Registracija į Ryanair skrydį 2 709

Registracija į Ryanair skrydį: keleivio registracija internetu

Sėdimos vietos Ryanair lėktuvuoseRegistracija į Ryanair skrydį galima tik internetu. Jei keleivis į oro uostą atvyks neatlikęs registracijos, registracijos į skrydį paslauga oro uoste kainuos 45 EUR. Jei keleivis užsiregistravo, bet neturi įlaipinimo kortelės, oro uoste teks sumokėti 15 EUR „įlaipinimo kortelės išdavimo mokestį“.

Išankstinė Ryanair registracija internetu (nuo 30 dienų iki 2 valandų prieš skrydį) galima keleiviams, kurie pasirenka sėdimas vietas už papildomą mokestį.*
Bendroji Ryanair registracija internetu (nuo 7 dienų iki 2 valandų prieš skrydį) galima keleiviams, kurie nenori papildomai mokėti už pasirinktų sėdimų vietų rezervaciją. Jiems bus paskirtos sėdimos vietos automatiškai ir nemokamai.

*Jei keleivis pasirenka konkrečių sėdimų vietų rezervaciją, sėdimas vietas galima rinktis iš trijų tipų:
Pirmenybės vietos: 1 eilė (A, B, C), 2 eilė (D, E, F) ir 16-17 eilės – daugiau vietos kojoms, pirmenybinis įlaipinimas „Priority Boarding“, greitas išėjimas (nuo 15 EUR).
Premium sėdimos vietos: 2 eilė (A, B, C) ir 3-5 eilės – greitas išėjimas (nuo 13 EUR)  Papildomai įskaičiuotas pirmenybinis įlaipinimas „Priority Boarding“;
Įprastos vietos: 6-15 ir 18-33 eilės (nuo 8 EUR). Rezervuojant šias vietas galima užsisakyti papildomą pirmenybinio įlaipinimo „Priority Boarding“ paslaugą už 4 EUR mokestį.

Kūdikiams/vaikams tinkamiausios vietos: 2-14 eilės (A, F) ir 19-33 eilės (A, F).

Jei bilietus įsigijote ryanair.com svetainėje, atlikti registraciją į Ryanair skrydį ir rezervuotis vietas galite perkant bilietus arba vėliau per „Tvarkyti užsakymą“.
Įsigijus bilietus ryanair.com svetainėje, atlikti registraciją į Ryanair skrydį galima ir per aviakompanijos Ryanair mobiliąją programėlę mobiliuoju telefonu. Tuomet įlaipinimo kortelių spausdinti nereikės. Ši sistema neveikia Agadir, Essaouira, Fez, Nador, Oujda, Marrakesh, Rabat, Tangier, Zaragoza, Alghero, Kefalonia, Volos oro uostuose).

Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, atėjus tinkamam laikui būsite užregistruoti į skrydį ir įlaipinimo korteles gausite el.paštu. Norint rezervuoti sėdimas vietas, kreipkitės į sistemos administratorių.

Oro uoste būtina turėti atspausdintą įlaipinimo kortelę!

PASTABA. Jei turite klausimų dėl keleivio ir/ar bagažo registracijos į Ryanair skrydį, atsakymo ieškokite prie „Dažniausiai užduodamų klausimų“.

Paslaugos Užsakant internetu Užsakant oro uoste
*Pirmenybės sėdimos vietos
Eilės 1 (A,B,C), 2 (D,E,F) ir 16-17 eilės (įskaičiuotas pirmenybinis įlaipinimas, greitas išėjimas, daugiau vietos kojoms)
€15 / £15 €22,50 / £22,50
*Premium sėdimos vietos
Eilės 2 (A, B, C) ir 3-5 eilės (įskaičiuotas pirmenybinis įlaipinimas, greitas išėjimas)
€13 / £13 €16 / £16
*Įprastos sėdimos vietos
Eilės 6-15 ir 18-33
€8 / £8 €9 / £9
Įlaipinimo kortelės perspaudinimas €15 / £15
Pirmenybinio įlaipinimo paslauga €4 / £4 €5 / £5
Registracija oro uoste €45 / £45
Kūdikio mokestis €20 / £20 €20 / £20

* Kai kuriems maršrutams taikomi didesni mokesčiai.

2 709 thoughts on “Registracija į Ryanair skrydį

 1. Simona parašė:

  Sveiki,

  Perkant bilietus per oficialu ryanair tinklalapį, prie vyro bilieto prikabinau 20kg bagažą skrydžiui į priekį ir atgal. Vakar darydama check in, arba nesupratau, arba kažkaip nepažymėjau, nes įlaipinimo kortelėje parašyta tik apie rankinį bagažą, kad jį galima pasiimti, tačiau registruoto 20kg lagamino parodyto nėra, nors už jį jau esu sumokėjusi, pinigai nuskaičiuoti ir jei renkuosi paslaugą – apmokėta už bagažo vienetai, 20kg bagažas prie vyro yra parodytas. Klausimas – Ar registruotas 20kg bagažas neturėtų atspindėti įlaipinimo kortelėje? Ar turi? Jei turi, ką tuomet turiu daryti ir kaip tą įlaipinimo kortelę man pakoreguoti? Dėkoju už atsakymą

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Registruoto bagažo žymą yra nurodyta labai mažomis raidėmis apačioje po užrašu „GATE CLOSES“.

 2. Ilona parašė:

  Norime prideti 10 kg registruota bagaza, esame jau uzsiregistrave skrydziui, ir einame tvarkyti uzsakyma ir nera tokio pasirinkimo, o ant ilaipinimo korteles raso “ galite pakeisti savo uzsakyma ir prideti 10 ar 20 kg registruota bagaza, yra tik 20 kg?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Jums reikėtų tiesiogiai kreiptis į savo bilieto pardavėją arba pridėti bagažą oro uoste.

 3. Kristina parašė:

  Sveiki,

  nusipirkome bilietus iš tel avivo į Kauną, checkin planavome padaryti savaitę prieš skrydį namo.Tačiau skrendant į Tel avivą, reikia turėti atgalinius bilietus. Ieškojau per savo programėlę, kai atsispausdinti – nerandu. Ar be chek in negalima atsispausti.
  Ir dar klausimas – jei chek in padarysime dabar, bagažą internetu galima bus nusipirkti vėliau?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Turėkite skrydžio patvirtinimą, kuriame yra nurodytą, kad turite ir grįžimo bilietus.

 4. Jolanta parašė:

  Sveiki. Nupirkau 2 bilietus į Vokietiją su priority ir po savaitės atgal skridis į Vilnių irgi su priority. Bet atspausdinti bilietai ir ant jų parašyta non priority pirmyn ir atgal tas pats. Ką daryti? Ar mus praleis su šiais bilietais kaip su priority.? Nes dar ant bilietų parašyta kad galima turėti 2 bagažu (lagaminą 10kg ir dar rankinuką?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Orientuokitės ir gabenkite tokį bagažą kuris atsispindi Jūsų įlaipinimo dokumente, išsipirkus paslaugas dokumentus visada reikia perspausdinti iš naujo.

 5. Sigita parašė:

  Sveiki,biletus drauges seimai pirkau oficialioje ryanair svetaineje,tikiuosi galesite man padeti. Problema tame,kad bilietus pirkau dviems suaugusiams ir vaikui ir tik noredama padaryti check-in pamaciau,kad vaikas svetaineje yra iki 12metu. Mergaitei yra 13metu,ka tureciau daryti norint padaryti jai check-in?

  Atsakyti
  Persiųsti

 6. Gin parašė:

  Sveiki
  Skrendam su raynair padaryta klaida diena ne 8 o 5 gimimo diena.Ka daryti?

 7. Simona parašė:

  Sveiki, ar po check-in galima dasipirkti priority, kad galeciau pasiimti rankini bagaza?

 8. Edita parašė:

  Sveiki,
  04 06 skrendame į Tenerifę per Italiją. Norėtume papildomai nusipirkti rankinį bagažą, nes užsisakėme tik registruotą vienam asmeniui. Skrendame du suaugę ir vienas vaikas, rankinį bagažą norime užsakyti tik suaugusiems. Ar tai galima atlikti check-in metu ir ar reikėtų ką nors papildomai atsispausdinti? Ar rankinis bagažas priklausytų užsisakius Priority boarding?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Patariame papildomą bagažą užsisakyti kuo anksčiau ir nelaukti registracijos. Papildomas rankinis bagažas įgaunamas užsisakius Priority paslaugą, o jos kiekis ribotas. Todėl rekomenduojame įsigyti kuo anksčiau. Išsipirkus papildomą paslaugą ji atsispindės Jūsų įlaipinimo kotelėse, todėl papildomai nieko spausdinti nereikia.

 9. Vaida parašė:

  Sveiki,
  kaip ir kur pakeisti tik vieno keleivio statusą? Į priekį ir atgal keleivio statusai turi būti skirtingi, o rezervacija – viena.
  Ačiū iš anksto

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Tai keičiate tik vienam keleiviui, o ne abiems. Susisiekite su savo bilietų pardavėju ir pasikeisite.

 10. Vaida parašė:

  Sveiki,
  perkant skrydžio bilietus buvo pažymėtas keleivis kaip vaikas, bet jam kelionės metu sukanka 16 m.. Dabar nepavyksta registruotis internetu (nurodyti teisingos to keleivio gimimo datos). Ką reikėtų pakeisti, kad pavyktų registruotis skrydžiui internetu?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Statusą privalote pakeisti keleiviui būtinai, kitaip negalėsite užregistruoti asmens į skrydį ir oro uoste už registraciją turėsite susimokėti papildomai.

 11. Vaida parašė:

  Sveiki,
  užsakydami skrydį neatkreipėme dėmesio, kad vienam keleiviui kelionės metu sukaks 16 metų. Iš viso buvo užsakyti pirmyn ir atgal bilietai 3 keleiviams. Ar vis dar įmanoma užsiregistruoti visus keleivius internetu?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jeigu 15m. asmuo rezervacijoje yra ne vienas ir jo statusas buvo parinktas teisingai, registracija internetu turėtų pavykti sėkmingai.

 12. Gabrielė parašė:

  Laba diena, kodel man padarė automatiška check in pirmyn ir atgal? Kaip dabar bagažą dasipirkti??

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jeigu norėsite gabenti 10kg bagažą tada Jums reikės išsipirkti arba Priority paslaugą arba galite rinktis ir 10kg registruotą bagažą. Dėl papildomų paslaugų Jums reikia kreiptis į savo bilietų pardavėją arba jeigu bilietai buvo pirkti ryanair.com svetainėje tada galite prisijungi prie savo užsakymo ir paslaugas išsipirkti ten.

 13. Jaunius parašė:

  Sveiki, atsispausdinom įlaipinimo lapus. Reikia papildomo sporto bagažo ir 20kg bagažo. Ar galima dapirk oro uoste skrydis 17d 18valandą Eilatas – Kaunas

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Patariame bagažą pirkti išanksto tačiau galite ir oro uoste, problemų kilti neturėtų.

 14. Gelita parašė:

  Sveiki. Pirkau bilietus lapkričio men. Ir netycia istryniau is el. pašto ar yra galimybe atsiusti dar karta.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Kreipkitės į savo bilietų pardavėją. Pagal Jūsų el paštą užsakymo mūsų portale ryanair-skrydziai.lt nematome. Jums reikėtų kreiptis į tą portalą iš kurio buvo įsigyti bilietai.

 15. Greta parašė:

  Laba diena,

  pirkau bilietus 2 asmens ir noriu pridėti priority su 2 salono krepšiais, ar įmanoma tai padaryti tik vienam asmeniui, nes internetiniame puslapyje iš karto pasirinkus rodo sumą dviems asmenims. Ačiū

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Negalite, paslauga automatiškai pridedama visiems asmenims esantiems užsakyme.

 16. Modesta parašė:

  Sveiki, ar galima padaryti iškart ir atgalinį check – in, jog būtų galima Lietuvoje atsispausdinti bilietus? Kadangi vykstame į Italiją ir norime iškart pasidaryti atgal check – in, jog būtų mažiau streso. Jei galima, tai ar tai kainuoja papildomai ir, žinoma, kiek? Ačiū!

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Galite tik tuo atveju jeigu įsigysite konkrečias sėdėjimo vietas už papildomą mokestį atgaliniam skrydžiui, tada bus leidžiama vykdyti išankstinę registraciją.

 17. Ovidijus parašė:

  Laba ryta, norėjau pasiteirauti nusipirkau sau ir draugei bieleta, bet darant check in gausiu 2 bilietus atskirai.? Ar galima kažkaip nusiųsti draugei tarkim rezervacijos nr ir ji pasidarys pati savo?
  Ačiū

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Tai prie sistemos Jūs turite jungtis su užsakymo nr ir el. paštu jei nusiųsite juos draugei ji galės pati užsiregistruoti savarankiškai. Registruodamasis pažymėsite tik save, o draugės neregistuosite jeigu Jums taip patogiau.

 18. Regina parašė:

  Laba diena, užsakiau 6 bilietus ( du ir keturis). (gavau du rezervacijos numerius). 2 bilietai su vietomis (vienas iš jų mano) o keturi be vietų. Ar galėsiu visiems 6 keleiviams atlikti registraciją prieš 20 dienų.

  Ačiū

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jūs turbūt keliaujate su vaiku, todėl Jums aviakompanija iš anksto priskyrė vietas šalia. Registracija galima likus 60d. iki skrydžio, visiems kitiems susaugusiems keleiviams registracija bus vykdoma įprastine tvarka 48val iki skrydžio, kitu atveju turite už papildomą mokestį įsigyti konkrečias sėdėjimo vietas lėktuve suaugusiems, tada būtų galima ir likusiems sugeneruoti likus 60d. iki skydžio įlaipinimo dokumentus.

 19. Jelizaveta parašė:

  Laba diena turiu nusipirkusi bilietus sau ir dukrai į abi puses, dukrai Lietuvoje keisime dokumentą kaip padaryti registraciją tik į vieną pusę?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Registracija visada yra vykdoma kai lieka 48val iki skrydžio tai atliksite į priekį su senu, o atgal registruokite jau su nauju.

 20. Laima parašė:

  Laba diena! Ryt skrydis į Dubliną ir bandau kelios dienos užsiregistruoti, bet tik iki antro etapo užeinu ir stop.Turiu programėlę tel.Ryanair.Padėkit.Ačiū. Laima

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jums reikia kreiptis į savo bilietų paradvėją, šiuo atveju į ryanair.com

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?