Keičiasi Ryanair skrydžiai į Oslą 8

Ryanair skrydžiai į Oslą kitu maršrutu

Pigių skrydžių bendrovė Ryanair skrydžius į Oslą vykdo jau seniai. Tiesioginiai Ryanair skrydžiai iš Kauno į Oslą buvo vykdomi buvo vykdomi į Moss Airport Rygge oro uostą iki 2016.03.26. Vėliau skrydžiai buvo perkelti į Vilnių. Deja, bet į Moss oro uostą skraidysime nebeilgai. Ryanair praneša, jog nuo šių metų rudens skrydžiai bus perkeliami į kitą, pagrindinį, Oslo oro uostą – Gardermoeną. Pokyčių priežastis – keleivio mokestis, įvestas nuo birželio pirmosios ir dėl kurio Moss oro uostas bus uždarytas.

Jau seniai buvo svarstyta įvesti papildomus mokesčius keliaujantiems iš Norvegijos. Deja, bet Norvegijos vyriausybė planų nekeičia ir mokesčio nepanaikina. Sprendimas galutinai priimtas – keleiviai privalės mokėti kelis papildomus eurus kaip kompensaciją už lėktuvų aplinkos teršimą. Keleivio mokestis sieks 88 NOK (~9 EUR) ir bus taikomas visiems keleiviams, išvykstantiems iš bet kurio Norvegijos oro uosto. Mokestis nebus taikomas vaikams iki 2 metų ir keleiviams, keliaujantiems su persėdimu jungiamuoju skrydžiu.

✈ Ryanair skrydžiai į Oslą

Kaip pasiekti Oslą iš Gardermoeno oro uosto?

Gardermoeno oro uostas nuo Oslo nutolęs apie 47 km. Susisiekimas gana patogus. Į Oslą galima vykti autobusu ir traukiniu.
Flytoget traukiniai kursuoja kas 10-20 min ir veža iki centrinės stoties (Oslo Central Station). Kelionė trunka apie 19-22 min.
NSB traukiniai kursuoja maždaug kas 30 min. arba kiek dažniau. Kelionė trunka apie 23 min.
Flybussen autobusai kursuoja kas 20 min. kasdien. Kelionės trukmė apie 40-50 min.
Flybussekspressen autobusai tarpmiestiniai. Kursuoja į Oslą ir kitus miestelius iki pat Fredrikstado. Tinkanti linija – F11.

Taigi, nuo spalio 30 d. Ryanair skrydžiai į Oslą iš Vilniaus bus vykdomi nebe į Rygge oro uostą, o į Gardermoeną.

Šiuo metu skrydžiai vykdomi pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais (iki 2016.10.29).
Nuo 2016.10.30 skrydžiai bus vykdomi kasdien (naujuoju maršrutu).

Ryanair skrydžiai į OsląRyanair skrydžiai į Oslą - į Gardermoen oro uostąRyanair

8 thoughts on “Keičiasi Ryanair skrydžiai į Oslą

 1. Aušra parašė:

  Sveiki, o iš Vilniaus į Torpo oro uostą vykdomi skrydžiai?

 2. Edita parašė:

  Sveiki,ar nuo lapkricio menesio nutraukti taipnpar Ryanair skrydziai is Sandefjord Torp i London Stansted?

 3. DAIVA IVAŠKEVIČIENĖ parašė:

  Jūs tikri juokdariai – tai gal keliauti per Ameriką? Tai paguodėte lietuvius. Keliausim ir toliau keltais.

 4. DAIVA IVAŠKEVIČIENĖ parašė:

  Sveiki,
  Norėčiau sužinoti – ar nebus atnaujinti skrydžiai į Švedijos m. Gioteburgą. Pakolkas tik iš Oslo buvo galima pasiekti šį miestą. Tai labai nepatogu ir užima daug laiko. Norinčių keliauti yra daug. Paklausa garantuota.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?