Registracija į Ryanair skrydį 2 713

Registracija į Ryanair skrydį: keleivio registracija internetu

Sėdimos vietos Ryanair lėktuvuoseRegistracija į Ryanair skrydį galima tik internetu. Jei keleivis į oro uostą atvyks neatlikęs registracijos, registracijos į skrydį paslauga oro uoste kainuos 55 EUR. Jei keleivis užsiregistravo, bet neturi įlaipinimo kortelės, oro uoste teks sumokėti 15 EUR „įlaipinimo kortelės išdavimo mokestį“.

Išankstinė Ryanair registracija internetu (nuo 60 dienų iki 2 valandų prieš skrydį) galima keleiviams, kurie pasirenka sėdimas vietas už papildomą mokestį.*
Bendroji Ryanair registracija internetu (nuo 1 dienos iki 2 valandų prieš skrydį) galima keleiviams, kurie nenori papildomai mokėti už pasirinktų sėdimų vietų rezervaciją. Jiems bus paskirtos sėdimos vietos automatiškai ir nemokamai.

*Jei keleivis pasirenka konkrečių sėdimų vietų rezervaciją, sėdimas vietas galima rinktis iš trijų tipų:
Pirmenybės vietos: 1 eilė (A, B, C), 2 eilė (D, E, F) ir 16-17 eilės – daugiau vietos kojoms, pirmenybinis įlaipinimas „Priority Boarding“, greitas išėjimas (nuo 30 EUR).
Premium sėdimos vietos: 2 eilė (A, B, C) ir 3-5 eilės – greitas išėjimas (nuo 20 EUR)  Papildomai įskaičiuotas pirmenybinis įlaipinimas „Priority Boarding“;
Įprastos vietos: 6-15 ir 18-33 eilės (nuo 12 EUR). Rezervuojant šias vietas galima užsisakyti papildomą pirmenybinio įlaipinimo „Priority Boarding“ paslaugą už 25 EUR mokestį.

Kūdikiams/vaikams tinkamiausios vietos: 2-14 eilės (A, F) ir 19-33 eilės (A, F).

Jei bilietus įsigijote ryanair.com svetainėje, atlikti registraciją į Ryanair skrydį ir rezervuotis vietas galite perkant bilietus arba vėliau per „Tvarkyti užsakymą“.
Įsigijus bilietus ryanair.com svetainėje, atlikti registraciją į Ryanair skrydį galima ir per aviakompanijos Ryanair mobiliąją programėlę mobiliuoju telefonu. Tuomet įlaipinimo kortelių spausdinti nereikės. Ši sistema neveikia Agadir, Essaouira, Fez, Nador, Oujda, Marrakesh, Rabat, Tangier, Zaragoza, Alghero, Kefalonia, Volos oro uostuose).

Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, atėjus tinkamam laikui būsite užregistruoti į skrydį ir įlaipinimo korteles gausite el.paštu. Norint rezervuoti sėdimas vietas, kreipkitės į sistemos administratorių.

Oro uoste būtina turėti atspausdintą įlaipinimo kortelę!

PASTABA. Jei turite klausimų dėl keleivio ir/ar bagažo registracijos į Ryanair skrydį, atsakymo ieškokite prie „Dažniausiai užduodamų klausimų“.

Paslaugos Užsakant internetu Užsakant oro uoste
*Pirmenybės sėdimos vietos
Eilės 1 (A,B,C), 2 (D,E,F) ir 16-17 eilės (įskaičiuotas pirmenybinis įlaipinimas, greitas išėjimas, daugiau vietos kojoms)
€30 / £30 €40 / £40
*Premium sėdimos vietos
Eilės 2 (A, B, C) ir 3-5 eilės (įskaičiuotas pirmenybinis įlaipinimas, greitas išėjimas)
€28 / £28 €32 / £32
*Įprastos sėdimos vietos
Eilės 6-15 ir 18-33
€12 / £12 €15 / £15
Įlaipinimo kortelės perspaudinimas €15 / £15
Pirmenybinio įlaipinimo paslauga €25 / £25 €35 / 35
Registracija oro uoste €55 / £55
Kūdikio mokestis €25 / £25 €25 / £25

* Kai kuriems maršrutams taikomi didesni mokesčiai.

2 713 thoughts on “Registracija į Ryanair skrydį

1 2 3 58
 1. Asta parašė:

  Sveiki. Ar skrydžio bilietų kaina nurodyta Jūsų svetainėje jau galutinė? Ar dar bus kokie papildomi mokesčiai oro uoste (Aptarnavimo mokestis ar pan.)?

  • Asta, į nurodytą kainą įskaičiuotas skrydis, rankinio bagažo iki 10 kg gabenimas, oro uostų ir aptarnavimo mokesčiai. Jei norėsite užsisakyti registruoto bagažo gabenimą, tai kainuos papildomai. Prieš skrydį būtina užsiregistruoti internetu ir atsispausdinti įlaipinimo kortelę. Tai yra nemokama. Stenkitės jokių paslaugų neužsisakinėti atvykus į oro uostą, nes čia jau už viską reikės mokėti ir nemažai.

 2. Andrius parašė:

  Laba diena. Noreciau pasiklausti, ka daryti tokioje situacijoje, kai reikalinga uzsisakyti skrydi pirmyn-atgal is Liverpoolio iki Vilniaus. Bet skrydis atgal bus jau su pasikeitusia pavarde(po santuokos). Jeigu nusipirkti biletus is anksto, darant check-in bus galima pasikeisti pavarde skrydziui atgal? Ar visgi reiia pirkti atskirai bilietus, jau su pasikeitusia pavarde?
  Yra pazistamu, kurie skrydo nors ir su pasikeitusia pavarde, bet nurode biliete sena ir vaziavo su senais dokumentais be jokiu problemu.
  Aciu uz atsakyma.

  • Andriau, pirkite bilietus ir pirmyn, ir atgal iš anksto. Jei po santuokos iki skrydžio senieji dokumentai dar galios, galima registruotis ir skristi su jais. Jei dokumentai jau bus pakeisti su naująja pavarde, prieš skrydį oro uoste užsukite į Ryanair atstovybę ir pakeis jūsų duomenis registracijoje. Tik turėkite santuokos liudijimą.

 3. raminta parašė:

  laba diena,norejau paklaus ar vaikams priklauso vezimelio gabenimas nemokamai.Vaikams 4 m.

  • Raminta, vaikui nuo 2 metų (nuo 24 mėnesių) priklauso tiek rankinio, tiek registruoto bagažo gabenimas. Jei keliauja vaikas, vienas sulankstomas vežimėlis gabenamas nemokamai.
   Sulankstomi vežimėliai turi būti užregistruojami oro uoste prie bagažo skyriaus. Registracija baigiama likus 40 min. iki skrydžio. Užregistravus vežimėliu galima naudotis iki laipinimo į lėktuvą. Skrydžio metu juo pasirūpins aptarnaujantis personalas. Išlipus iš lėktuvo vežimėlį atgausite ir galėsite toliau juo naudotis.
   Jei vežimas nesudedamas ir sunkesnis nei 20 kg, tada reikia mokėti.

 4. Edita parašė:

  Laba diena,

  perkant bilieta padaryta klaida, pavardeje truksta vienos raides. Turetu buti ….iene o boarding pase parasyta ….ene. Kur tureciau kreiptis kad istaisytu sia klaida?

  Dekui

 5. Irma parašė:

  Laba diena, užsisakiau skrydį pirmyn ir atgal. Kitaip tariant- Vilnius-Oslo-Vilnius. Šiandien gavau bilietus, tačiau bilietas tik į vieną pusę. Kaip tai suprasti? Skubiai laukiu atsakymo.

 6. jolanta parašė:

  laba diena pries kiek laiko iki keliones galima pirkti biletus .aciu jums jei gaima atsakykit i pasta

  • Jolanta, kai tik paskelbtas bilietų pardavimas į pasirinktą maršrutą, galite juos ir pirkti. Kuo anksčiau, tuo geriau :)

   • Julita parašė:

    Sveiki, noreciau suzinoti del sjrydziu su kudikiu iki 5men. Ar jiems yra mokami biletai, ar galima veztis kelionine kedute, vezimeli? Ir ar uz juos reikia moketi? Tesiog noriu gauti informacijos del keliones su kudikiu .

    • Julita, kūdikiui iki 5 mėn. bilietas kainuoja, bet kaina yra mažesnė nei suaugusiajam. Tačiau kūdikiui neskiriama atskira vieta, jis turi sėdėti ar gulėti suaugusiajam keleiviui ant kelių. Kūdikiui priklauso 1 vnt. sulankstomo vežimėlio arba kėdutės gabenimas nemokamai. Jei gabensite ir vežimėlį, ir kėdutę, vieną jų reikės atiduoti į registruoto bagažo skyrių už papildomą mokestį. Daugiau joks bagažas kūdikiui nepriklauso.

 7. ausrine parašė:

  Laba diena.Kovo 16 d. skrendu i Vokietija.Bilietus pirkausi internetu.tai atvykus i oro uosta reikia turėti atšviestus bilietus kuriuos atsiuntėte i mano pasta.Ačiū.

 8. Arvaidas parašė:

  Sveiki.
  Gavau elektronini laiska su nuoroda is happyfly, kuriame parasyta, jog galiu atsispausdinti bilieta, taciau paspaudus nuoroda, man rodo tuscia puslapi.
  Beje, niekur neminima Karmelava. Ar visi skrydziai vyksta tiesiogiai is Kauno Aleksoto oro uosto?

 9. Violeta parašė:

  Labas, norėčiau paklausti, ar perkant bilietus, reikalingas paso ar kortelės nr. Dabar kortelė keičiama, ar galiu sakytis bilietus į Angliją. Ačiū.

 10. Kristina parašė:

  laba diena, užsisakiau bilietus kovo 1 d., gavau apmokėjimo patvirtinimą ir „skrydžio registraciją“, kurioje nurodyta, kad turiu registruotis iki 2013.03.03. nors išskrendam 2013.03.09. o „Registracija į skrydį“ rašote, kad galima registruotis nuo 15 dienų iki 48 val. iki skrydžio. galiu registruotis tik 2013.03.05., nes tik tada dukra gaus asmens tapatybės kortelę ir iki skrydžio bus likusios 4 dienos. Ką daryti?

  • Kristina, vadovaukitės informacija, kuri nurodyta šiame puslapyje. Tikriausiai nurodytas terminas pateiktas siekiant padidinti jūsų apdairumą arba įsivėlė klaida, už kurią atsiprašome.

 11. Jūratė parašė:

  Sveiki,
  kovo 8 d. ruošiuosi skristi iš Kauno į Dubliną. Kadangi gyvenu Vilniuje, o susisiekimas su Kauno oro uostu labai prastas, keliaudama traukiniu ir 29 miesto autobusu oro uoste būčiau tik 7.o5, o skrydžio laikas 7.25 val. Ar spėsiu į skrydį, skaičiau, kad prie vartų reikia būti vėlaiusiai likus 30 min. iki skrydžio. Gal žinote transportą, išskyrus 29 autobusą, kuris iš Kauno traukinių stoties nuvežtų į oro uostą? Ačiū.

  • Jūrate, deja, ne visuomet transportas tiksliai atitinka skrydžių laikus nesvarbu, apie kurį miestą ir oro uostą kalbėsime. Laiko bus mažokai, tikrai rizikuosite.
   Kaune yra shuttle autobusai, kurie kursuoja iš autobusų stoties į oro uostą. Tvarkaraštį tikrinkite http://www.autobusubilietai.lt pasirinkite stotelę Kaunas (stotis) ir stotelę Kaunas (oro uostas). Galbūt atitiks tvarkaraštį?
   Kitas variantas lieka tik taksi.

 12. mv parašė:

  Sveiki,

  Sumokėję už bilietus internetu gavo pranešimą, kad ryanair skrydžiai mus užregistruos likus 6 dienoms iki skrydžio ir el. paštu atsiųs įlaipinimo talonus. Liko 5 dienos ir nieko negauname. Ką daryti?

  • Sveiki, dėl užsakymo susisiekite kontaktiniu telefonu 8 600 26763.

   • Aiste parašė:

    Skrendame su 2,7 metu vaikuciu i Kosa. Uzsakydami bilietus pazymejome, kad vesimes vaikiska vezimeli ir viena lagamina. Darant check-in, to vaikisko vezimelio uzsakymas jau niekur nefiguravo. Ar isvis leidziama vestis vezimeli, jei vaikui daugiau, kaip 2 metai? Musu rezervacijos nr. XDRC8S

 13. Kamilija parašė:

  ar tinka gimimo liudijimo kopija?

  • Būtina pateikti vaiko asmens tapatybės dokumentą – pasą arba asmens tapatybės kortelę. Vaiko gimimo liudijimas nėra asmens tapatybės dokumentas, tinkamas keliauti į užsienį.

 14. Kamilija parašė:

  Ar reikalingas tėvų/globėjų sutikimo vykti užsienį vertimas?

 15. Kamilija parašė:

  Kiek kainuoja skrydžio datos pakeitimas?

  • Keitimai galimi, jei keleivis dar neužsiregistravo į skrydį. Už keitimus mokamas aviakompanijos nustatytas mokestis 50 EUR/GPM. Nepamirškite pasitikrinti ar labiau neapsimokėtų pirkti naujo aviabilieto.

   • Asta parašė:

    Sveiki,

    iskilo problemele, pirkau tevam bilietus is ryanair.com atskristi is Lietuvos i UK, ten kur reikia parasyti su kokiu dokumnetu skris parasiau pasa o serijos numeri – ID korteles, ar iskils nemalonumu orouoste?
    Ar tureciau pakeisti? nors tetis gali veztis abu dokumentas su savim, prasau padekit liko 2 dienos :)

 16. andrius parašė:

  Sveiki, noreciau paklausti, koks mokestis taikomas oro uoste, neuzregistravus srydzio „check-in“ ir neatsispausdinus ilaipinimo talono?

 17. jolita parašė:

  Sveiki.noreciau pakkausti.ar imanomas toks dalykas .kad Maroko tautybes pilietis gali skristi i Lietuva..normaliai su pasu.ar jam reiktu vizos.nes jo salis nera Europos sajungoje ..aciu.laukiu atsakymo

 18. Viltė parašė:

  Laba diena, nusipirkau savo skrydžiui 15kg bagažą, užregistravau skrydį, bet savo ‘boarding pass’ randu parašyta, kad turiu tik rankinį bagažą, nors pinigai buvo nuskaičiuoti, gal galite duoti kontaktus, su kuo susisiekti, kad mano bagažas būtų įrašytas į mano ‘boarding pass’ ??

 19. Ieva Velickaite parašė:

  Ar turi didelės reikšmės, jei mano biliete (boarding pass) įrašyta ne ta tautybė. Ta prasme aš esu lietuvė, o parašyta, kad esu iš Latvijos.

  • Ieva, gali ir turėti reikšmės tokie neatitikimai. Paskambinkite tel. 8 37 40 71 40 ir turėtų padaryti pakeitimus.

  • maestro parašė:

   kaip pasidaryti check in?,HKYSFN

  • Skomantas Janonis parašė:

   Laba diena. Pirkau bilietą per nešaunią kelionių agentūrą skrendu.lt. Faro-Paris. Reference: PKFIQT. taip jau nutiko, kad staiga turiu bagažo, kurį norėčiau užregistruoti ir už jį susimokėti internetu. bėda ta, kad negaliu atsakyti į Security question, nes nežinau nei kokiu elektroniu paštu naudojosi nei kokia kortele mokėjo kelionių agentūra, kuri savaitgaliais nedirba. help!

   • Skomantai, jūsų užsakymas tvarkomas ten, kur ir pirkote bilietą. Todėl iš anksto registruoti bagažą gali tik pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos administratorius. Kraštutiniu atveju už registruotą bagažą galite sumokėti oro uoste prieš skrydį, tačiau paslaugos kaina bus jau didesnė.

  • Greta parašė:

   Sveiki, bilietus pirkome per Makalius.lt geguzes menesi ir po keletos dienu gavome laiska, kad jau galime registruotis skrydziui, nors registraciją atlikta įmanoma likus 30 dienu, o musu skrydzio data yra rugsejo 9.Ar tai imanoma?

 20. Romualdas parašė:

  Laba diena,
  noriu rezervuoti bilietus skrydžiui 09 26 d. Vilnius – Paryžius-Tenerife – tarp skrydžių Paryžiuje lieka 1h 05 min . Ar galima viską suspėti atlikti? Kaip man užregistruoti tiesioginį lagamino bagaže perdavimą Paryžiuje, ar geriau to nedaryti kad lagaminas nedingtų?
  Ačiū iš anksto,
  Romualdas.

  • Romualdai, su tokiu persėdimo laiku, keliaujant dar ir su registruotu bagažu, rizikuojate. Visi pigių skrydžių bendrovių, įskaitant ir Ryanair, skrydžiai yra atskiri ir vienas su kituo nesusiję. Tai reiškia, kad negalėsite užsakyti registruoto bagažo perkėlimo į kitą skrydį. Turėsite du atskirus įlaipinimo kuponus į kiekvieną skrydį: Vilnius-Paryžius ir Paryžius-Tenerifė. Vilniuje turėsite registruoti bagažą, Paryžiuje turėsite jį atsiimti ir vėl iš naujo atlikti tą pačią bagažo registracijos procedūrą prieš skrydį į Tenerifę.
   Jei Paryžiaus oro uoste jūsų persėdimo metu nebus didelio apkrovimo, teoriškai galima suspėti. Tačiau nerekomenduojame rizikuoti. Nes jei pirmasis skrydis vėluos arba jūs tiesiog nespėsite per 1,05 val. atlikti visų reikiamų procedūrų, aviakompanija nekompensuos prarasto bilieto į antrąjį skrydį.
   Jei turėsite papildomų klausimų, mielai atsakysime :)

  • ingaz parašė:

   sveiki,girdejau kad i salona jau galima pasiimti ne tik rankini bagaza bet ir nedidele mot rankine?koks jos svoris?ir dar,jei perku bilietus iskart tris tai kokia tikimybe kad sedesime kartu,nes vaikas vaziuoja?aciu

   • Inga, į Ryanair lėktuvą nemokamai galima įsinešti ir antrą bagažą – mažą moterišką rankinę – bei oro uoste įsigytas prekes. Antroji rankinė negali viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų. Svorio apribojimų nėra.
    Prieš registruojantis į skrydį reikia nuspręsti, ar norite sėdėti pasirinktose vietose, ar tiks tokios, kokias paskirs. Pasirinkti norimas vietas už papildomą mokestį galite bilieto pirkimo metu arba dar iki registracijos į skrydį. Atliekant registraciją vietos parenkamos automatiškai ir nemokamai. Jei bilietai pirkti vienu metu, didelė tikimybė, kad sėdėsite šalia, tačiau jei vietų šalia nepakanka, jos gali būti išskirstytos.

  • Auksė parašė:

   Sveiki. Kaip žinoti, ar aš sėkmingai užsiregistravau skrydžiui? Turiu atsispausdinusi „Boarding pass“. Ar to pakanka?

  • ILONA parašė:

   Sveiki, pirma karta skrisim ir dabar nezinau ar uzsiragistravau bilietus ar ne ,nes patvirtinimo slaptazodi gavau,bet pinigu nenuskaiciavo,tai dabar nesuprantu ar man bilietai rezervuoti ar ne? AR pinigeliuus nuskaiciuos,kai darysiu ta chek in? :)Pirkau per ryanair.com Aciu

   • Ilona, jei bilietą gavote, vadinasi, bilietas yra išpirktas. Galbūt kortelėje pinigų suma yra užšaldyta, bet dar nenuskaičiuota. Paprastai nuskaičiuoja per maždaug 2 savaites. Pasitikslinti galite pasiskambinę į centrinę Ryanair būstinę.

1 2 3 58

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?