Informacija keleiviams dėl streiko Prancūzijoje 10

Dėl skrydžių vadovų streiko Prancūzijoje kovo 20-21 d. atšaukiami pigių skrydžių bendrovės Ryanair skrydžiai FR7433/7434 į ir iš Paryžiaus.

Bilietus galima pasikeisti internetu, per savo bilieto pardavėją arba atvykus į Vilniaus oro uostą. Registracijos stalo, prie kurio vyks bilietų keitimas, numerio ieškokite švieslentėje.

Aviakompanija Ryanair apgailestauja dėl susiklosčiusios situacijos Prancūzijoje.

Visais klausimais kreipkitės į tiesioginį savo bilietų pardavėją.

Atšaukiami Ryanair skrydžiai

10 thoughts on “Informacija keleiviams dėl streiko Prancūzijoje

 1. as parašė:

  turejau skristi is Paryziaus Beauvais oro uosto i Vilniu vietos laiku 09,05 , uzsakymo nr AV7BA044, RQKYTQ, ziuredama vakare 2016.03.20 internete informacija apie skrydi FR7434 , pamaciau kad vyksta streikas ir skrydis anuliuotas , pranesimo i telefona ar elektronini pasta negavau , ryte atvykus i oro uosta , kreipiausi i informacija ir pasake , kad gali pakeisti bilietus i 2016.03.27 diena , kitokiu variantu i Lietuva skristi nebuvo. 2016 03.22 15 h. diena buvau uzsiregistravusi pas gyditoja i medicinos diagnotistikos ir gydimo centra Vilnius Grybo gatve 32A pas endokrinologa , kadangi turiu skydliaukes problemu ir turiu pastoviai vartoti vaistus Tiroksinas , vaistu turejau tik vienai dienai, pasirinkau skrydi i Ryga su airBaltic 18h . Kokia tikimybė kad grąžinsite pinigų sumą kurią išleidau už bilietą ? Kodėl kitos kompanijos skrido?

 2. Aldona parašė:

  Laba diena,
  turiu du bilietus į Paryžių birželio 3d,skrydis iš Vilniaus 20val 15mi, ar galėčiau pakeisti skrydį į rytinį laiką ir kiek kainuotų keitimas
  aciū Aldona

 3. Nijole parašė:

  Laba diena,

  Turėjau bilietą grįžimui iš Paryžiaus į Vilnių 2016.03.21. Apie tai, kad skrydis atšaukiamas negavau jokios informacijos nei el. paštu, nei telefonu. Tik visai atsitiktinai pati pamačiau informaciją apie atšaukimus skrydžius internete 20d. vakare. Kadangi turėjau kaip įmanoma greičiau grįžti į Vilnių, įsigijau AirBaltic kompanijos bilietą 22d. skrydžiui. Šis bilietas kainavo žymiai brangiau. Ar bus kompensuota brangesnio bilieto suma? Kas padengs kitas išlaidas: nepanaudotas bilietas į Beauvais iš Paryžiaus, bilietas iki CDG oro uosto, papildoma diena Paryžiuje, t.y. nakvynė, maistas??? Kreipiausi į Vilniaus oro uoste esančius Ryan air atstovus, tačiau ten negavau nei kontaktinių duomenų, kur kreiptis dėl kompensacijos, nei apskritai nebuvo suteikta jokia informacija. Davė kažkokį atsiprašymo lapelį, kuriame nėra jokio normalaus paaiškinimo. Kaip taip galima elgtis su lojaliais klientais???Esu siaubingai nusivylusi ir pasipiktinusi tokiu elgesiu.

 4. algirdas parašė:

  Buvo pildomi duomenys 2016/03/14 isigyti bileta i Madrida 2016/03/18-23 dienoms, bet pilnas duomenu perdavimas buvo nutrauktas ,kadangi buvo pakeista nuomone del skrydzio. Kadangi patvirtinimas nepasirode mano elektronineme paste ir pora dienu buvo stebeta banko saskaita ar nenuskaityti pinigai uz ta srydi.Kadangi jokios zinutes apie rezervuota skydi negavome ir banke pinigai nebuvo nuskaiciuoti buvo manyta ,kad biletu pirkimas neivyko.Bet vakar paziureje i banko saskaita pamaciau,kad 2016/03/17 pinigai buvo panaudoti biletu pirkimui.Kokiu zingsniu turecau dabar imtis atgauti savo pinigus?

 5. Ausra parašė:

  Kodel is ryanair skrydžiai apie atšaukta skrydį sužinojome tik pries 3 val.?Kai kiti šio skrydžio žmones informacija gavo jau 19d. Šeštadienį.Gave šia informacija jau šeštadienį galėjome atšaukti viešbučio ir automobilio rezervacija nes dar buvo nepraėjo 24 val laikotarpis galimam atšaukimui.Dabar viešbutis mums negrąžins pinigu už viena nakvyne.Ar jus mums kompensuosite patirtas šias išlaidas dėl jūsų visiško informacijos nevaldymo ir neinformavimo laiku?

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?