Kur keliaujam rudenį? Rudenį Ryanair skrydžiai dar pigesni!

Kur keliauti rudenį?

Pigių skrydžių bendrovė Ryanair skrydžius vykdo ištisus metus. Tačiau kai kuriomis kryptimis skraidina tik vasaros ar žiemos sezono metu. Ryanair skrydžiai vykdomi iš trijų Lietuvos oro uostų: Vilniaus, Kauno bei Palangos. Ryanair lėktuvų bilietai prasideda vos nuo kelių eurų, tad, pasinaudojus puikia proga, apsilankyti kitoje šalyje tiesiog būtina! Kas vyksta artimoje aplinkoje ir kur keliauti rudenį? Ryanair siūlo kelis sprendimus.

R U G S Ė J I S

VOKIETIJA. Tikriausiai visi esate girdėję apie rudeninę šventę šioje šalyje. Tai ne bet koks festivalis – tai juk alaus šventė „Oktoberfestas“ Miunchene! Tai vienas didžiausių festivalių, kuris šiais metais vyks rugsėjo 17 d. – spalio 3 d. laikotarpiu. Taigi, ruoškitės, kraukitės daiktus ir keliaukite į Vokietiją, kur laukia ne tik begalė bokalų alaus, bet daugybė įvairių pramogų visiems!
Deja, bet Ryanair tiesioginių skrydžių į Miuncheną nevykdo. Vertėtų rinktis kitą Vokietijos miestą (Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus vykdomi į Berlyną, Frankfurtą, Brėmeną) ir į Miuncheną keliauti traukiniu ar autobusu.

LĖKTUVŲ BILIETAI >

Ryanair skrydžiai į Vokietiją. Okfoberfestas

AIRIJA. Rugsėjis yra vienas palankiausių mėnesių svečiuotis šioje šalyje. Švelnus oras bei čia vykstantys festivaliai vilioja daugelį turistų. Rugsėjo 2-4 dienomis čia vyksta muzikos ir meno festivalis „Electric Picnic“. Festivalis vyks Stradbally Hall, Co.Laois.
Rugsėjo 23-25 dienomis Golvėjaus miestas sveikina lankytojus iš viso pasaulio rengdamas austrių ir jūrų gėrybių festivalį – Galway International Oyster & Seafood Festival. Šis festivalis vyks jau 62-ąjį kartą!
Tiesioginiai Ryanair skrydžiai iš Vilniaus vykdomi tik į Dubliną. Iš Kauno – ir į Dubliną, ir į Šanoną.

LĖKTUVŲ BILIETAI >

Ryanair skrydžiai į Airiją. Galway International Oyster & Seafood Festival

ITALIJA. Mėgstate madą? Dievinate ir sekate naujausias tendencijas? Tuomet verta apsilankyti Milane vykstančioje madų savaitėje – Fashion Week. Madų festivalis vyks rugsėjo 21-27 dienomis.
Jei mada nedomina, keliaukite į Toskaną, kur galėsite pamaloninti skrandį šviežiausio derliaus vaisiais – šviežiomis figomis, grybais, triufeliais, o tik tik išspaustu alyvuogių aliejumi galėsite pagyvinti savo meniu!

LĖKTUVŲ BILIETAI Į MILANĄ >

Ryanair skrydžiai į Milaną. Fashion Week

S P A L I S

ITALIJA. Žavingoji Roma pasitiks spalvų gausa, spalvotais lapais nuklotomis alėjomis. Romantikos čia tikrai netrūks. Intensyvusis sezonas bus praėjęs, tad neteks stumdytis prie Trevi fontano norint įmesti monetą ar stovėti eilėse prie lankomiausių objektų. Apsilankykite žavingajame Trastevere rajone, kur laukia ne tik jauki atmosfera, bet ir žemesnės nakvynių kainos.

LĖKTUVŲ BILIETAI Į ROMĄ >

Ryanair skrydžiai į Romą. Trastvere

DANIJA. Puikus metas įsisupti į vieną kitą šiltesnį rūbą, pagriebti karštą gėrimą ir pasinerti miesto žavesyje. Taip pat galėsite leistis į nuotykius Tivoli atrakcionų parke! Gaivus ir švelnus oras garantuoja ne tik gerą nuotaiką, bet ir mažiau turistų.

LĖKTUVŲ BILIETAI Į KOPENHAGĄ >

Ryanair skrydžiai į Kopenhagą

MALTA. Jei namuose jau spėsite įsisukti į šiltesnį rūbą ar apsigaubti skara, Maltoje to daryti neteks. Viduržemio jūros regionas žadą puikias atostogas ir švelnią šilumą. Spalis yra pakankamai šiltas norint maudytis jūroje, degintis ar keliauti. O keliauti žymiai maloniau kai saulė neplieskia visu pajėgumu, ir kai nereikia prasilenkti su minia turistų!

LĖKTUVŲ BILIETAI Į MALTĄ >

Ryanair skrydžiai į Maltą

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?