Registracija į Ryanair skrydį 2 713

Registracija į Ryanair skrydį: keleivio registracija internetu

Sėdimos vietos Ryanair lėktuvuoseRegistracija į Ryanair skrydį galima tik internetu. Jei keleivis į oro uostą atvyks neatlikęs registracijos, registracijos į skrydį paslauga oro uoste kainuos 55 EUR. Jei keleivis užsiregistravo, bet neturi įlaipinimo kortelės, oro uoste teks sumokėti 15 EUR „įlaipinimo kortelės išdavimo mokestį“.

Išankstinė Ryanair registracija internetu (nuo 60 dienų iki 2 valandų prieš skrydį) galima keleiviams, kurie pasirenka sėdimas vietas už papildomą mokestį.*
Bendroji Ryanair registracija internetu (nuo 1 dienos iki 2 valandų prieš skrydį) galima keleiviams, kurie nenori papildomai mokėti už pasirinktų sėdimų vietų rezervaciją. Jiems bus paskirtos sėdimos vietos automatiškai ir nemokamai.

*Jei keleivis pasirenka konkrečių sėdimų vietų rezervaciją, sėdimas vietas galima rinktis iš trijų tipų:
Pirmenybės vietos: 1 eilė (A, B, C), 2 eilė (D, E, F) ir 16-17 eilės – daugiau vietos kojoms, pirmenybinis įlaipinimas „Priority Boarding“, greitas išėjimas (nuo 30 EUR).
Premium sėdimos vietos: 2 eilė (A, B, C) ir 3-5 eilės – greitas išėjimas (nuo 20 EUR)  Papildomai įskaičiuotas pirmenybinis įlaipinimas „Priority Boarding“;
Įprastos vietos: 6-15 ir 18-33 eilės (nuo 12 EUR). Rezervuojant šias vietas galima užsisakyti papildomą pirmenybinio įlaipinimo „Priority Boarding“ paslaugą už 25 EUR mokestį.

Kūdikiams/vaikams tinkamiausios vietos: 2-14 eilės (A, F) ir 19-33 eilės (A, F).

Jei bilietus įsigijote ryanair.com svetainėje, atlikti registraciją į Ryanair skrydį ir rezervuotis vietas galite perkant bilietus arba vėliau per „Tvarkyti užsakymą“.
Įsigijus bilietus ryanair.com svetainėje, atlikti registraciją į Ryanair skrydį galima ir per aviakompanijos Ryanair mobiliąją programėlę mobiliuoju telefonu. Tuomet įlaipinimo kortelių spausdinti nereikės. Ši sistema neveikia Agadir, Essaouira, Fez, Nador, Oujda, Marrakesh, Rabat, Tangier, Zaragoza, Alghero, Kefalonia, Volos oro uostuose).

Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, atėjus tinkamam laikui būsite užregistruoti į skrydį ir įlaipinimo korteles gausite el.paštu. Norint rezervuoti sėdimas vietas, kreipkitės į sistemos administratorių.

Oro uoste būtina turėti atspausdintą įlaipinimo kortelę!

PASTABA. Jei turite klausimų dėl keleivio ir/ar bagažo registracijos į Ryanair skrydį, atsakymo ieškokite prie „Dažniausiai užduodamų klausimų“.

Paslaugos Užsakant internetu Užsakant oro uoste
*Pirmenybės sėdimos vietos
Eilės 1 (A,B,C), 2 (D,E,F) ir 16-17 eilės (įskaičiuotas pirmenybinis įlaipinimas, greitas išėjimas, daugiau vietos kojoms)
€30 / £30 €40 / £40
*Premium sėdimos vietos
Eilės 2 (A, B, C) ir 3-5 eilės (įskaičiuotas pirmenybinis įlaipinimas, greitas išėjimas)
€28 / £28 €32 / £32
*Įprastos sėdimos vietos
Eilės 6-15 ir 18-33
€12 / £12 €15 / £15
Įlaipinimo kortelės perspaudinimas €15 / £15
Pirmenybinio įlaipinimo paslauga €25 / £25 €35 / 35
Registracija oro uoste €55 / £55
Kūdikio mokestis €25 / £25 €25 / £25

* Kai kuriems maršrutams taikomi didesni mokesčiai.

2 713 thoughts on “Registracija į Ryanair skrydį

1 56 57 58
 1. Dale parašė:

  Bilietas pirktas JAV, skrįsiu iš Lietuvos. Ar aš galėsiu padaryti check in Lietuvoje ir prieš kiek laiko. Avia linijos Ryanair

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Registracija įprastine tvarka atliekama likus 24val iki skrydžio ryanair svetainėje, jeigu esate įsigyję konkrečią vietą lėktuve tada galima išankstinė registracija iki skrydžio likus 60d.

 2. Edita parašė:

  Sveiki,
  perkant bilietus vardus ir pavardes parašiau ne lotyniškomis, o lietuviškomis raidėmis. El. patu atėjusiame patvirtinimo laiške vardai ir pavardės nebuvo iškraipytos. Ar darant registraciją į skrydį kils problemų? Ir kaip darant chech-in rašyti vardus ir pavardes – lotyniškomis ar lietuviškomis raidėmis?
  Ačiū

 3. Audronė parašė:

  Sveiki, nematau savo užsakymo ir negaliu registruotis į skrydį.

 4. Simona parašė:

  Sveiki, esu nusipirkusi bilietus iš Vilniaus oro uosto i London Stansted , tačiau Ryanair apps neranda mano rezervacijos, turiu rezervacijos koda, turiu nusipirkusi sėdimas vietas. Noriu paklausti ka tuo atveju galiu daryti?

 5. Rasa parašė:

  Sveiki. Ar užsiregistravus skrydžiui ir gavus atsitiktines vietas (skrendame dviese) galėsime jas pasikeisti?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Po registracijos vietų koregavimas nėra galimas. Tokiu atveju registruokite tik vieną keleivį, o kitam nupirkite vietą šalia.

 6. Inga Arm parašė:

  Sveiki, nusipirkau bilietus skrydžiui, taip pat ir transferį autobusui. Ar lėktuvo bilietas galioja it transferiui? Ar reikia atsisiųsti atskirai?

 7. Tatjana parašė:

  Sveiki, pirkau bilietus ir nupirkau automatine registracija(chek-in), sakykit kiek laiko iki skrydzio bus atsiusti bilietai

 8. Vaida parašė:

  Sveiki,sakykite jei vietos nusipirktos lėktuve tai prieš skrydi kiek laiko atgal galima daryti chech-in ? Ar jis bus nemokamas?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Jeigu esate įsigiję vietas, tai registracija yra galima likus 60 dienų iki skrydžio. Registracija yra nemokama internetu.

1 56 57 58

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?