Registracija į Ryanair skrydį 2 601

Registracija į Ryanair skrydį: keleivio registracija internetu

Sėdimos vietos Ryanair lėktuvuoseRegistracija į Ryanair skrydį galima tik internetu. Jei keleivis į oro uostą atvyks neatlikęs registracijos, registracijos į skrydį paslauga oro uoste kainuos 45 EUR. Jei keleivis užsiregistravo, bet neturi įlaipinimo kortelės, oro uoste teks sumokėti 15 EUR „įlaipinimo kortelės išdavimo mokestį“.

Išankstinė Ryanair registracija internetu (nuo 30 dienų iki 2 valandų prieš skrydį) galima keleiviams, kurie pasirenka sėdimas vietas už papildomą mokestį.*
Bendroji Ryanair registracija internetu (nuo 7 dienų iki 2 valandų prieš skrydį) galima keleiviams, kurie nenori papildomai mokėti už pasirinktų sėdimų vietų rezervaciją. Jiems bus paskirtos sėdimos vietos automatiškai ir nemokamai.

*Jei keleivis pasirenka konkrečių sėdimų vietų rezervaciją, sėdimas vietas galima rinktis iš trijų tipų:
Pirmenybės vietos: 1 eilė (A, B, C), 2 eilė (D, E, F) ir 16-17 eilės – daugiau vietos kojoms, pirmenybinis įlaipinimas „Priority Boarding“, greitas išėjimas (nuo 15 EUR).
Premium sėdimos vietos: 2 eilė (A, B, C) ir 3-5 eilės – greitas išėjimas (nuo 13 EUR)  Papildomai įskaičiuotas pirmenybinis įlaipinimas „Priority Boarding“;
Įprastos vietos: 6-15 ir 18-33 eilės (nuo 8 EUR). Rezervuojant šias vietas galima užsisakyti papildomą pirmenybinio įlaipinimo „Priority Boarding“ paslaugą už 4 EUR mokestį.

Kūdikiams/vaikams tinkamiausios vietos: 2-14 eilės (A, F) ir 19-33 eilės (A, F).

Jei bilietus įsigijote ryanair.com svetainėje, atlikti registraciją į Ryanair skrydį ir rezervuotis vietas galite perkant bilietus arba vėliau per „Tvarkyti užsakymą“.
Įsigijus bilietus ryanair.com svetainėje, atlikti registraciją į Ryanair skrydį galima ir per aviakompanijos Ryanair mobiliąją programėlę mobiliuoju telefonu. Tuomet įlaipinimo kortelių spausdinti nereikės. Ši sistema neveikia Agadir, Essaouira, Fez, Nador, Oujda, Marrakesh, Rabat, Tangier, Zaragoza, Alghero, Kefalonia, Volos oro uostuose).

Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, atėjus tinkamam laikui būsite užregistruoti į skrydį ir įlaipinimo korteles gausite el.paštu. Norint rezervuoti sėdimas vietas, kreipkitės į sistemos administratorių.

Oro uoste būtina turėti atspausdintą įlaipinimo kortelę!

PASTABA. Jei turite klausimų dėl keleivio ir/ar bagažo registracijos į Ryanair skrydį, atsakymo ieškokite prie „Dažniausiai užduodamų klausimų“.

Paslaugos Užsakant internetu Užsakant oro uoste
*Pirmenybės sėdimos vietos
Eilės 1 (A,B,C), 2 (D,E,F) ir 16-17 eilės (įskaičiuotas pirmenybinis įlaipinimas, greitas išėjimas, daugiau vietos kojoms)
€15 / £15 €22,50 / £22,50
*Premium sėdimos vietos
Eilės 2 (A, B, C) ir 3-5 eilės (įskaičiuotas pirmenybinis įlaipinimas, greitas išėjimas)
€13 / £13 €16 / £16
*Įprastos sėdimos vietos
Eilės 6-15 ir 18-33
€8 / £8 €9 / £9
Įlaipinimo kortelės perspaudinimas €15 / £15
Pirmenybinio įlaipinimo paslauga €4 / £4 €5 / £5
Registracija oro uoste €45 / £45
Kūdikio mokestis €20 / £20 €20 / £20

* Kai kuriems maršrutams taikomi didesni mokesčiai.

2 601 thoughts on “Registracija į Ryanair skrydį

 1. Rasa parašė:

  Sveiki, pirkdama bilietą 14m.sunui nupirkau kaip suaugusiam. Negaliu atlikti „check in“ internetu. Ar atliekant ja oro uoste reikės papildomai mokėti? Ačiū.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Susisiekite su savo bilietu pardavėju, kad pakoreguotų duomenis.

 2. Judita parašė:

  Sveiki norejau paklausti turiu bilietus skrydziui is Rygos i Dublina rugpjucio 14d kada galiu daryti chenina ir atsispausdint bilieta? O atgalinis yra skrydis is Dublino i Vilniu 21d. Ar galima vienu kartu pasidaryti?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Galite registracija atlikti likus 48val. iki skrydžio. Atgaliniam skrydžiui jeigu kartu pirkote su skrydžiu į priekį nebereikės duomenų vesti antrą kartą. Tačiau bilietas į priekį bus atsiųstas 12d. o atgalinis 19d.

 3. Laba diena, skrenda 12 metų vaikas ir suaugęs. Ar jų sėdimo vietos bus atskirai ar atsižvelgs į vaiko amžių?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki, Natalija,

   Dažniausiai vaikus priskiria prie suaugusio asmens vykstančiu kartu, tačiau negalima būti pilnai užtikrinti, kad jie sėdės vienas šalia kito.

 4. Vilma parašė:

  Sveiki , biletu registracija padaryta pries atskrendant is Anglijos , bet Lietuvoje pasikeiteme pasus su sunum ,Kaip mum pakeisti dokumento registracija?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Dėl duomenų koregavimo reikia kreiptis į savo bilietų pardavėją.

 5. Rasa parašė:

  Laba diena,
  Skrendu su nepilnamečiu vaiku, kuris turi pasą, o abu tėvai turime asmens tapatybės korteles. Ar nekils nesklandumų praeinant dokumentų patikrą? Laukčiau atsakymo el paštu.
  Ačiū

 6. Akva parašė:

  Sveiki, zodziu negaliu ieiti i savo rynair paskyra vakar uzsiblokavo, visada prisijungiu su facebook paskyra . Taciau kai uzsiblokavo siuncia man saugos koda i sena el pasta kurio senai nebenaudoju ir neprisimenu prisijungimo. Kaip galeciau ieiti i savo paskyra arba kaip galeciau rasti savo bilietus. P.s rezervacijos numerio taip pat nezinau.

 7. Ramune parašė:

  sveiki, pirkom kelione is tedo.lt jie isipareigoja padaryti chek in i prieki ir atgal,taipogi siulo isigyti vietas , kad sedetumem salia susimoketi po 7 eu zmogui, bet jei eile nesvarbi ir bilietus perka vieno zmogaus vardu ar gali buti jog vietos gali buti skirtinguose vietuose ne salia vienas kito ?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Neįsigijus vietų Ryanair kompanija negarantuoja, kad sėdėsite šalia nors ir pirkote bilietus tuo pačiu metu.

 8. ausra parašė:

  Sveiki.Per kiek laiko atsiunciamos ilaipinimo korteles?Aciu

 9. Neringa parašė:

  Sveiki,niekaip negaliu užsiregistruoti į skrydį,nors iki jo liko mažiau nei 48h

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Susisiekite su savo bilietu pardavėju,kad patikrintų kodėl Jums neleidžia prisiregistruoti.

 10. AUGENIJA parašė:

  Laba diena, man nupirktas bilietas iš Rygos į Londoną (STN) 2018-08-03, o vėliau su manim keliauti panoro ir nepilnametė dukterėčia. jai bilietas užsakytas vėliau nei man. Ir dabar sako, kad negalima užčekinti jos bilieto, nes ji vyksta kartu su manim, o liepia užsičekinti jį Rygos aerouoste. Bilietai užsakyti Anglijoje gyvenčios mano anūkės. Paklausus, paaiškino, kad mums nieko nekainuos užsičekinti jos bilietą Rygos oro uoste. Ar tai teisinga, kad dabar negalime jų abiejų užsičekinti ir ar tikrai nebus jokio papildomo mokesčio?

  Labai maloniai prašau jūsų atsakymą atsiųsti man elektroniniu paštu. Ačiū.

 11. Jurgita parašė:

  Laba diena, noriu pasiteirauti, mano skrydis 2018.08.01 diena, ar jau galima daryti registracija skrydziui ar man tai papildomai kainuos?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Nemokama registracija į skrydį prasideda likus 48val iki skrydžio.

 12. Eglė parašė:

  Laba diena, noriu pasitikslinti, skrydį pasirinkome į Angliją spalio 30 d., grįšime lapkričio 5 d., vaikų pasai galioja iki 2019-01-22, ar viskas tvarkoje, pasų keisti nebereikia? Ar atliekant check-in jau bus nurodytos vietos lėktuve? (lygtais kažkuriuo metu vietos buvo parenkamos). Ačiū

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Keliaujant į ne Šengeno zonos valstybę, reikalingas asmens dokumentas, galiojantis 6 mėnesius po kelionės pabaigos.

   O dėl konkrečios rezervacijos informacijos reiktų kreiptis ten, kur pirktas bilietas.

 13. Inesa parašė:

  Sveiki,turiu rytoj skrydy y dublina,taciau pasikeiciau pasa ir dabar pirktam biliete seno paso duomenys kadangi bilietas buvo pirktas y abi puses airija lietuva,lietuva airija, ar galiu sktisti su senais duomenimis

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Susisiekite su savo bilietu pardavėju,kad pakoreguotų duomenis.

 14. Donatas parašė:

  Laba diena. Turiu laikina gryzimo dokumenta kuris galioja iki 27/07/2018 ir turiu skrydį 20/07/2018 taciau del keliones atgal kuri bus 06/08/2018 man darant check-in rodo netinkama paso galiojimo laika ir neleidzia padaryti check-in tik į priekį. Nezinau nei kur kreiptis nei ka daryt.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Laikinas grįžimo dokumentas yra skirtas tik grįžti į Lietuvą ir pasikeisti dokumentą.

 15. Sigita parašė:

  Labas rytas! Tevai isskrenda rytoj jie jau pasodare Check in , bet siandien sugalvojo kad nori bagazo 20 kg, ar gali is naujo pasidaryt Check in ir dasipirkti ?

 16. tauras parašė:

  Sveiki. Pasibaige paso galiojimo laikas. Pasidareme gryzimo dokumenta ambasadoje. Norime uzsiregistruoti skrydziui i viena puse , bet neiseina? kaip butu galima ispresti sia problema? kaip uzsiregistruoti tik i viena puse?

 17. olegas parašė:

  Sveiki, nesuprantu kaip jūsų svetainėje (Ryanair) nusipirkti bilietus. P.S. Skrydis rugsėjo 22 d.

 18. Anatolij parašė:

  Laba diena!Pasikecau pasa,rytoj skristi i Burgasa.Ar reikia uzpilditi isnaujo registracijos forma?

 19. Dalius parašė:

  Sveiki. Padariau registracija i skrydi. Buvo rasoma kad bus sugeneruota 07 09 diena o daba pasikeite data, kad 10 diena, o ir skrydis ryt. Tai ilaipinimo kortele tik ryt galesiuatsispauzdint?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Aviakompanija Ryanair bilietus atsiunčia likus 48 valandoms iki skrydžio.

   Bilietai Jums buvo išsiųsti tik šiandien popiet, nes registracijos duomenys buvo suvesti šiandien ryte.

 20. Zivile parašė:

  Sveiki. Kada uzbaigiama registracija skrydziui? Jei gryztada su laikinu gryzimo dokumentu,o jis galioja tik keleta dienu, ar galima registruotis skrydziui likus kelioms dienoms iki skrydzio?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Taip, skrydžiui galima registruotis ir bilietus gauti likus 48 valandoms iki skrydžio.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Skrydžiui galima registruotis ir bilietus gauti likus 48 valandoms iki skrydžio.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?