Registracija į Ryanair skrydį 2 709

Registracija į Ryanair skrydį: keleivio registracija internetu

Sėdimos vietos Ryanair lėktuvuoseRegistracija į Ryanair skrydį galima tik internetu. Jei keleivis į oro uostą atvyks neatlikęs registracijos, registracijos į skrydį paslauga oro uoste kainuos 45 EUR. Jei keleivis užsiregistravo, bet neturi įlaipinimo kortelės, oro uoste teks sumokėti 15 EUR „įlaipinimo kortelės išdavimo mokestį“.

Išankstinė Ryanair registracija internetu (nuo 30 dienų iki 2 valandų prieš skrydį) galima keleiviams, kurie pasirenka sėdimas vietas už papildomą mokestį.*
Bendroji Ryanair registracija internetu (nuo 7 dienų iki 2 valandų prieš skrydį) galima keleiviams, kurie nenori papildomai mokėti už pasirinktų sėdimų vietų rezervaciją. Jiems bus paskirtos sėdimos vietos automatiškai ir nemokamai.

*Jei keleivis pasirenka konkrečių sėdimų vietų rezervaciją, sėdimas vietas galima rinktis iš trijų tipų:
Pirmenybės vietos: 1 eilė (A, B, C), 2 eilė (D, E, F) ir 16-17 eilės – daugiau vietos kojoms, pirmenybinis įlaipinimas „Priority Boarding“, greitas išėjimas (nuo 15 EUR).
Premium sėdimos vietos: 2 eilė (A, B, C) ir 3-5 eilės – greitas išėjimas (nuo 13 EUR)  Papildomai įskaičiuotas pirmenybinis įlaipinimas „Priority Boarding“;
Įprastos vietos: 6-15 ir 18-33 eilės (nuo 8 EUR). Rezervuojant šias vietas galima užsisakyti papildomą pirmenybinio įlaipinimo „Priority Boarding“ paslaugą už 4 EUR mokestį.

Kūdikiams/vaikams tinkamiausios vietos: 2-14 eilės (A, F) ir 19-33 eilės (A, F).

Jei bilietus įsigijote ryanair.com svetainėje, atlikti registraciją į Ryanair skrydį ir rezervuotis vietas galite perkant bilietus arba vėliau per „Tvarkyti užsakymą“.
Įsigijus bilietus ryanair.com svetainėje, atlikti registraciją į Ryanair skrydį galima ir per aviakompanijos Ryanair mobiliąją programėlę mobiliuoju telefonu. Tuomet įlaipinimo kortelių spausdinti nereikės. Ši sistema neveikia Agadir, Essaouira, Fez, Nador, Oujda, Marrakesh, Rabat, Tangier, Zaragoza, Alghero, Kefalonia, Volos oro uostuose).

Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, atėjus tinkamam laikui būsite užregistruoti į skrydį ir įlaipinimo korteles gausite el.paštu. Norint rezervuoti sėdimas vietas, kreipkitės į sistemos administratorių.

Oro uoste būtina turėti atspausdintą įlaipinimo kortelę!

PASTABA. Jei turite klausimų dėl keleivio ir/ar bagažo registracijos į Ryanair skrydį, atsakymo ieškokite prie „Dažniausiai užduodamų klausimų“.

Paslaugos Užsakant internetu Užsakant oro uoste
*Pirmenybės sėdimos vietos
Eilės 1 (A,B,C), 2 (D,E,F) ir 16-17 eilės (įskaičiuotas pirmenybinis įlaipinimas, greitas išėjimas, daugiau vietos kojoms)
€15 / £15 €22,50 / £22,50
*Premium sėdimos vietos
Eilės 2 (A, B, C) ir 3-5 eilės (įskaičiuotas pirmenybinis įlaipinimas, greitas išėjimas)
€13 / £13 €16 / £16
*Įprastos sėdimos vietos
Eilės 6-15 ir 18-33
€8 / £8 €9 / £9
Įlaipinimo kortelės perspaudinimas €15 / £15
Pirmenybinio įlaipinimo paslauga €4 / £4 €5 / £5
Registracija oro uoste €45 / £45
Kūdikio mokestis €20 / £20 €20 / £20

* Kai kuriems maršrutams taikomi didesni mokesčiai.

2 709 thoughts on “Registracija į Ryanair skrydį

 1. POVILAS parašė:

  Sveiki, apmokejau bilietus, jus gavot pinigus, o as bilietu negavau.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Į Ryanair skrydžius registracija yra atliekama likus ne daugiau nei 24 val. todėl dar ir nebuvote gavęs. Bet šiuo metu matau, kad bilietai jums jau yra išsiųsti.

 2. Jurga parašė:

  Sveki,kaip man gauti ilaipinimo kortele.Uz viska sumoketa,jokia info neateina.

  registracijos numeris QKYSRK

 3. Adomas parašė:

  Sveiki, padaryta registracija skrydžiui. Žinau, kad reik lotyniškų raidžių, bet varde ir pavardėje liko raidė ė. Ką šiuo atveju elgtis?

 4. Z parašė:

  Sveiki, kaip man gauti ilaipinimo kortele? Negaliu susisiekti urodytu numeriu, jokia info i emeila neatejo, uz viska sumoketa, EGBZJQ

 5. Karina parašė:

  Sveiki,turime skrydį Kaunas-Alicante su persėdimu Londone, tarp skrydžių 5h, ar galima išeiti į miestą?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Taip, galite. Tik jums reikia grįžus iš naujo pareiti visas patikras.

 6. Lalūna parašė:

  Sveiki, pirkau bilietus ir nepirkau vietų, kad prieš 48h iki skrydžio daryčiau check-in ir gaučiau jas parinktas. Bet ar gali būti, kad vietos negausiu? Kokia jūsų politika šiuo klausimu: ar kompensuojate tokiu atveju kelionės išlaidas, viešbutį ir pnš. Be to, jeigu yra tokia tikimybė, kad galiu likti be vietos, nors nusipirkau bilietus, ir manęs neįleis į lėktuvą, gal geriau dasipirkti jas?

 7. alma parašė:

  Laba diena, bilietuose nurodytos vietos 44eilė -26F vieta ir 45 eilė 26E vieta, vaikai sedės viena šalia kitos taip suprantu? Nes perkant internetu vietas rezervavome viena šalia kitos.

 8. Kristina77 parašė:

  Sveiki, darant check in sumaisytos pavardes raides, ar tai labai dydele problema? Neileis i lektuva ?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Rekomenduojame klaidas ištaisyti ir keliauti su tvarkingu kelionės dokumentu.

 9. Kristina parašė:

  Sveiki,darant uždakyma per Ryanair programėlę nurodžiau klaidingą el.paštą todėl dabar negaliu gauti laiško su registracijos numeriu.Ką turėčiau daryti? Ar yra galimybė kad registracijos numerį man atsiūstų iš naujo tik į kitą el.paštą?
  Beto užsisakant per programėlę bilietą,po užsakymo rodė mano planuojamą kelionę,dienos bėgyje viskas dingo ir dabar man rodo kad jokių kelionių aš suplanavus neturiu…Ar tai gali būti tiesiog programėlės gedimas?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Pasitikrinkite banko išrašą, kuriame turėtų būti nurodytas užsakymo numeris. Juo naudojantis, galėsite rasti visą informaciją programėlėje. Arba kreipkitės tiesiogiai į Ryanair aptarnavimo centrą. Jie padės išspręsti susidariusią problemą.

 10. Rasa parašė:

  Sveiki, pirkau atskirus du skrydžius tik su mažu bagažu, ar reikia persėdant praeiti bagažo patikrą, ar galima eiti tiesiai prie kito skrydžio vartų. Ačiū

 11. Antanas parašė:

  sveiki, siandiena susimokejau uz skrydi i osla sausio 15d. Irasant savo el pasto adresa slydau, sukeiciau varda ir pavarde vietomis. ar bilieta vistiek gausiu?

 12. Rita parašė:

  uzsipildziau registracija internetu bet suabejojau ar gerai irasiau laukelyje kuriame nurodyti reikia ar pasas ar ID kortele Duomenis suvedziau paso tik nezinau kur padejau varnele , prie paso ar ID korteleAciu

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Kreipkite į bilieto pardavėją ir pasitikslinsite šią informaciją.

 13. Ingrida Vinskiene parašė:

  Sveiki,ar vykdant registracija skrydziui internetu,ar galima nusipirkti priority?

 14. Rimtautas parašė:

  Prieš kiek dienų į skrydį galima užsisakyti sėdimas vietas?

 15. Daiva parašė:

  Sveiki, noriu uzsiregistruoti skrydi, kur tai galima padaryti

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Tai turite daryti puslapyje, kur pirkote. Tikrinkite informaciją savo el. pašte.

 16. kestas parašė:

  Ar griztamajam reisui registracijai vėl reikia pildyti duomenis jei jie nepasikeitė. Ir kokia nuoroda reikia spausti kad patvirtinti jau įvestus per pirmą skrydį domenis pildant atgalinį reisa

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Jeigu suvedėte duomenis ir jie nepasikeitė – tai kaip ir antrą kartą pildyti nereikėtų. Bet priklauso kokiame portale pirkote lėktuvo bilietus. Pabandykite pasiteirauti pardavėjo.

 17. Inga parašė:

  labas,pirgdama bilieta vaikui pazymejau paugliui,neleidzia padaryti registracijos .ka daryti.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Kreiptis į bilieto pardavėją, kad pakeistų keliautojo statusą.

 18. Asta parašė:

  Sveiki, pirkdama bilietus, sumokėjau už vietų pasirinkimą, tačiau norėčiau bilietus gauti anksčiau, nei 2 dienos prieš skrydį (kaip rašoma. Ar tai įmanoma?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Jeigu įsigijote vietas – tai registracija su Ryanair yra galima anksčiau.

 19. Jurga parašė:

  Ryanair skridau su vienu asmens dokumentu ,o grįžti reikia su kitu (naujai pagamintas pasas) naudotas pirmo skrydžio metu jau negaliojantis. internetu man neleidžia keisti dokumento (laukelis neaktyvus) nes vienas skrydis jau įvyko. Kaip man pakeisti asmens dokumento duomenis grįžtamajam skrydžiui. Prie DUK atsakymo nėra,o laiko liko mažai. Bilietai pirkti tiesiogiai iš Ryanair.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jums reikia susisiekti su aviakompanijos atstovu online ir pasikeisite duomenis.

 20. Diana parašė:

  Sveiki, bilietus pirkome per agentūrą. Ji nenurodė vaikų iki 16 metų. kaip pakeiti keleivio tipą, nes neleidžia registruotis.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Šią klaidą turėtų ištaisyti agentūrą per kurią pirkote bilietus.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?