Visi Ryanair skrydžiai su 20 proc. nuolaida! 10

Pigių skrydžių bendrovė Ryanair skelbia akciją ir siūlo įsigyti lėktuvų bilietus iki 20 proc. žemesnėmis kainomis! Ryanair lėktuvų bilietai prasideda vos nuo kelių eurų, tad nedvejokite ir įsigykite aviabilietus palankiausiomis kainomis.

SKELBIAMOS VASAROS UŽDARYMO NUOLAIDOS! Akcija iki rugpjūčio 27 d. Pasiūlymas galioja Ryanair skrydžiams lapkričio-sausio mėnesiais.

Aviakompanija Ryanair tiesioginius skrydžius vykdo iš visų 3 Lietuvos oro uostų: iš Vilniaus, Kauno bei Palangos.

RYANAIR SKRYDŽIAI IŠ VILNIAUS vykdomi 17 krypčių: į Dubliną (Airija), į Birmingemą (Anglija), į Liverpulį (Anglija), į Londoną, Stansted ir Luton oro uostus (Anglija),į Lydsą (Anglija), į Briuselį (Belgija), į Kretą (Graikija), į Barseloną (Ispanija), į Madridą(Ispanija), į Milaną (Italija), į Maltąį Romą (Italija), į Oslą (Norvegija), į Paryžių (Prancūzija), į Berlyną (Vokietija), į Brėmeną (Vokietija) ir į Frankfurtą (Vokietija).

RYANAIR SKRYDŽIAI IŠ KAUNO vykdomi 13 krypčių: į Dubliną (Airija), į Šanoną (Airija), į Bristolį (Anglija), į Londoną, Gatwick, Luton ir Stansted oro uostus (Anglija), į Kopenhagą(Danija), į Kosą (Graikija), į Rodą (Graikija), į Alikantę (Ispanija), į Maljorką (Ispanija), į Trapanį (Sicilija), į Kiprą, į Maltą ir į Edinburgą (Škotija).

RYANAIR SKRYDŽIAI IŠ PALANGOS vykdomi 1 kryptimi: į Londoną, Stansted oro uostą (Anglija).

Ryanair yra didžiausia Europos pigių skrydžių aviakompanija, skraidanti 33 šalyse, turinti 84 bazes ir kasdien vykdanti daugiau kaip 1800 skrydžių.

Ryanair lėktuvų bilietai

10 thoughts on “Visi Ryanair skrydžiai su 20 proc. nuolaida!

 1. irmantas parašė:

  ma reikia bileto liepos 13 is frankfurto main iki kauno arba vilniasu ir atgal i frankfurta 18 diena ka galyte pasiulyti

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki, Irmantai,

   šią dieną yra tiesioginis skrydis į Kauną ir į Vilnių yra Luthansa oro linijomis. Susisiekite su mumis el. paštu [email protected] ir pateiksime konkretesnę informaciją.

 2. Vladislava parašė:

  Ar yra koks tiesioginis skrydis iš Dortmundo ar Diuseldorfo sausio 12 d.

 3. Onute parašė:

  Sveiki,kokiomis savaitės dienomis bus vykdomi skrydžiai i Eilata? ačiū

 4. onute parašė:

  sveiki ,noretume spalio pradzioje skristi i elata is kauno ,ar vykdomi skrydziai aciu

 5. dainora parašė:

  Ar taikys 20 procentu nuolaida bilietams i Elata gruodzio menesiu,o atgalinis sausio men?Aciu

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?