Keičiasi Raynair registracijos į skrydį tvarka 230

Pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ griežtina taisykles keleiviams, bilietus įsigyjantiems be papildomo rezervuotos vietos mokesčio.

Vien tik bazinę kainą už bilietus mokantiems keleiviams internetu užsiregistruoti į skrydį bus skirtas trumpesnis laikotarpis.

Nuo lapkričio 1 d. nemokama internetinė registracija į skrydį bus prieinama likus 4 dienoms iki skrydžio, o uždaroma – likus 2 valandoms iki lėktuvo pakilimo. Kitaip tariant, nepageidaujantys vietos lėktuve rezervuoti keleiviai gali registruotis į skrydį internetu arba per mobiliąją programėlę likus 4 dienoms iki skrydžio, bet ne vėliau nei likus dviem valandoms iki lėktuvo pakilimo; tokiu atveju jiems bus skirta atsitiktine tvarka parinkta vieta.

Kita alternatyva, už kurią teks sumokėti papildomus 6 svarus (6,64 eurų) už asmenį, – konkrečiam keleiviui lėktuve rezervuojama konkreti vieta. Užsisakiusiesiems šią paslaugą internetinė registracija bus galima mėnesį iki skrydžio.

Ryanair

230 thoughts on “Keičiasi Raynair registracijos į skrydį tvarka

1 4 5 6
 1. Reda parašė:

  Sveiki.ar galima skristi i Lietuva jei paso galiojimas baigsis uz 2 dienu? Ar rankiniame bagaze galima veztis plauku tiesintuva? Aciu.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Jeigu esate LR pilietė, tuomet grįžti į savo šalį galite ir likus 2 dienoms iki paso galiojimo pabaigos. Plaukų tiesintuvą vežtis galite.

 2. Lina parašė:

  Ar galiu pakeisti skrydžio datą, nors bilietai jau nupirkti.

 3. Grazina parašė:

  Sveiki,pirkom bilietus su sedimom vietom,skrydis balandzio 7.bet neleidzia daryti cekino.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Laba diena,

   Kreipkitės į agentūrą iš kur buvo pirkti bilietai.

 4. Ausrine parašė:

  Sveiki,jeigu issipirkome vietas pirkdami family plus, kada veliausiai galime darytis registracija? kad iskarto- suprantu, musu skrydis geguzes 15, dnaujus dokumentus pagamins per gera men. Suprantu kad matyt kokias 48 ar 2 val iki skrydzio dar galima?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Kadangi vietos priskirtos anksčiausiai galite daryti 60d. likus iki kelionės, vėliausiai internetu registuotis galite likus 6val. iki skrydžio, vėliau gali aviakompaniją uždaryti registraciją. Jeigu nespėsite užsiegistruoti internetu tai galėsite atlikti oro uoste, tačiau turėsite papildomai susimokėti.

 5. Monika parašė:

  Laba diena, apskritai skrendu pirmą kartą, todėl įdomūs keli klausimai, nes informacija pas jus labai sudėtingai pateikta. Taigi nusipirkau Bilietą i Kiprą, išskrendu kovo 21 dieną, tai tą chek in daryti kovo 19 dieną??? Taip pat pirkusi bilietą nepaspaudžiau kad man reikia registruoto bagažo paslaugų, todėl pakartotinai užsisakiau ir sumokėjau 40eu papildomai. Dabar ką aš galiu neštis į lėktuvą? Tik mažą rankinę taip? Ir ką sar turėti be bilieto atsispausdinus, jog irodyciau, kad susimokėjau už registruotą bagažą? Ar ten jūs matysite ir man reikia tik bilieto???? Labai ačiū už atsakymą 🙂

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Nemokamai galite gabenti 1vnt rankinio bagažo 40x20x25cm, jeigu nusipirkote registruotą bagažą iki 20kg. tada jis Jums taip pat priklauso. Registraciją atlikti galite kai lieka iki skrydžio 48val. Registruotas bagažas bus parašytas Jūsų įlaipinimo kortelėje po vartų uždarymo (gate closes) laiku (20KG BAG).

 6. Darius parašė:

  Sveiki.atsisiunciau bilietus i programele,taciau kaip juos galeciau atsispausdinti ant popieriaus?niekaip nepersisiuncia i email

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Prisijunkite per kompiuterį prie savo užsakymo ryanair.com ir atsisiųsti galėsite PDF formatu.

 7. kristina parašė:

  sveiki.as pirkau bilietus birzelio menesiui,bet perkant nebuvo langelio kaip isigyti priority,kad galetume 10 kg nestis su savim i lektuva.kaip man zinoti dabar ar galesiu pasiimti su savim 10 kg,ar galesiu darydama check-in isigyti 10 kg bagaza,nes perkant bilieta buvo tik 20 kg

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Priority paslauga patariame įsigyti kuo anksčiau, nes vietų skaičius ribotas ir šios paslaugos gali nelikti. Dėl priority paslaugos susisiekite su savo bilietų pardavėju (portalu kuriame buvo įsigyti bilietai).

 8. Jelena parašė:

  Jei mes bilietus isigyjome Spalio 22 diena be priority. Ar reiks moketi uz rankini bagaza(10kg) skrydzio diena Gruodzio 20d. Aciu

 9. Lia parašė:

  Sveiki, ar butina bilieta tureti ant popieriaus lapo ar galima tiesiog parodyt bilieta telefone?

 10. Inga parašė:

  Laba diena ,noriu pasiteirauti, kaip padaryti skrydžio check in su asmens grįžimo pažymėjimu? Ir šiaip ,kaip viskas vyksta oro uoste?Ačiū

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Pasirinkite bet kurį tipą, nesvarbu ar kortelė ar pasas ir įveskite visus duomenis kurių prašo sistema. Oro uoste viskas įprastai vietoje asm. dokumento pateiksite grįžimo pažymėjimą.

 11. DARIUS parašė:

  sveiki gruodzio 21d skrydis,kada galima daryti checkin?aciu

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Registracija įprastine tvarka pradedama likus 48val iki skrydžio.

 12. Natalija parašė:

  Sveiki. Ar turiu registruoti skridziui nepilnameti vaika? Sistema neleidzia.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Turbūt vaikui blogai buvo parinktas statusas, tai yra: nupirkote vaikui bilietą kaip suaugusiam todėl jo registruoti ir neleidžia. Susisiekite su aviakompanijos atstovais (ryanair live chat) ir pakeiskite vaikui statusą. Jį registruoti yra privaloma.

 13. Rimantas parašė:

  Sveiki,

  Pirkau bilietus į Madridą. Ryanair pakeitė skrydžio datas ir pateikė pasiūlymą skristi kitomis datomis, kuriomis išvykti negaliu. Norėčiau atgauti pinigus už bilietus ir gauti kompensaciją (EU 261).

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jums reikia kreiptis į savo bilietų pardavėją arba tiesiogiai į aviakompaniją.

 14. Lina parašė:

  Sveiki, gruodzio 7 diena turiu bilieta,kada galima daryti checkin ? Aciu

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki

   Įprastinę tvarka 2d. iki skrydžio. Jei išsiperkate sėdėjimo vietas, tada 60d. iki skrydžio.

1 4 5 6

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?