RYANAIR bilietai pigiems skrydžiams iš Kauno, Vilniaus, Rygos, Londono 464

Ryanair bilietai į Europos miestus, populiariausius kurortus

Lietuviškame Ryanair-skrydziai.lt puslapyje galima rasti visas Ryanair naujienas, išsamią informaciją apie bagažą, registraciją, dokumentus, bilietų keitimą.

Visa informacija jums padės keliaujant su Ryanair!

464 thoughts on “RYANAIR bilietai pigiems skrydžiams iš Kauno, Vilniaus, Rygos, Londono

1 2 3 12
 1. Kamile parašė:

  Ar aš turiu susisiekti su filialu Kauno oro uoste ar su Airijos būstine, jei pirkau per ryanair.com? Jei taip, kokie yra telefono numeriai ar kiti kontaktiniai duomenys, nes email nieks neatraso, siunciamas tik automatinis atsakymas.

 2. Kamile parašė:

  Laba diena,

  Esu gavusi laiska, jog jei bilietas pirktas pries euro ivedima Lietuvoje, kad galeciau daryti pakeitimis, turiu butinai skambinti i Ryanair centrine bustine ir moketi bent 25€ daugiau, jei noriu pakeisti skrydzio data. Ar darant manage booking per interneta viskas nesuveiktu ar tai nera 100% aisku?

 3. Virginija parašė:

  Laba diena, kur galima pasitikslinti ar gerai užsisakiau bilietus internetu? Ar viskas pavyko, nes jūsų sistema labai striginėjo. Dėkoju

  • Virginija, jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, savo užsakymą galite peržiūrėti per „Manage booking“. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 4. Konstantinas parašė:

  Labas vakaras, per klaidą nusipirkome ne tomis dienomis bilietus, ar yra galimybė pasikeisti uz savaitės busimą skrydį 22-25d? Mūsų bilietai nupirkti gegužes 15-18d Konstantino Naumavičiaus vardu. Laukiu žinių.

  • Konstantinai, aviakompanija Ryanair perkantiems bilietą suteikia galimybę per parą ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei apsiriko. Jei bilietus pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 5. Marijona Čeikauskienė parašė:

  Laba diena. Pirkau bilietus iš Kauno į Angliją (Birbingemo oro uostą) sumokėjau už bilietus į abi puses, prieš geras dvi savaites… Išskridimas kovo 17 d. 14,50 val. kada galėčiau ir kaip gauti bilietus aš jų dar neturiu.

  • Marijona, jei pinigai nuo sąskaitos nuskaičiuoti, vadinasi, bilietas yra nupirktas. Kuomet negaunate laukiamo laiško, visuomet pasitikrinkite savo el.pašto dėžutės SPAM / Šlamštas aplanką. Jei ir čia laiško su bilieto pirkimo patvirtinimu nerandate, gali būti, kad vesdami duomenis padarėte klaidą įrašydami kontaktinį el.pašto adresą. Tokiu atveju, jei pirkote bilietą per Ryanair svetainę, bandykite pakoreguoti el.pašto adresą per „Manage booking“ arba kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei pirkote bilietą per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 6. Justas parašė:

  Sveiki pirkau bilieta is nurodyto puslapio lietuvoje as esu norvegijoje ir negaunu u email savo bilieto (ilaipinimo korteles)
  negaliu patikrinti kas vyksta nes bilieta pirko internetu lietuvoje kaip man gauti ilaipinimo kortele (skubu skrydis 25 diena)
  ar galima gauti informacijos numeri manau jus del to atsakingi kad i emaila neateina bilietai ir galite man nerodyti linko y DUK nes as tiksliai zinau kad emailas bei visa kita informacija buvo uzpildyta 100 % gerai.
  laukiu atsakymo(nepirma karta su jumis turiu tokiu problemu)

  • Justai, jei bilietą pirkote ir užsiregistravote į skrydį svetainėje ryanair.com, įlaipinimo kortelės į el. paštą neatsiunčiamos. Jas reikia atsispausdinti iš karto, kai užsiregistruojate į skrydį arba išsisaugoti. Įlaipinimo korteles galite rasti per „Manage Booking“. Jei nepavyksta, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę.
   Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, susisiekite su savo bilieto pardavėju ir gausite įlaipinimo korteles.

 7. Karolina parašė:

  sveiki,pirkau bilieta bet zmogus kuriam pirkau RIMTAI SUSIRGO, noreciau pakeisti varda ir pavarde i kito asmens kaip tai padaryti? Ar tai mokama? nes ligos ar mirties atveju tai turetu buti nemokama!!! iki skrydzio liko trys savaites

  • Karolina, aviakompanijos Ryanair bilietai yra negrąžinami, išskyrus atvejus dėl keleivio ar jo šeimos narių mirties. Jei keleivis negali skristi, galima keisti bilieto datą arba keleivio vardą ir pavardę už papildomą mokestį. Keitimai galimi, jei keleivis dar neužsiregistravo į skrydį. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, bilieto datą ar keleivio vardą ir pavardę galite pakeisti per „Manage booking“. Bet galite bandyti užpildyti šią formą dėl pinigų grąžinimo. Aviakompanija apsvarstys ir priims sprendimą, gąžinti pinigus ar ne. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

 8. nrsvarbu parašė:

  Sveiki nesuprantu jusu skryzio kompano jos . pirkau biletus per jusu kompanija ir turejo kainuoti biletai £189.90 o sakaitoje nuskaiciavo 101.90£ pjusu kompalijos linijos neteinga. zmones bukite atsargus kad jus neapgautu

 9. Viktorija parašė:

  Sveiki,

  esame renginių organizavimo įmonė ir į renginį atvyks užsienio svečias, ar galime mes jam nupirkti bilietą ir gauti sąskaitą faktūrą?

  • Viktorija, atsakymą rasite prie „Dažniausiai užduodamų klausimų„.

  • Zivile parašė:

   Laba diena,

   Ruosiuosi skristi su kudikiu ir imti sportinio tipo nedideli vezima. Ar yra galimybe paimti vezima i lektuvo salona ar butinai turiu priduoti i bagazo skyriu?

   • Živile, kūdikio/vaiko įranga turi būti užregistruojama oro uoste prie bagažo skyriaus. Užregistravus vežimėliu galima naudotis iki laipinimo į lėktuvą. Skrydžio metu juo pasirūpins aptarnaujantis personalas. Išlipus iš lėktuvo vežimėlį atgausite ir galėsite toliau juo naudotis. Tačiau į lėktuvo vidų vežimėlio imti negalėsite.

 10. Sonata parašė:

  Sveiki, noriu sužinoti apie kelionę su 10-mečiu vaiku. Esu išsituokusi. Vaiko gyvenamoji vieta nustatyta su manimi. Pavardės vienodos. Ar man reikia pateikti kokių nors papildomų dokumentų be vaiko paso? Pvz tėčio sutikimo ar gyvenamosios vietos nustatymo dokumento? Ar užtenka, kad vaikas keliauja su vienu iš tėvų ir jokio dokumento apart jo paso nereikia. Bijau, kad nekiltų problemų Vilniuje išskrendant ir grįžtant iš Paryžiaus BVA oro uoste.

  • Sonata, jei vaikas vyksta į užsienio valstybę su vienu iš tėvų, pasienio kontrolės punkto pareigūnams reikia pateikti tik vaiko asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Papildomų dokumentų pateikti nereikia.

 11. Rokas parašė:

  Bilietus uzsisakiau http://www.ryanair-skrydziai.lt. Ta pacia diena apmokejau. gavau laiska su patvirtinimo numeriu ir dabar prasau paaiskinkit kur reikia uzregistruoti skrydi kad gauti boording pasus nes jusu svetaineja nerandu.

  • Rokai, atėjus laikui jūs būsite užregistruotas į skrydį ir gausite įlaipinimo korteles, kurias turėsite atsispausdinti ir turėti su savimi oro uoste. Jei pageidaujate gauti įlaipinimo korteles anksčiau ar turėsite papildomų klausimų, parašykite el.paštu [email protected].

 12. Rokas parašė:

  Sveiki esu nusipirkes bilietus skrydziui Vilnius-Londoas. Apsimokejas uz bilietus i el.pasta gavau uzsakimo patvirtinima. Jame parasyta tik patvirtinimo numeris. Taciau bilieto dar negavau likus 5 dienoms iki skrydzio. Tikrinau el. paste ir spam ir trash bet ten taip pat nieko nebuvo.

  • Rokai, pirmiausiai reikia atlikti registraciją į Ryanair skrydį. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, atėjus tinkamam terminui jūs būsite užregistruotas į skrydį ir gausite įlaipinimo korteles („Boarding Pass“), kurias turėsite atsispausdinti. Jei bilietą pirkote ir registruositės į skrydį svetainėje ryanair.com, įlaipinimo kortelės nebus atsiunčiamos. Jas reikės atsispausdinti iš karto arba išsisaugoti.

   • Rokas parašė:

    „2014m. rugsėjo 11d. pasikeitus aviakompanijos Wizzair taisyklėms, keleiviams, kurie papildomai neišsipirko didesnio rankinio ar registruojamo bagažo, nemokama registracija vykdoma tik oro uoste prie registracijos į reisą stalų. Tad internetu registruotis ir jokio papildomo skrydžio dokumento Jums turėti nereikia. “ Taip buvo parasyta el.paste. Ar tai reiskia kad man vykstant i oro uosta boording paso tureti nereikia? As ji gausiu oro uoste?

 13. LIGITA parašė:

  sveiki, uzsisakeme vakar bilietus is shannon-kaunas internetu. norejau paklausti per kiek laiko ateina bilietai i el. pasta, nes dar vis negaunu.

 14. Jurate parašė:

  Sveiki, skrendant su kūdikiu, taisykles nurodo, kad galima papildomai vežtis kūdikio vežimėlį iki 20 kg už 10eur. Ar jis turi būti supakuotas, pvz. Į dėžę ar panasiai? Kiek kainuoja papildoma vieta kūdikiui 8 mėn..

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Jūrate, kuomet keliauja kūdikis/vaikas, aviakompanija Ryanair nemokamai leidžia vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį ir automobilinę kėdutę, kelioninę lovelę arba automobilio sėdynę. Vaiko/kūdikio įranga registruojama oro uoste prie bagažo skyriaus ir ten priduodama. Kaip supakuoti nėra nurodoma. Tiesiog patartina supakuoti taip, kad neapsigadintų.
   Daugiau informacijos apie atskirą vietą kūdikiui rasite prie „Dažniausiai užduodamų klausimų„.

 15. Vitalijus parašė:

  Labas.Kodėl rezervuojant bilietus neleidžia pasirinkti be draudimo?
  Ačiū.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Vitalijau, jeigu bilietus perkate ryanair.com svetainėje, šiuo klausimu kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietus perkate per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

  • Ramune parašė:

   Laba diena.noreciau suzinot:turiu nusipirkus bilieta i londona(stanset)orouosta,skridis17-12-2014.taciau privalau jo atsisakyt ir ar man grazins nor kie?aciu

 16. Sonata parašė:

  Sakykit prašau, kada bus pateikti skrydžiai Vilnius-Paryžius nuo 2015 m.balandžio mėnesio?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sonata, 2015 m. vasaros sezonui tiesioginių Ryanair skrydžių iš Vilniaus į Paryžių reikėtų teirautis kiek vėliau. 1-2 mėnesių laikotarpyje informacija turėtų atsinaujinti.

 17. Renata parašė:

  laba diena,dar karta bandau siusti uzklausima,nes telefono jokio numerio kaip ir nerandu paklausti,
  gryztu i LT ir gryzusi pasikeisiu pasa ,kadangi ishtekejau,ka man daryti su atgaliniu bilietu,kada reiks ish LT iskristi ir mano pasas nauja pavarde,nors ir senaji turesiu nes ji atiduota tik skyles ishmusha,ka man pasakis atvaziavus i oro uosta nes pavarde kita,ar as turciau atgalini bilieta pirkti naujaja pavarde..??????
  dekui

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Renata, jei vykstant iš Lietuvos tikrai turėsite naują pasą, atgalinį bilietą pirkite naująja pavarde. Nepamirškite, kad registruojantis į skrydį turite registruotis su tuo dokumentu, kurį turėsite kelionės metu.

 18. Ruta parašė:

  Sveiki, internetu nusipirkome skrydzio bilieta, bet nenusipirkome bagazo. Ar dabar dar tai galime padaryti?

 19. Rita parašė:

  Laba diena, siandiena uzsisakeme skrydi Vilnius-Bergamo. Pasirinkome registruota bagaza i abi puses, taciau bagaza priskaiciavo tik atgaliniam skrydziui (zinoma, tai pamateme, kai sumokejome ir gavome patvirtinanti laiska). Kaip suprantu, dabar turime moketi didesne suma, noredami prideti bagaza ir skrydziui pirmyn? Ar cia samoningai sistema taip sukurta?
  Kitas klausimas – uz ka mokama eiluteje „Velyvas“? Suma yra 152 LTL.

 20. Ruta parašė:

  Sveiki..Spalio 30 diena pirkau bilietus is Ryanair kompanijos, is Rygos i Londono Stenstedo oro uosta,i elektronini pasta gavau skrydzio rezervacijos numeri SKRYDŽIO REZERVACIJOS NUMERIS
  FL2MYG..Bet kazkodel jame nematau keleiviu duomenu(t.y vardo ir pavardes).
  Ar atsispausdinant bilietus nebus problemu del to?

  • Rūta, pasižiūrėkite atidžiau, nes kai darėte užsakymą, keleivio vardas ir pavardė buvo būtini, tad atsiųstame skrydžio patvirtinime vardas su pavarde turi būti nurodyti.
   O atsispausdinti reikės įlaipinimo korteles (Boarding Pass), kuriuos gausite tik tada, kai užsiregistruosite į skrydį su šiuo rezervacijos numeriu.

1 2 3 12

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?