Keičiasi Ryanair sėdimų vietų politika keliaujant su vaikais 46

Aviakompanija Ryanair stengiasi tobulėti gerindama siūlomas paslaugas bei siūlydama palankiausias kainas savo klientams. Tad dėmesio keliaujantiems su vaikais!
Nuo 2016 m. rugsėjo 1 d. keičiasi sėdimų vietų tvarka keliaujantiems su vaikais iki 12 metų. Kiekvienas keleivis, su kuriuo keliauja ir vaikas, privalės rezervuoti sėdimas vietas už papildomą mokestį. Pasirinktos sėdimos vietos mokestis bus sumažinamas tik iki 4 EUR. O sėdimos vietos rezervacija vaikui bus nemokama.
Taigi, pagal naują tvarką, visi keleiviai bilietų rezervavimo metu privalės rezervuoti konkrečias sėdimas vietas už atitinkamą mokestį. Tuomet keleiviai galės būti ramūs ir garantuoti, jog skrydžio metu jie sėdės kartu su savo vaikais.

Nuo rugsėjo 1 d. ši tvarka taps privaloma kiekvienam klientui, keliaujančiam su vaiku iki 12 metų. Keleiviams, kurie keliauja be vaikų, rezervacija nebus privaloma. Bet kuriuo atveju, jei tai ir neprivaloma, rezervuoti sėdimą vietą galės bet kuris Ryanair keleivis.

Primename, kad rezervuojant konkrečias vietas, registraciją į Ryanair skrydį bus galima atlikti anksčiau – nuo 30 dienų iki skrydžio.

Ši iniciatyva kilo po įtempto sezono, kuomet dauguma Ryanair skrydžių buvo pilnai užpildyti. Lėktuvai pilni, o keleiviai vietų nerezervuoja, tikėdamiesi sėdėti šalia. Daugelis suaugusiųjų, kurie keliauja su mažais vaikais nepasirenka konkrečių sėdimų vietų, o sistema, atsižvelgus į didelį užimtumą, vietas parenka atskirai.

Taigi, nauja tvarka padės išvengti nesklandumų ir nepatogumų keliaujant su mažamečiais.

Ryanair sėdimos vietosKeičiasi Ryanair sėdimų vietų politika keliaujant su vaikaisAviakompanija Ryanair

46 thoughts on “Keičiasi Ryanair sėdimų vietų politika keliaujant su vaikais

 1. Ramaska parašė:

  Sveiki
  Keliausiu su dviem vaikais ryanair. Kiek supratau vaikams turiu apmoketi sedimas vietas nori t sedeti kartu su manimi. Kiek ziurejau kaina tokia pati kaip ir suaugusiam. Vaikam po 6m ir 10m

 2. Sonata parašė:

  Sveiki. Keliaujame su vaiku, kuriam kelionės metu bus 3 metai. Klausimas, ar tokiam vaikui nemokamai priklauso vežtis automobilinę kėdutę?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Priklauso, tik jis turi būti vežamas kaip registruotas bagažas (nemokamai)

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?