Skelbiami pigesni Ryanair lėktuvų bilietai į Airiją! 4

Ryanair lėktuvų bilietai į Airiją už geresnę kainą

Ryanair skelbia 10 proc. nuolaidą lėktuvų bilietams į Airiją. Įsigykite pigesnius lėktuvų bilietus ir keliaukite patyrinėti šios nuostabios šalies. Jūsų lauks begalė teigiamų emocijų, žadą atimantis kraštovaizdis ir visuomet šurmuliuojantis miesto gyvenimas! Tiesioginiai Ryanair skrydžiai iš Lietuvos vykdomi į Dubliną ir į Šanoną.

 Ryanair lėktuvų bilietai į Dubliną iš Vilniaus >
 Ryanair lėktuvų bilietai į Dubliną iš Kauno >
 Ryanair lėktuvų bilietai į Šanoną iš Kauno >

Dublinas yra Airijos sostinė ir miestas su itin savitu žavesiu ir atmosfera. Tai tobula vieta leistis į jaukių užeigų, gero alaus, karštų diskusijų paieškas Temple Bar gatvėje, pasivaikščioti Lifėjaus promenada. Dublinas pakankamai didelis miestas, kad būtų galima pasiklysti, ir pakankamai mažas, kad pažintumėte jį visą per vieną savaitgalį. Daugybė muziejų, pilių, parkų ir kitų nemokamai lankomų vietų Dubline garantuos turiningą kelionę.

Šanonas siūlo įspūdingą pasirinkimą įvairiausio pobūdžio pramogų bei lankytinų vietų. Rekomenduojami puikūs atrakcionai visai šeimai. Gerai praleisti laiką, atsipalaiduoti ir pasimėgauti skaniu maistu bei gėrimais galima įvairiose restoranuose, baruose. Nukeliaukite prie juodųjų Mohero uolų. Laukinis ir gražus Airijos kraštovaizdis, draugiški žmonės, jaukios aludės, kuriose skamba gyva tradicinė muzika, ir visur jaučiama Airijos istorija – ko dar galima norėti leidžiant laiką Airijoje?

Ryanair lėktuvų bilietai į AirijąRyanair lėktuvų bilietai į Airiją. Mohero uolosRyanair lėktuvų bilietai į Airiją. Dublinas

4 thoughts on “Skelbiami pigesni Ryanair lėktuvų bilietai į Airiją!

  1. Solveiga parašė:

    Sveiki. ar ši nuolaida į Dubliną galioja visada ? Kaip ją gauti?

  2. Erdvile parašė:

    Laba diena. Ar reikalingas tevu igaliojimas, lydinciam asmeniui, vezant vaika i Airija pas tevus.Vaikui 4m.Jis turi Airijos piliecio pasa.
    Aciu uz atsakyma.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?