AKCIJA. Iki 30 % pigesni Ryanair lėktuvų bilietai 4

Ryanair lėktuvų bilietai pigiau!

Pigių skrydžių bendrovė Ryanair skelbia akciją ir siūlo įsigyti lėktuvų bilietus net iki 30 proc. žemesnėmis kainomis! Ryanair lėktuvų bilietai prasideda vos nuo kelių eurų, tad nedvejokite ir įsigykite aviabilietus palankiausiomis kainomis.

Akcija vyksta iki liepos 26 d. 24:00 val. Pasiūlymas galioja skrydžiams spalio – lapkričio mėnesiais.

Aviakompanija Ryanair tiesioginius skrydžius vykdo iš visų 3 Lietuvos oro uostų: iš Vilniaus, Kauno bei Palangos.

RYANAIR SKRYDŽIAI IŠ VILNIAUS vykdomi 17 krypčių: į Dubliną (Airija), į Birmingemą (Anglija), į Liverpulį (Anglija), į Londoną, Stansted ir Luton oro uostus (Anglija), į Lydsą (Anglija), į Briuselį (Belgija), į Kretą (Graikija), į Barseloną (Ispanija), į Madridą (Ispanija), į Milaną (Italija), į Maltąį Romą (Italija), į Oslą (Norvegija), į Paryžių (Prancūzija), į Berlyną (Vokietija), į Brėmeną (Vokietija) ir į Frankfurtą (Vokietija).

RYANAIR SKRYDŽIAI IŠ KAUNO vykdomi 13 krypčių: į Dubliną (Airija), į Šanoną (Airija), į Bristolį (Anglija), į Londoną, Gatwick, Luton ir Stansted oro uostus (Anglija), į Kopenhagą (Danija), į Kosą (Graikija), į Rodą (Graikija), į Alikantę (Ispanija), į Maljorką (Ispanija), į Trapanį (Sicilija), į Kiprą, į Maltą ir į Edinburgą (Škotija).

RYANAIR SKRYDŽIAI IŠ PALANGOS vykdomi 1 kryptimi: į Londoną, Stansted oro uostą (Anglija).

Ryanair yra didžiausia Europos pigių skrydžių aviakompanija, skraidanti 33 šalyse, turinti 84 bazes ir kasdien vykdanti daugiau kaip 1800 skrydžių.

Ryanair lėktuvų bilietai

4 thoughts on “AKCIJA. Iki 30 % pigesni Ryanair lėktuvų bilietai

 1. algis parašė:

  Sveiki

  Siandiena 2016 07 26 skelbiate akcija – 30% BILIETAMS
  pasirinkau du bilietus i kosa is kauNO.
  Deja kaina isliko ta pati , kaip ir pries savaite ,
  NUOLAIDOS 30% NERA !! KODEL ????????
  pAGARBIAI

  • Buvo paskelbta 250.000 vietų, kurioms taikoma nuolaida. Tad ne visiems skrydžiai buvo su akcija. Ir atkreipkite dėmesį, kad akcija galiojo skrydžiams spalio-lapkričio mėnesiais.

 2. vaida parašė:

  Kaip elgtis,kai panaikinamas skrydis

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?