Išpardavimas Ryanair skrydžio bilietams šv. Velykų proga

Ryanair sveikina su šv. Velykomis! Šia proga skrydžių bilietai tik nuo 19.99 EUR! Paskubėkite ir pasinaudokite šia puikia proga įsigyti skrydžių bilietus. 

Pavasaris – ypatingas metų laikas. Atbundanti gamta, šiltėjantis oras vis labiau skatina pažinti naujas dar neatrastas vietas, o jų toks didelis pasirinkimas… Žinoma kelionės gali būti į labai mėgstamus kraštus. Galite pasirinkti šias kelionių kryptis:

Galimi Ryanair skrydžiai į Rodą. Rodas – atostogos Rode – tai atostogos fantastiško grožio Graikijos saloje! Jeigu nori atostogų su pramogų gausa, nuostabiais paplūdimiais ir nepamirštamais vaizdais – Rodas puikus pasirinkimas!  Paryžius taip pat laukia kiekvieno čia atvykstančio. Aplankant šį svajingą miestą būtina paragauti gurmaniško maisto, atsigerti kavos jaukioje kavinukėje, aplankyti Eifelio bokštą, Lurvo rūmus ir kt. Jeigu keliaujate su mažaisiais šeimos nariais – užsukite ir į Disneilendą! Galimi Ryanair skrydžiai į Alikantę.  Alikantė – provincija Ispanijos uostamiestyje. Šis regionas pasižymi vynuogių auginimu, o turistus regionas traukia ypatinga senovine kultūra, karšta saule, nuostabiais paplūdimiais! Apsilankius senamiestyje pamatysite puošnius pastatus, siauras akmenimis grįstas gatveles. Atostogos Alikantėje laukia Jūsų! Galimi Ryanair skrydžiai į Romą.  Italijos sostinę Romą apibūdinti sudėtinga – ten tiesiog reikia nuvykti ir pamatyti viską savomis akimis, o pamatyti bus labai daug.

Galimi Ryanair  skrydžiai į AtėnusAtėnai – Graikijos sostinė ir Antikos civilizacijos lopšys. Jūs atrasite nuostabias vietas, kurios paliks neišdildomus įspūdžius. Pavasario atostogos Atėnuose puikus pasirinkimas! Galimi Ryanair skrydžiai į Burgasą. Burgasas – miestas Bulgarijos pietryčiuose prie Juodosios jūros. Burgasas pradėjo kurtis XVII a.. Prieš tai miesto vietoje buvo Pirgoso gyvenvietė. Atostogos Burgase – tai paplūdimio laikas, šeimos ekskursijos į lankomus objektus. Galimi Ryanair skrydžiai į Riminį. Riminis garsėja kaip pajūrio kurortas.  Riminio žavesį savo pirmuosiuose filmuose užfiksavo garsus režisierius Federico Fellini, kuris gimė ir augo Riminyje.  Pats pakrantės ruožas apie 15 km ilgio, o jame barai, klubai, restoranai, daugybė viešbučių. Riminis garsėja aukštos kokybės paplūdimiais. Čia apsilanko tūkstančiai lankytojų, kurie nori pailsėti, atsipalaiduoti, mėgautis saule bei plaukioti šiltoje Adrijos jūroje.  Riminis ne tik žymus pajūrio kurortas, bet taip pat turtingas garsiomis istorinėmis vietomis, gražiais parkais, įdomiais muziejais.  Tai tik dalis krypčių, kurias galite rinktis nuostabioms bei nepakartojamoms pavasario atostogoms!

Pigūs Ryanair bilietai į Rodą >>

Pigūs Ryanair bilietai į Paryžių >>

Pigūs  Ryanair bilietai į Alikantę >>

Pigūs Ryanair bilietai į Romą >>

Pigūs Ryanair  bilietai į Atėnus >>

Pigūs Ryanair bilietai į Burgasą >>

Pigūs Ryanair bilietai į Riminį >>

Įsigyk lėktuvų bilietus paprastai ir greitai, pigiausiomis kainomis. Bilietų kainos sparčiai kinta priklausomai nuo likusių vietų. Taigi patariama juos įsigyti iš anksto.

 

Ryanair lėktuvų bilietai

 

 

 

 

 

 

 

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?