skrydžio ir atšaukti registraciją. Atšaukus registraciją, bilieto keitimai galimi iki 4 val. prieš skrydį įprasta tvarka – internetu per „Tvarkyti užsakymą“ arba per sistemos, kurioje pirktas bilietas, administratorių.

Nusipirkau Ryanair lėktuvo bilietą ir negaliu skristi. Ar galiu susigrąžinti pinigus?

Aviakompanijos Ryanair bilietai yra negrąžinami, išskyrus atvejus dėl keleivio ar jo šeimos narių mirties. Jei negalite skristi, galima keisti bilieto datą arba keleivio vardą ir pavardę už papildomą mokestį. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, bilieto datą ar keleivio vardą ir pavardę galite pakeisti per „Tvarkyti užsakymą“. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

Ar galima gauti sąskaitą-faktūrą už Ryanair aviabilietus?

Sąskaitą-faktūrą už Ryanair bilietus galite gauti tik tuo atveju, jei bilietus perkate per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą. Norėdami gauti sąskaitą-faktūrą už aviabilietus, dar prieš perkant bilietus susiekite su mūsų konsultantais  el.paštu [email protected] PVM sąskaitos faktūros išrašomos ne vėliau kaip iki kito mėnesio 15 dienos po pirkimo.

Pirkau bilietą, pinigai iš sąskaitos nuskaičiuoti, bet bilieto į el.paštą negavau. Ką daryti?

Jei pinigai nuo sąskaitos nuskaičiuoti, vadinasi, bilietas yra nupirktas.
Kuomet negaunate laukiamo laiško, visuomet pasitikrinkite savo el.pašto dėžutės SPAM / Šlamštas aplanką. Jei ir čia laiško su bilieto pirkimo patvirtinimu nerandate, gali būti, kad vesdami duomenis padarėte klaidą įrašydami kontaktinį el.pašto adresą. Tokiu atveju, jei pirkote bilietą per Ryanair svetainę, bandykite pakoreguoti el.pašto adresą per „Manage booking“ arba kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei pirkote bilietą per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

Kas yra „Leisure Plus“ paslauga?

Įsigijus šią paslaugą Ryanair keleiviams priklauso:
– skrydis (kaina įeina į paslaugos mokestį);
– išankstinė registracija į skrydį (30 dienų iki skrydžio);
– 20 kg registruoto bagažo gabenimo paslauga;
– pasirinkta sėdima vieta;
– pirmenybinis įlaipinimas.
Šios paslaugos yra nemokamos tik tuo atveju, jei yra užsakomos bilietų pirkimo metu.
Jei norite įsigyti šią paslaugą, kreipkitės į bilietų rezervavimo sistemos, kurioje perkate bilietus, administratorių. Jei bilietus pirkote ryanair.com ir reikalinga papildoma informacija, skambinkite tel. nr. +443301006996.

Kas yra „Business Plus“ paslauga?

Įsigijus šią paslaugą Ryanair keleiviams priklausys:
– skrydis (kaina įeina į paslaugos mokestį);
– nemokama registracija oro uoste;
– 20 kg registruoto bagažo gabenimo paslauga;
– greitoji patikra oro uoste*;
– Premium klasės sėdima vieta (priklausomai nuo laisvų vietų);
– pirmenybinis įlaipinimas;
– +/- 2 dienų galimybė keisti bilietus.
Šios paslaugos yra nemokamos tik tuo atveju, jei yra užsakomos bilietų pirkimo metu.
* Greitoji patikra vykdoma 25 Europos oro uostuose: Dublino, Belfast (BFS), Londono (LGW, STN, LTN), Birmingamo, Rytų Midlandso, Liverpulio, Mančesterio, Glazgo, Edinburgo, Barselonos (BCN), Malagos, Romos (CIA, FCO), Milano (BGY), Briuselio (CRL, BRU), Atėnų, Budapešto, Stokholmo (NYO), Frankfurto (HHN), Kelno, Hamburgo, Štutgarto, Varšuvos (WMI), Faro, Lisabonos, Porto, Belfast International, Memingenas (Vakarinis Miunchenas) ir Eindhoveno.
Jei norite įsigyti šią paslaugą, kreipkitės į bilietų rezervavimo sistemos, kurioje perkate bilietus, administratorių. Jei bilietus pirkote ryanair.com ir reikalinga papildoma informacija, skambinkite tel. nr. +443301006996.

KITI KLAUSIMAI APIE RYANAIR SKRYDŽIUS

Koks Ryanair telefono numeris, kontaktai?

Perkant ryanair.com: skambinant iš Lietuvos: +448712460000/+448712460002 (nauji užsakymai, bendros užklausos, kelionės dokumentai) arba +443301007838 (keitimai po bilietų užsakymo) (skambučio kaina £0.13 už minutę). Skambučiai iš mobiliųjų telefonų ar kitų tinklų gali kainuoti daugiau. Skambučių centro darbo laikas (Didžiosios Britanijos laiku): nuo pirmadienio iki penktadienio 6:00 – 19:00 val., šeštadieniais 09:00 – 18:00 val., sekmadieniais 10.00 – 18.00. Arba turite galimybę kontaktuoti per LiveChat.
Perkant bilietų rezervavimo sistemoje: jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, visais klausimais kreipkitės į sistemos administratorių. Kontaktus galima rasti puslapyje, kuriame pirkote arba el.paštu gautame bilietų patvirtinime.

Kada atvykti į oro uostą?

Į oro uostą patartina atvykti gerokai anksčiau (~2 val. iki skrydžio). Jei keliaujate su registruotu bagažu, jį turėsite užregistruoti bagažo skyriuje. Ryanair bagažo skyrius atidaromas likus 2 val. iki skrydžio ir uždaromas likus 40 min. iki skrydžio. Prie įlaipinimo vartų turėtumėte būti ne vėliau kaip 30 min. iki skrydžio, kadangi vartai uždaromi likus 20 min. iki skrydžio. (! Vartų uždarymo laiką galite pasitikrinti ant įlaipinimo kortelės. Kartais vartai uždaromi ir anksčiau !) Pasilikite pakankamai laiko, kadangi gali būti ilgos eilės tiek prie bagažo skyriaus, tiek saugumo patikroje.

Kaip galiu sumokėti saugumo mokestį Rygos oro uoste?

Nuo 2015.04.01 Ryanair keleiviams jau nereikia mokėti saugumo mokesčio Rygos oro uoste. Daugiau informacijos rasite Rygos oro uosto internetinėje svetainėje >

Ką daryti, jei mano asmens dokumento galiojimas greitai baigsis?

Svarbu, kad jūsų asmens dokumentas galiotų jūsų kelionės metu. Jei dokumento galiojimas baigiasi kelionės metu, kreipkitės į vietoje įsikūrusią Lietuvos Respublikos ambasadą arba konsulatą dėl asmens grįžimo pažymėjimo išdavimo.
Jei vykstant į jūsų pasirinktą šalį reikalinga viza, tuomet jūsų asmens dokumentas turi galioti mažiausiai 6 mėnesius po jūsų grįžimo.
Nuo 2015.03.02 Lietuvos Respublikos piliečiai, esantys užsienyje, gali pasikeisti ar gauti asmens tapatybės kortelę bei pasą Lietuvos Respublikos diplomatinėje atstovybėje ar konsulinėje įstaigoje.

Ar gali nėščia skristi su Ryanair? Iki kelinto mėnesio? Kokios pažymos reikalingos?

Dažniausiai nuspręsti, keliauti nėštumo metu, ar ne, turi pati nėščioji, atsižvelgdama į savo savijautą, poreikį ir galimybes.
Skrendant su Ryanair, nuo 28 nėštumo savaitės būtina gydytojo pažyma (anglų k., ne senesnė nei 14 d. iki skrydžio), kurioje nurodoma, jog nėštumas yra be komplikacijų, planuojamo gimdymo laikas ir patvirtinama, jog jums leidžiama skristi lėktuvu. Jei moteris, kurios nėštumas yra virš 28 savaičių, nepateikia reikiamos pažymos, Ryanair turi teisę atsisakyti keleivę skraidinti. Pateikus reikiamą pažymą, dvynukų, trynukų ar daugiau vaikų besilaukiančioms moterims leidžiama skristi iki 32 nėštumo savaitės, o besilaukiančioms vieno vaiko – iki 36 nėštumo savaitės. PAŽYMOS FORMA>

Ar praeisiu pro patikrą oro uoste, jei po operacijos ar kt. kūne turiu metalinių dalių? Ar reikia pažymos?

Gydytojo pažymos dėl kūne esančių nedidelių skeveldrų ar plokštelių nereikia. Tačiau gydytojo pažymos reikia, jeigu keleivis kūne turi didelę metalinę dalį ar implantą, pvz., galūnės protezą ar dirbtinį klubo sąnarį. Rekomenduojama turėti tokią pažymą anglų kalba.
Klausos aparatų saugumo patikros metu nebūtina išsiimti. Reikia tik informuoti oro uosto saugumo patikros darbuotoją. Tolimesnius veiksmus jis pasakys.

PASTABA. Jei turite klausimų, atsakymo paieškokite tarp aukščiau pateiktų.

8 785 thoughts on “Ryanair dažniausiai užduodami klausimai

 1. Arvydas parašė:

  Labas, rezervavau bilietus kelionei su dukra i Italija. Jei jau 16m., bet jos title norodziau „child“. Ar nebus del to kokiu keblumo per check in’a ar pati skrydi?

 2. Kęstas parašė:

  Sveiki. Kaip nupirkti bilietus vienam asmeniui (mamai) su dviem kudikiais (dvyniais)? Nes skrydziu paieskoje pasirinkus viena suaugusi ir du kudikius nieko neranda. Randa tik vienam suaugusiui su vienu kudikiu. Ar reikia notaro patvirtinto sutikimo, kai tik vienas is tevu (mama) skrenda su kudikiais i Kipra is Lietuvos, bet skrenda butent pas kita is tevu (teti)? Aciu

  • Kęstai, vienas suaugęs gali keliauti tik su vienu kūdikiu, nes kūdikis skrydžio metu laikomas ant kelių. Reiktų rasti dar vieną keleivį, prie kurio būtų galima pririšti kūdikio bilietą. Nes vienam kūdikiui bilieto irgi nenupirksite.
   Jei vaikas vyksta į Kiprą su vienu iš tėvų, pasienio kontrolės punkto pareigūnams reikia pateikti tik vaiko asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Antrojo iš vaiko tėvų rašytinio sutikimo pateikti nereikia. Tuo atveju, kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš tėvų, su kuriuo vaikas išvyksta į užsienio valstybę, pavarde, Lietuvos Respublikos pasienio kontrolės punkto pareigūnų reikalavimu pateikiamas vaiko gimimo liudijimas.

 3. indre parašė:

  Sveiki, mes skrendame is Romos su kudikiu 5 men ir jo nesulankstomu vezimeliu( susilanksto tik apatine dalis).Ar mums reikia susimoketi uz tai?

  • Indre, jei vežimėlio viršus yra tik nedidelis lopšiukas, tuomet nereikia. Jei vežimas didelis, nors apačia ir susilanksto, reikės atiduoti jį į registruoto bagažo skyrių už atitinkamą mokestį.

   • Dovile parašė:

    Laba diena,

    Liepos 2d. pirkau du bilietus. Vieną iš Londono (Stansted)- Oslo(rygge), kita iš Oslo (rygge)- Kauną. Tačiau iki šiol niekaip nesulaukiu laiško su rezervacijos numeriu Oslo(Rygge)-Kaunas, skrydis turėtu būti Liepos 31d. O kita gavau. Pirkau iš Raynair svetainės per Swedbank. Norėjau pasiteirauti,kaip galėčiau sužinoti rezervacijos numerį?Dėkoju

    • Dovile, jei pinigai nuo sąskaitos nuskaičiuoti, vadinasi, bilietas yra nupirktas.
     Kuomet negaunate laukiamo laiško, visuomet pasitikrinkite savo el.pašto dėžutės SPAM / Šlamštas aplanką. Jei ir čia laiško su bilieto pirkimo patvirtinimu nerandate, gali būti, kad vesdami duomenis padarėte klaidą įrašydami kontaktinį el.pašto adresą. Tokiu atveju, jei pirkote bilietą per Ryanair svetainę, bandykite pakoreguoti el.pašto adresą per „Manage my booking“ arba kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei pirkote bilietą per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

   • Edita parašė:

    sveiki, as su savo draugu nusipirkau atskirus bilietus tapacia diena rugpjucio 6d. atgalinis rugpjucio19d. ir mano draugui teko isvykti anksciau. tai rugpjucio 6d.liko bilietas bet atgaliniu jis rusiasi parskristi as jo bilieta rugpjucio 6d. is ciekinsiu. ir ar as galiu priduoti bagaza jo vardu?(draugo biliete bagazas nupirktas).

  • Nijolė parašė:

   Laba diena.
   Skrendu Iš Kauno į Edinburgą. Dukra užsiprašė lietuviškų vaišių duonos, varškęs sūrio, dešros, medaus, lašinukų, grūdėtos varškės (indeliuose), bet kiek žinau maisto nelabai leidžia vežtis. Kalba eina apie rankinį bagažą. Taip pat noriu pasiimti keleta vnt. purškiamų vaistų į nosį Olynth, ir purškiamus miltelius nuo astmos.
   Kokių gali kilti keblumų.
   Ačiū.

   • Nijole, rankinis bagažas ribotas ;) Maistą į Škotiją vežtis galite, tik skysčiams priskiriamus produktus, pvz., grūdėtą varškę, skystą ar tirštą medų ar pan., teks palikti namuose. Vaistus galite pasiimti, tik supakuokite juos pagal skysčių gabenimo taisykles.

  • Kristina parašė:

   Laba diena,
   Ar gali Ukrainos pilietis t.y. vaikas skristi su Ryanair be paso, tik esant įrašui motinos pase apie vaiko gimimą ir vizai. Skris kartu su motina.

   • Kristina, visi asmenys, kertantys sieną, privalo turėti asmens dokumentą – pasą arba asmens tapatybės kortelę.

    • Andrius parašė:

     Labas vakaras,
     buvo pirktas bilietas iš Vilniaus į Oslą (RYG) lapkričio 1 d. ir atėjo laiškas apie laiko/datos pakeitimus. O ten viskas tas pats (niekas nepasikeitę). Ar įmanomas toks variantas?

     • Andriau, vadovaukitės visa naujausia atsiųsta informacija. Galite visuomet peržiūrėti savo užsakymą. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, tai galite padaryti per „Manage my booking“. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

 4. Rita parašė:

  Dar kartą laba diena,
  Ar galima rankiniame bagaže vežti 4 blokus cigarečių skrendu iš Rygos su Ryanair į Londoną (UK)?
  Ačiū

 5. Toma parašė:

  Labas vakaras, gal jau kartosiuosi, bet norėčiau paklausti… Mano lagaminas kaip ir standartinis rankinio bagažo dydžiui, tačiau storis skaičiuojant su ratukais maždaug 21-22 cm. Ar gali būti kad teks susimoketi papildomai už šiuos kelis centimetrus? Ir kokia tai kaina būtų? Ačiū

  • Toma, prieš lipant į lėktuvą rankinį bagažą reikia įdėti į specialią dėžę, kuri atitinka Ryanair rankinio bagažo dydžio reikalavimus. Jei jūsų bagažas tilps, problemų nebus. Jei netilps, reikės priduoti į registruoto bagažo skyrių už atitinkamą mokestį, kuris priklauso nuo skrydžio krypties bei datos. Bagažo kainas rasite čia http://www.ryanair-skrydziai.lt/ryanair/bagazas/.

 6. Jurinta parašė:

  Laba diena norejau paklausti nuo kiek men gali skristi su kudikiu?ir kokiu dokumentu reikia?aciu uz atsakyma:)

  • Jurinta, kūdikis turėtų būti ne mažiau kaip 8 dienų, kad būtų priimtas į lėktuvą. Mama ne mažiau kaip po 2 dienų po gimdymo gali skristi lėktuvu. Tokie terminai numatyti tiek dėl kūdikio, tiek dėl mamos sveikatos. Bet kokiu atveju būtinai pasitarkite su gydytoju, kuris realiai įvertins situaciją ir pasakys, ar esate pasiruošę kelionei lėktuvu.

 7. AUKSE parašė:

  Laba diena. Turiu klausima. Kaip galiu suzinoti savo rezervacijos numeriuka, jeigu istryniau el.laiska?
  Skrydis is LT i UK balandzio 30 diena.
  Prasau pagalbos.
  Aciu

  • Aukse, galėsite sužinoti rezervacijos numerį registruojantis į skrydį internetu, pasirenkant skrydžio bei kontaktinius duomenis. O jei pirkote bilietą per bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

   • Tadas parašė:

    Laba diena. Pirkdamas bilieta internetu vardo viduryje padariau klaida,prirasiau viena raide per daug. Ar uz vardo keitima reiks moketi papildoma mokesti? Ir kaip tai galima padaryti?

    • Tadai, vardo ar pavardės pirmosios 3 raidės privalo būti teisingos. Jei suklydote ir vieną iš pirmųjų raidžių parašėte neteisingai, reikės atlikti keleivio vardo ar pavardės keitimą už atitinkamą mokestį. Jei smulkią klaidą padarėte kitose raidėse, nieko baisaus. Kad būtų ramiau laukti skrydžio, galite paskambinti į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų vardą ar pavardę. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

   • Saulius parašė:

    Pirkdamas bilietus padariau klaidą. Vietoje rugpjūčio 26 dienos nusipirkau liepos 26 dienai. Viską supildžiau, padariau apmokėjimą ir pasižiūriu, kad suklydau. Ką man dabar daryti? Ar galima kažkaip pakeisti skrydžio datą, ar jau viskas? Pražuvo visi pinigėliai ir reikia pirkti kitus bilietus. Šiandien sekmadienis, bankai nedirba. Gal galima kažkaip sustabdyt apmokėjimą už tuos bilietus. Čia daug artimesnė data. Galbūt kažkam tų bilietų reikia labiau? Aš gi primokėčiau kainų skirtumą ir nusipirkčiau kitus, man tinkama data? Ar taip įmanoma? Ką patartumėt?
    Ačiū už atsakymą

    • Sauliau, tokiu atveju belieka arba keisti skrydžio datą, arba pirkti naują bilietą. Abu variantai pareikalaus papildomų išlaidų, tad paskaičiuokite, kuris labiau apsimoka.
     Ryanair bilietai yra negrąžinami, tad jei pirksite naują bilietą, senąjį galite perleisti kitam keleiviui, tačiau papildomai kainuos keleivio vardo ir pavardės keitimas.
     Skaičiuokit :)

  • Rita parašė:

   Laba diena,

   Noriu pasiteirauti, kada numatomi skrydziai KAUNAS-SICILIJA 2014 m. liepa-rugpjuti? Nepavyksta Jusu sistemoje rasti skrydziu liepos men. pasirenkant ivairias datas.

   ACIU

 8. Laura parašė:

  Labas vakaras. Norėčiau paklausti ar aš galiu skristi į Tenerifę su ryanair kompanija,jei man yra 14 metų ir,ar tai įmanoma su tėvų sutikimu patvirtintu notaro? Ar pas jus galiojo palydinčio asmens nupirkimas oro uoste, kai jis įsodina į lėktuvą ir pan.? Ką man reiktų daryti norint išskrist ir ar tai iš viso įmanoma?

  • Laura, be suaugusiojo palydos nepilnamečiai iki 16 metų į Ryanair skrydžius nepriimami. Aviakompanija Ryanair palydos paslaugos neteikia. Norint išskristi reikia rasti kartu skrendantį suaugusįjį asmenį, vyresnį nei 16 metų. Bilietai turi būti perkami kartu.

 9. Vaida parašė:

  Laba diena, ar skrendant su kūdikiu yra kažkokie reikalavimai vežimėliui? išmatavimai ir pan?

  • Vaida, specialių reikalavimų nėra. Svarbu, kad neviršytų 20 kg ir būtų kompaktiškai sulankstomas.

   • Vaidas parašė:

    Sveiki norėjau paklausti ar galima gauti išrašą pirktų bilietų nuo 2011 iki 2012 mokesčių deklaracijai…?

    • Vaidai, jums reiktų tiesiogiai susisiekti su įmone, kurioje pirkote bilietus.

     • Irma parašė:

      Laba diena, skridau su Jusu kompanija i Vokietija is Vilniaus 2013 03 26 ir Vilniuje patyriau labai nemaloniu akimirku ilaipinant i lektuva,labai keista kad jaunos merginos nesuvokia ir nezino kaip bendrauti su keleiviais , butu idomu suzinoti kur reiktu parasyti laiska apie ivykusia situacija kad tokiu nesusipratimu nekiltu ateityje,ir galbut ta darbuotoja gautu bent kazkoki papeikima is savo darbdaviu , nes tokios nepagabos keleiviams dar tikrai neteko patirti, nors tikrai daznai skraidau su ivairiomis avialinijomis.

      Pagarbiai Irma

     • Irma, nusiskundimus galite rašyti čia http://frd.ie/complaints/.

  • karolina parašė:

   Laba diena,norejau paklaust kike kilogramu yra priduodamas bagazas (ryanair)ir koky kieki galima vestis cigareciu is berlyno y s.airija?Dekoju

 10. Svetlana parašė:

  Laba diena. Perkant bilietus (iš HappyFLY) vieno iš keleivių buvo nurodytas tik pirmas vardas, o pase – du vardai. Ar galima koreguoti vardą paskambinus šiame puslapyje prie panašaus klausimo pateiktais tel. +370 37 750 195, +370 37 750 196? Ar tai galėtų / turėtų padaryti tik HappyFLY darbuotojai?

 11. Svetlana parašė:

  Laba diena. Kovo pabaigoje vykstame į L’Estartit per Barseloną: aš (suaugusi) ir 3 paaugliai (15-16 metų). Perkant bilietus iš HappyFLY buvo nurodyta, kad suaugusiu laikomas asmuo nuo 12-kos metų. Nė vieno iš mūsų nesieja jokie giminystės ryšiai, aš – juos „prižiūrinti“ (Lietuvos všĮ, kuri rengia vaikams kelionę, atstovė). Ar paaugliai turi turėti tėvų sutikimus skristi? Ar reikia kokių nors dar dokumentų (įstaigos registravimo pažymėjimo kopijos, vaikų tėvų pasirašytų sutarčių su įstaiga kopijų? Beje, mūsų įmonė registruota el. būdu ir įprastos įmonės kopijos neturime). Ačiū.

  • Svetlana, jeigu vaikų kelionės tikslas yra Ispanija, Šengeno valstybė, tai taikomas Šengeno susitarimas ir nesvarbu, ar vaikas vyktų su tėvais, ar su vienu iš tėvų, ar su lydinčiu asmeniui ar net vienas, vieno iš tėvų sutikimo nereikia turėti ir valstybės sienos apsaugos pareigūnas jo nereikalaus. Tokiu atveju vykti pas notarą ir patvirtinti vaiko išvykimo į užsienio valstybę nereikia. Svarbu turėti galiojančius asmens dokumentus – asmens tapatybės kortelę arba pasą.

 12. Jonas parašė:

  Labas rytas, norėjau paklausti, nusipirkau užsienyje nemažai Herbalife maisto papildų, ar galėsiu kartu su savimi pasiimti, skrendant į Lietuvą?

  • Jonai, maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie skirti jūsų asmeniniam vartojimui. Priklausomai nuo vaistų ar maisto papildų, kiekis asmeniniam vartojimui gali apimti nuo 30 iki 100 vartojimo dienų.
   Maisto papildus galite vežtis, jei jie yra originalioje pakuotėje. Pakuotė turi būti nepažeista, su visomis etiketėmis, lipdukais ir instrukcijomis. Leistinas kiekis yra ne daugiau kaip 10 originalių pakuočių. Pakuotės dydis nesvarbus. Viršijus 10 pakuočių, maisto papildus reikėtų papildomai registruoti ir įrodinėti, jog visa tai nėra skirta perpardavinėjimui.
   Bagažas neturėtų neviršyti nustatytų apribojimų.

 13. agne parašė:

  Sveiki,ketinu skristi i airija? kiek bloku galiu vezti rankiniame bagaze? ir kas bus jei vesiu 10 bloku?

  • Agne, galima vežti 4 blokus. Taisyklės vienodos visiems, raginame jų laikytis.

   • Loreta parašė:

    uzsisakiau bilietus ryanair is lpl i vln. viename uzsakyme buvo mano ir vaiko duomenys,kitame uzsakyme draugo duomenis. taigi, draugo bilieto patvirtinimas i el.pasta atejo, o man su vaiku ne,nors pinigai nuskaiciuoti. kur man dabar kreiptis kad galeciau suzinoti rezervacijos numeri?

  • Greta parašė:

   Sveiki, noreciau Jusu paklauti?
   musu skrydis balndzio 19, keliausiu viena su dukrytem, vienai 2metai 3men, jaunelei 4 men, planuoju imti dviguba vezimuka, tai yra kedute isistatanti i rema ir apacioje sedyne vyresnelei, ar mane praleis su tokiu vezimuku? skrisim is Dublino i Riga, susimokejau del visa ko uz car seat 10£.

 14. Gerda parašė:

  Laba diena,

  Mano sesei 17 metu. Ar skrendant vienai is kauno i UK jai reikia tik vieno is tevu sutikimo (2kopiju)? kokiu dokumentu jai gali prireikti skrendant atgal?

  Dekui

  • Gerda, jei nepilnametis vyksta į užsienio valstybę vienas, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų vienas, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno. Grįžti namo visiems leidžia, bet nepakenks, jei turėsite dar vieną sutikimo kopiją.

 15. Inga parašė:

  Sveiki,ar rankiniame bagaze galiu veztis kudikio pieno misinio milteliu ir kudikio arbateles vienkartines dozes indeliuose,keliuaju su 10 men. kudikiu?

  • Inga, galite. Tik arbatėlės turi būti gabenamos pagal skysčių gabenimo taisykles – ne didesnėse kaip 100 ml talpose ir ne daugiau kaip 1 l, sutalpinti į sandariai uždaromą permatomą 1 l talpos maišelį su visais kitais gabenamais skysčiais. Kūdikio pieno mišinio miltelius turėkite originalioje pakuotėje.

   • Girmantas parašė:

    kiek cigareciu bloku galima imti i anglija vienam asmenui?

    • Girmantai, į Angliją vienam asmeniui galima vežtis ne daugiau kaip 4 blokus cigarečių.

     • laura parašė:

      Bet cekina kai darau prašo ir mažylės dokumento informacijos, ta numerį laikino gryzimo dokumento irasau o datos neleidzia nes jis galioja iki liepos 30 ir nerandu kaip pakeisti kad į vieną pusę ji skrenda (skaiciau kad reik paspausti kad ji skrenda į vieną pusę tiktai)

     • Laura, suaugęs asmuo, prie kurio pririšta kūdikio registracija, irgi turėtų registruotis į vieną pusę. Susisiekite su savo bilieto pardavėju tiesiogiai.

    • Kristina parašė:

     sveiki,
     skrisiu is dublino I ryga, ir tik su rankiniu bagazu, ar galiu I ji detis elektonines cigaretes, 2vnd, nauji neispakuoti.Aciu uz atsakyma ;)

   • Indre parašė:

    Sveiki, norejau pasiteirauti ar skrendant su kudykiu yra kokia pirmenybe laipinant i lektuva ar ja butina uzsisakyti perkant bilietus? Ir ar yra kokie ismatavimu apribojimai vezimeliui kai jis sulankstytas, nes musu vezimo vaziuokle susilanksto bet su pritvirtintu lopsiu arba automobiline kedute jis uzima gana daug vietos?

    • Indre, pirmiausiai laipinami keleiviai, įsigiję pirmenybinį laipinimą, tuomet keleiviai su vaikais ir tada visi likę.
     Vežimams išmatavimų apribojimai nenurodomi.

   • Jolita parašė:

    Laba diena,

    Rezervuojant vedžiau vardą pavardę lietuviškomis raidėmis ( pagal pasą ),patvirtinimą gavau, raidės neiškraipytos. Registruojantis vesti taip pat lietuviškomis raidėmis, ar be č,ė ir pan. Ar nemes klaidos, kad skiriasi keleivio vardas pavardė, kokie nurodyti gautame patvirtinimo laiške ?

    • Jolita, jei raidės neišsikraipė, tuomet viskas gerai. Registruojantis į skrydį Ryanair svetainėje vardo ir pavardės suvedinėti nebereikės, juos rodys automatiškai tokius, kokie buvo suvesti bilieto pirkimo metu. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, atėjus laikui būsite užregistruota į skrydį ir gausite įlaipinimo korteles.

  • ji parašė:

   Norėjau paklausti kaip su papildoma moteriska rankine, jai as ja sulankstyciau ir italpinciau i deze, nors matytu tikrinantis personalas, ar praleistu,?

 16. Darius parašė:

  Sveiki. Kaip galiu suzinoti Pagal pavarde ar bilietai yra apmoketi.

 17. LIJANA parašė:

  LABADIENA,
  NORIU PAKLAUSTI….MANO DUKRAI SUEINA 27 DIENA 2 METAI, O MES SKRENDAME 26 ARBA 25 DIENA,TAI JEI DAR PRIKLAUSO INFANT BILIETAS AR NE?

 18. Raimondas parašė:

  Sveiki.Kaip reiktu pirkti bilieta vaikui kuriam nuskrendand dar nesukako 2 metukai,bet gryztant bus jau dveji?Norim pirkti abipusi bilieta.Aciu uz atsakyma.

  • Tokiu atveju abipusio bilieto įsigyti negalite. Turite atlikti dvi skirtingas operacijas ir išpirkti du skirtingus bilietus. Deja, taisyklės tokios.

   • Ausra parašė:

    Laba diena, kiek galima tureti grynuju pinigu prie saves (mano atveju svaru ) skrendat is UK i Lietuva ? jaigu vesiuos 5 tukstancius svaru su savim grynaisiais ar del to nekils problemu ?

    • Aušra, kiekvienas asmuo, keliaujantis Europos Sąjungos ribose, pavyzdžiui, privalo raštu deklaruoti gabenamą grynųjų pinigų sumą, viršijančią 10 000 EUR (arba ją atitinkančią sumą kita valiuta). Jei grynieji pinigai gabenami ne eurais, jų suma nustatoma konvertuojant kitą valiutą pagal oficialų Lietuvos banko nustatytą tos dienos (kada gabenami grynieji pinigai) euro ir kitos valiutos kursą.

  • Gabija parašė:

   Sveiki. Ar įmanoma keturiolikmetei vienai skristį į UK, jei yra raštiškas tėvų sutikimas, kad ji skristų viena?

 19. nora parašė:

  laba diena,
  pries pora menesiu pirkome 2 bilietus is Veeze-dusseldorf i Kagliari per Ryanair internetine svetaine, mokejome 212 eur.Turejome isskristi balandzio 23 d.vakare. Siandien gavome pranesime, kad skrydzio laikas pakeistas i 8.40 val ryto.Deja, tas laikas mums visai netinka nes numatytas svarbus susitikimas vokietijoje 9-12 val, kurio atsaukti nebegalime.Klausimas-ar galima dar nusipirkti skrydzio anuliavimo draudima po to kai zinome kad skrydzio laikas pakeistas. Tiksliau ar yra tikimybe tokiu budu atgauti pinigus? ir nusipirkti bilietus sekanciai dienai.aciu.

  • Nora, gautame pranešime turėjo būti nurodyta, ką Ryanair siūlo daryti konkrečiai šio reiso keleiviams. Dar kartelį atidžiai perskaitykite gautą informaciją joje turi būti minimos pinigų grąžinimo sąlygos.
   Draudimo tokiais atvejais įsigyti negalite.

 20. nerijus parašė:

  laba diena , klausimas , ar reikia eiti is naujo patikros punkta su rankiniu bagazu jei skrendama su ryanair , ir persidimas tame paciame oro uoste ?

  • Nerijau, reikės, nes Ryanair nevykdo jungiamųjų skrydžių, tad kiekvienas bilietas žymi atskirą skrydį, prieš kurį oro uosto darbuotojai jus turi patikrinti.

   • Vykantas parašė:

    Sveiki,
    norejau paklaust
    uzsisakiau skrydi ,plius vietas, per ryanair.com svetaine i Barcelona 04.02-.04.09,
    dar nedariau check in,ar galiu pakeisti skrydzio data,perkelt kelias savaites i prieki?ar dings mano rezervuotos vietos,kiek reikes damoket?

   • Paulina parašė:

    Sveiki,
    kai tėtis man nupirko bilietus (išskrendu 06.10), persiuntė man email’ą apie skrydžio užsakymo patvirtinimą. Ten buvo ir nuoroda, kurią paspaudžius užsiregistravau į skrydį – suvedžiau paso numerį, galiojimo datą ir visą kitą informaciją. Maniau, kad ramiai sėdėsiu ir lauksiu tų 2-6 dienų iki skrydžio, kad gaučiau boarding pass, bet dabar jūsų tinklapyje perskaičiau, kad jei daromas check-in’as 30 dienų iki skrydžio, reikia mokėti. O aš užsiregistravau dar anksčiau. Tai kaip man dabar daryti? Nieko papildomai mokėti neprašė, o paspaudus vėl tą nuorodą, gautą laiške, man rašo, kad registracija atlikta sėkmingai.
    Lauksiu atsakymo.

    Pagarbiai,
    Paulina

    • Paulina, per kur užsakytas bilietas?

     • Paulina parašė:

      Tiesiogiai per šitą jūsų puslapį :)

     • Paulina, viskas gerai. Jūs pateikėte duomenis registracijai. Atėjus laikui jūs būsite užregistruota į skrydį ir gausite įlaipinimo kuponus, kuriuos turėsite atsispausdinti ir turėti su savimi oro uoste. Jei pageidaujate konkrečių sėdėjimo vietų, jas galima užsisakyti už papildomą mokestį anksčiau. Tokiu atveju parašykite savo pageidavimus el.paštu [email protected].

   • IRENA parašė:

    laba,ar galiu liepos 30 veztis ryanair skrydziu is rygos rukytu mesos produktu

    • Irena, tai priklauso nuo to, į kurią šalį skrendate. Tačiau ES ribose galite vežtis be problemų. Tik gerai supakuokite, kad nesklistų pašaliniai kvapai.

     • IRENA parašė:

      o cia tas tipo kiauliu maras neliecia,neuzdes baudu

     • Irena, tai priklauso nuo to, į kurią šalį skrendate. Reikia pasidomėti konkrečios šalies veterinarijos ir maisto tarnybų rekomendacijomis.

   • VR parašė:

    Laba diena,
    2014 metų pabaigoje nusipirkau skrydį ir sumokėjau litais. dabar bandau nusipirkti papildomą paslaugą, sėdimos vietos rezervaciją, bet negaliu sumokėti už tą paslaugą, nes sumas rodo visas Litais ir greičiausia siunčia į banką informaciją litais, o bankas vis atmeta.
    Jau du kartus bandžiau paskambinti į informaciją, pralaukiau po 8 minutes, taip niekas ir neatsiliepė, joks agentas.
    Gal galite kažką patarti? AR jau ir nebegaliu užsakyti papildomų paslaugų?

    • Jei bilietus pirkote ryanair.com svetainėje, turėsite kreiptis į centrinę Ryanair būstinę ir padės jums išspręsti problemas. Jei bilietus pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

   • Edita parašė:

    Laba diena,

    keleive turi bilieta skrydziui 2015/04/03 i Bremena, taciau daktarai nustate rimta susirgima (sunkia liga) del kurio ji nebegali keliauti.

    Klausimai:
    1. Kokius is anksto iki keliones dienos reikia pateikti irodancius tinkamus dokumentus?
    2. Ar tai gydytoja israsyta pazyma apie sunkia liga? Ar tai yra kokia speciali forma?
    3. Kas turi buti nurodyta gydytojo pazymoje? Sunki liga ar ir kad pacientas negali keliauti?
    4. Kur galima butu pateikti si prasyma su irodanciais med. dokumentais?
    Bilietas pirktas lietuviskoje Ryanair svetaineje.

    P.S. Siuo metu randu tik vokiska Ryanair svetaines psl., kuriame galima pateikti toki prasyma su dokumentais.

    Dekoju uz atsakymus!

    • Edita, pasak Ryanair taisyklių, jeigu keleivis nebegali keliauti dėl ligos, įvertinus situaciją, pinigai gali būti grąžinami. Tačiau privaloma pateikti tai įrodančius tinkamus dokumentus, kodėl keleivis nebegali keliauti. Tuomet pareiškimas bus svarstomas. Galite pabandyti užpildyti paraišką dėl pinigų grąžinimo. Turėsite prisegti įrašą (gydytojo), kuris įrodo, jog keleivis negali skristi.

  • anna parašė:

   sveiki. o kaip geriau gabentis 4 blogus cigareciu i UK? vezuosi savo varotojimui, bet esu girdejusi kad geriau juos isardyti, ir paskleisti lagamine.. turiu ir registruota ir rankini bagaza. kiek galima i rankini detis?is anksto dekoju.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?