Ryanair skrydžiai į Kijevą 2

Pigių skrydžių aviabendrovė Ryanair pranešė, kad netrukus į šalių, kuriose vykdo skrydžius sąrašą įtrauks dar vieną valstybę – Ukrainą. Skrydžiams pasirinkta šalies sostinė jau seniai garsėjanti išskirtiniu kraštovaizdžiu, paminklais, linksmybių bei prekybos vietomis. Aviakompanija siūlo atrasti kitokią Ukrainą, nei matoma dienraščių puslapiuose – didingą ir spalvingą. Ryanair skrydžiai į Kijevą jau nuo 2018 m. rudens!

Airijos pigių skrydžių organizatorė Ryanair kviečia lietuvius susipažinti su Kijevu, Ukrainos sostine, ir didžiausiu miestu iš arčiau. Pranešime spaudai teigiama, kad jau nuo 2018 m. lapkričio 2 dienos bus skraidoma iš Vilniaus į Kijevo Borispol oro uostą. Aviamompanija žada iš Vilniaus į Kijevą skraidyti net tris kartus per savaitę: pirmadieniais , penktadieniais ir sekmadieniais. Skrydis iš Vilniaus į Ukrainos sostinę truks tik šiek tiek daugiau nei valandą. Lėktuvo bilietus galite įsigyti jau dabar nuo 10 EUR/asm. Aviakompanija nenustoja plėstis ir stebinti. Jau žinoma, kad nuo 2018 metų spalio bus organizuojami skrydžiai iš Kauno į Italijos miestus Milaną bei Boloniją, Izraelio sostinę Tel Avivą. Taip pranešta, kad bus skraidoma iš Vilniaus į Veneciją.

Pigūs Ryanair bilietai į Kijevą >>

Kijevas – vienas didžiausių ir kontrastingiausių Ukrainos miestų, šalies sostinė, verslo ir prekybos centras. Keliautojai, kurie nori aplankyti istorinius-kultūrinius objektus tikrai ras, ką nuveikti Kijeve. Galima lankyti šventoves (šv. Vlodimiro cerkvę, Michailovskio auksinių kupolų ar šv. Sofijos soborus) arba gamtos paminklus, zoologijos sodą. Be to, mieste gausu muziejų, kurie išsiskiria įvairove – nuo karo muziejaus iki paslaptingo mikrominiatiūrų muziejaus. Mėgstantys aktyvų laisvalaikį leistis į slidinėjimo nuotykius Karpatų kalnuose. Kitos lankytinos vietos būtų: Aukso vartai, Nepriklausomybės aikštė, Andriejaus gatvė ir bažnyčia ir kt.

Ryanair skrydžiai į KijevąRyanair skrydžiai į KijevąRyanair skrydžiai į Kijevą

 

 

 

 

 

 

Jeigu nerandate jums tinkamo skrydžio parašykite [email protected]

2 thoughts on “Ryanair skrydžiai į Kijevą

  1. Stasė parašė:

    Sveiki, liepos mėnesį pigūs skrydžiai į Ukrainą pirmyn ir atgal 5 dienoms

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?