Lietuvos oro uostuose naujų maršrutų pradžia! 6

Balandžio pirma diena svarbi diena, tai vasaros skrydžių sezono pradžia. Tie, kurie planuoja skristi iš Vilniaus bei Kauno turi dar didesnę skrydžių  pasirinkimo galimybę. Susipažinkite su skrydžių naujienomis! Lietuvos oro uostuose naujų maršrutų pradžia. 

Nuo gegužės 10 d. su Ryanair skrydžiai  į Atėnus bus vykdomi ketvirtadieniais, sekmadieniais.

Atėnai – Graikijos sostinė ir žinoma Vakarų civilizacijos lopšys. Atėnuose daugybė dėmesio vertų objektų tokių kaip: Akropolis, Senovės Agora, Dzeuso šventykla, olimpinis stadionas, Nacionalinis sodas, Parlemento rūmai. Burgasą iš Kauno bus galima pasiekti ir reguliariaisiais skrydžiais. Su Ryanair skrydžiai į Burgasą  iš Kauno oro uosto nuo uo kovo 29 d.  Skrydžiai bus vykdomi  ketvirtadieniais. Burgasas – Juodosios jūros pakrantės miestas Bulgarijoje. Jame yra ne vienas kurortas, puikūs smėlio paplūdimiai. Burgase yra gausu viešbučių ir didelė pramogų pasiūla. Burgasas apsuptas didžiulių ežerų.

Su Ryanair skrydžiai į Korfu  (Kerkyra) oro uostą iš Vilniaus nuo kovo 28 d. Skrydžiai bus vykdomi trečiadieniais ir šeštadieniais.

Korfu (Kerkyra) – Jonijos jūros sala, kuri garsėja savo auginamais alyvmedžiais. Pati sala yra nedidelė 58 km ilgio ir 24 km pločio. Saloje yra žavių žvejų kaimelių, tradicinių kaimelių, aukštų uolų, paplūdimių. Įvairių pramogų bei skanaus maisto.

Su Ryanair skrydžiai į Riminį iš Kauno oro uosto  nuo kovo 29 d. Skrydžiai bus vykdomi ketvirtadieniais. Riminis  – Italijos miestas, kuris yra Adrijos jūros  pakrantėje.  Šis kurortas garsėja savo paplūdimiais. Riminyje yra daug klubų, restoranų. Būtent Riminyje augo žymus kino režisierius Federico Fellini. Su Ryanair skrydžiai į Žironą  iš Kauno oro uosto nuo kovo26 d. Skrydžiai bus vykdomi pirmadieniais ir penktadieniais. Žirona – Ispanijos miestas. Žirona turi nuostabų senamiestį, įspūdingą katedrą, spalvotų namų gatves. Pastaruoju metu Žirona itin patraukli Game of Thrones serialo mėgėjams.

Pigūs Ryanair bilietai į Atėnus >>

Pigūs Ryanair bilietai į Burgasą >>

Pigūs Ryanair bilietai į Korfu >>

Pigūs Ryanair bileitai į Riminį >>

Pigūs Ryanair bilietai į Žironą >>

Įsigyk lėktuvų bilietus paprastai ir greitai, pigiausiomis kainomis. Bilietų kainos sparčiai kinta priklausomai nuo likusių vietų. Taigi patariama juos įsigyti iš anksto. 

Ryanair bagažo taisyklės

6 thoughts on “Lietuvos oro uostuose naujų maršrutų pradžia!

 1. Petras parašė:

  Laba diena ar bus vykdomi tiesioginiai skrydžiai iš Kauno arba iš Vilniaus į Burgas

 2. Reda parašė:

  Laba diena, ar negalima iš anksto nusipirkti bilietų 2019 m. birželio mėnesiui iš Kauno į Burgasą ?

  Pagarbiai
  Reda

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Gali būti, kad skrydžiai nebus vykdomi jeigu nėra pasirinkimo įsigyti Jūsų norima data. Arba skrydžiai gali būti nutraukti šia kryptimi.

 3. asta vanceviciene parašė:

  Laba diena, norime paklausti nuo kada planuojate tiesioginius skrydžius į Tel Aviv Ben Gurion International Airport (ar kitą ) iš Kauno? Mums rupimos datos pirmyn ir atgal spalio 30 d. išvykimas ir lapkričio 6 d. grįžimas.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Aviakompanija kol kas nepateikia informacijos apie skrydžius į Tel Avivą.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?