AKCIJA! Ryanair skrydžiai į Maltą su nuolaida! 6

Ryanair skrydžiai į Maltą su 20 proc. nuolaida

Svajojate apie šiltesnį orą ir skaidrų jūros vandenį? Puiku! Aviakompanija Ryanair siūlo akciją lėktuvų bilietams į Maltą! Susiplanuokite atostogas ir praleiskite jas puikioje saloje Viduržemio jūros apsuptyje. Ryanair skrydžiai į Maltą vykdomi ištisus metus.

 Ryanair skrydžiai į Maltą iš Vilniaus >
 Ryanair skrydžiai į Maltą iš Kauno >

Malta yra nedidelė sala, įsikūrusio Viduržemio jūros vandenyse. Maltai priklauso septynios salos, iš kurių tik trys – Maltos, Gozo ir Komino salos – yra gyvenamos. Šis mažas rojaus kampelis labai mėgstamas turistų dėl šiltos Viduržemio jūros ir saulės. O baltas smėlis, vaizdingos uolėtos pakrantės, puikus kraštovaizdžis, perregimas vanduo ir nuostabi gyvūnija traukte traukia nardytojus.

Ryanair skrydžiai į Maltą iš Kauno vykdomi 1 kartą per savaitę žiemos sezono metu – sekmadieniais (iki 2016.03.24).
Vasaros sezono metu skrydžiai bus vykdomi pirmadieniais ir ketvirtadieniais nuo 2016.03.28 iki 2016.10.27.

Ryanair skrydžiai į MaltąRyanair skrydžiai į Maltą su nuolaidaRyanair skrydžiai į Maltą. Valeta

6 thoughts on “AKCIJA! Ryanair skrydžiai į Maltą su nuolaida!

 1. Karolis parašė:

  Sveiki, norejau paklausti ar Ryanair tes tiesioginius skrydžius i Malta 2017 metais? Nes nuo 2017 balandzio men nesimato galimų datų pasirinkimo, nei is Vilniaus, nei is Kauno. Ačiū.

 2. renata parašė:

  sveiki, norime pasiteirauti del ketvirtadienio skrydzio i Bruseli Shorleroi oro uosta – ar skrydis nebus atsauktas. Kadangi skrydis susijes su kitomis paslaugmis – automobliu nuoma, viesbuciu, norime gauti informacija, kad dar spetume padaryti kitus pakeitimus uzsakymuosse. Aciu

  • Renata, jei skrydis bus atšaukiamas, keleiviai bus informuoti. Kol kas tokia informacija nepateikiama. Dar tikslesnę informaciją gali suteikti tiesioginis jūsų bilieto pardavėjas.

 3. Vaidas parašė:

  Sveiki. Ar Ryanair programėlės generuojamas el.bilietas pilnai atitinka spausdintą? Ar jis galioja bet kuriame oro uoste?

  • Jei turėsite Ryanair programėlę, kurioje bus jūsų įlaipinimo kortelės („Boarding Pass“), tuomet spausdinti nebus būtina, jos pilnai atitinka bilietus.
   Mobiliosios programėlės neveikia Agadir, Essaouira, Fez, Nador, Oujda, Marrakesh, Rabat, Tangier, Zaragoza, Alghero, Kefalonia, Volos oro uostuose.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?