Keičiasi Ryanair sėdimų vietų politika keliaujant su vaikais 46

Aviakompanija Ryanair stengiasi tobulėti gerindama siūlomas paslaugas bei siūlydama palankiausias kainas savo klientams. Tad dėmesio keliaujantiems su vaikais!
Nuo 2016 m. rugsėjo 1 d. keičiasi sėdimų vietų tvarka keliaujantiems su vaikais iki 12 metų. Kiekvienas keleivis, su kuriuo keliauja ir vaikas, privalės rezervuoti sėdimas vietas už papildomą mokestį. Pasirinktos sėdimos vietos mokestis bus sumažinamas tik iki 4 EUR. O sėdimos vietos rezervacija vaikui bus nemokama.
Taigi, pagal naują tvarką, visi keleiviai bilietų rezervavimo metu privalės rezervuoti konkrečias sėdimas vietas už atitinkamą mokestį. Tuomet keleiviai galės būti ramūs ir garantuoti, jog skrydžio metu jie sėdės kartu su savo vaikais.

Nuo rugsėjo 1 d. ši tvarka taps privaloma kiekvienam klientui, keliaujančiam su vaiku iki 12 metų. Keleiviams, kurie keliauja be vaikų, rezervacija nebus privaloma. Bet kuriuo atveju, jei tai ir neprivaloma, rezervuoti sėdimą vietą galės bet kuris Ryanair keleivis.

Primename, kad rezervuojant konkrečias vietas, registraciją į Ryanair skrydį bus galima atlikti anksčiau – nuo 30 dienų iki skrydžio.

Ši iniciatyva kilo po įtempto sezono, kuomet dauguma Ryanair skrydžių buvo pilnai užpildyti. Lėktuvai pilni, o keleiviai vietų nerezervuoja, tikėdamiesi sėdėti šalia. Daugelis suaugusiųjų, kurie keliauja su mažais vaikais nepasirenka konkrečių sėdimų vietų, o sistema, atsižvelgus į didelį užimtumą, vietas parenka atskirai.

Taigi, nauja tvarka padės išvengti nesklandumų ir nepatogumų keliaujant su mažamečiais.

Ryanair sėdimos vietosKeičiasi Ryanair sėdimų vietų politika keliaujant su vaikaisAviakompanija Ryanair

46 thoughts on “Keičiasi Ryanair sėdimų vietų politika keliaujant su vaikais

 1. inga parašė:

  Laba diena pirkau bilieta dukrai dabar 11,bet skrydzio diena 12 tai tai pasirinkau nuo 12 metu ar viskas bus gerai?skrydzio vietas pasirinkome.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Dėl konkrečios rezervacijos informacijos reiktų kreiptis ten, kur pirkote bilietą.

 2. Oksana parašė:

  Sveiki, uzsisakeme bilietus seimai, ir turime 3 metu dukra, del vaiko sedimos vietos rezervacijos perskaiciau tik susimokejusi uz bilietus, ar yra galimybe pries skrydi rezervuotis vieta salia vaiko?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Dėl konkrečios rezervacijos informacijos reiktų kreiptis ten, kur pirkote bilietus.

 3. Olga parašė:

  Laba diena. Skrendu su broliu iš Berlyno į Vilnių (man 27 metai vaikui 9metai).Abu esame Lietuvos piliečiai. Noriu paklausti ar rezervuojant bilietus galiu rinkti „Family Plus“ bilietus sau ir broliui?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Problemų kilti neturėtų. Dėl išsamesnės informacijos reiktų kreiptis ten, kur sakotės bilietą.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Problemų kilti neturėtų. Dėl išsamesnės informacijos reiktų kreiptis ten, kur sakotės bilietą.

 4. Olga parašė:

  Laba diena,Liepos mėnesi planuoju su broliu skristi iš Berlyno į Vilnių. Abu esame Lietuvos piliečiai (man  27 metai vaikui 9m.). Noriu paklausti, ar man kaip lydinčiam asmeniui reikalingas koks nors raštas norint skryst su jūsų bendrovę (tėvu sutikimas ar pranašei)?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Vokietija priklauso Šengeno zonai, tad problemų kilti neturėtų.

 5. Klaudijus parašė:

  Sveiki,

  Keliausiu su dviem vaikais, vienam 3m kitam 1m.
  Iškilo toks klausimas ar mano 3m vaikui priklauso 10kg lagaminas?
  Kitas klausimas ar aš pats galiu neštis dideli 10kg ir maza tase i saloną, bei kūdikio krepšį iki 5kg.
  Ar man negali tureti kūdikio krepšio ir mažos tases?

  Aciu

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Sveiki,

   Kiekvienas keliautojas, kuris vyresnis nei 2 metai, gali gabenti du rankinio bagažo vienetus.
   Rankinę (35cm x 20cm x 20cm), kurią galima paimti į saloną,
   ir lagaminą (55cm x 40cm x 20cm iki 10 kg), kurį nemokamai reikės atiduoti į bagažo skyrių.
   Kūdikio iki 2 metų rankinę iki 5 kg galite neštis į saloną, joje turi būti tik kūdikio reikmenys.

 6. Asta parašė:

  Sveiki, turime 3 bilietus į Kretą, 2 suagę ir 1 vaikas. Pirkta kartu, viena rezervacija. Nupirktos vietos. Bandau registruotis į skrydį. 2 Suaugusių suvedu , viskas gerai, o vaiko – kažkodėl nepriima, įvedus datą (kelionės metus bus 11 metų, 12 sukanka po kelionės) – datas ištrina. Leidžia rinktis tik iš 2002-2006metų gimimo datų, tai spėju kažkas susiję su amžiumi. Kas gali būti negerai?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Dėl konkrečios rezervacijos informacijos reiktų kreiptis ten, kur pirkote bilietą.

 7. Lauryan parašė:

  sveiki, keliauju su
  2 vaikais. Vietnam 2/5m kitam 1m ar mum galioja pirmenybe ilaipinat?
  Ir ar gerai supratau, kad galiu nemokamai pasiimti du įrangos vienetus?
  Pvz :sudedamas vežimėlisir automobilinė kėdutė.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Taip, vaikui iki 2 metų priklauso 2 daiktai. Dėl vyresnio vaiko negalime garantuoti,

   kad daiktai bus taip pat gabenami nemokamai. Pirmenybinis įlaipinimas galioja tik įsigijus šią paslaugą.

 8. Indrė parašė:

  Sveiki, keliausime su kudikiu ir norėtume atskiros vietos jam. Kokia būtu atskiros vietos kaina?

 9. Jurgita parašė:

  Skrendu viena su vaiku 1.3m papildomo bagazo nesipirkom tai kiek mum galima tureti bagazo su savimi ir kokie ju ismatavimai .kokie ismatavimai turi buti vaiko krepsiui?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Suaugęs asmuo, keliaujantis su Ryanair, gali turėti rankinį bagažą iki 10 kg 55x40x20 cm ir mažą rankinę 35x20x20 cm, o kūdikis gali turėti 5 kg krepšį. Išmatavimų aviakompanija nepateikia.

 10. Ingrida parašė:

  Sveiki, ar skrendant su vaiku 6 metu reikia pirkti ilaipinimo pirmenybe norint nelaukti eiles ar skrandant su vaiki ji priklauso automatiskai.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Automatiškai jis nepriklauso. Turite įsigyti papildomai.

 11. Julija parašė:

  Girdėjome informaciją, kad nuo 2017 m. kovo 25 d. keleiviams, skrendantiems į Jungtinę Karalystę draudžiama lėktuvo salone vežtis elektroninius įrenginius, didesnius nei mobilus telefonas. Tai mums kilo klausimas ar Ryanair lėktuvuose irgi toks draudimas atsirado ar ne? Ar čia tik kai kurioms oro bendrovėms, ar žinote ką nors apie tai? Mums aktualu vežtis su savimi nešiojamą kompiuterį.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki, Julija,

   ši taisyklė, skrendant į Jungtinę karalystę, galioja tik skrydžiams iš Egipto, Jordanijos, Libano, Saudo Arabijos, Tuniso ir Turkijos.

 12. zita parašė:

  Sveiki, noreciau pasiteirauti, ar neturesiu problemu vezantis su savim automobilini grotuva?
  Dekoju

 13. Vaids parašė:

  Laba diena skrendu su dukra atostogu I Airija ar reik vyro sutikimo notariskai patvirtinto?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki, skrendant į Airiją, tokiu atveju, jei jūsų ir dukros pavardės sutampa, papildomo vyro sutikimo turėti nereikia.

 14. Asta parašė:

  Laba diena, spalio pabaigoje keliauju su 9 metų vaiku. Pirkau sėdimą vietą suaugusiam už 6 eurus (nors kažkur skaičiau, kad kainuos 4), man (suaugusiam) sėdimą vietą rezervavo ir leido registruotis skrydžiui, o vaikui nemokamos sėdimos vietos nepriskyrė ir neleidžia nemokamai užregistruoti skrydžiui.
  Kodėl taip yra?

 15. Deividas parašė:

  Laba diena, atsakyme į ankstesnį Martynos klausimą (2016/09/01) pateikiama informacija apie kūdikiui priklausantį rankinį bagažą (iki 5 kg) + 2 įrangos vienetus.
  Tačiau http://www.ryanair.com puslapyje jau pateikiama informacija „Kūdikiams nesuteikiama galimybė vežtis registruotą ar rankinį bagažą. Tačiau nemokamai galima vežti vienam vaikui skirtą visiškai sulankstomą vaikišką vežimėlį / dvigubą vaikišką vežimėlį / kelioninę sistemą / vaiko nešiojimo kuprinę.“ Ar priklauso kūdikiui rankinis bagažas? Kiek įrangos vienetų galima vežtis nemokamai?

  Ačiū

 16. Rose parašė:

  Sveiki, bandant registruotis į skrydį (09.23), standartines vietas (18-30 eilė) išsipirkti leidžia tik už 6 eur. Kodėl kaina ne 4 eur?

 17. Martyna parašė:

  Ar nauja tvarka galios ir keliaujantiems su kūdikiu? Ar vietos pasirinkimo mokestis bus sumažintas iki 4 eur visiems keleiviams ar tik tiems kurie keliaus su vaikais?
  Taip pat norėčiau pasitikslinti koks bagažas priklauso kūdikiui? Kai kur rašo, kad nemokamai priklauso 5 kg rankinis bagažas+ vežimėlis ir kėdutė/lovelė. Kitur pateikiama informacija, kad nemokamai galima vežti tik vežimėlį ir kėdutę/lovelę.

  • Martyna, keliaujant su kūdikiu, kūdikiams vieta nepriskiriama, tad ši tvarka negalioja. Sėdimų vietų kainos gali būti ir mažesnės.
   Keliaujant su kūdikiu jam priklauso 5 kg rankinis bagažas ir 2 įrangos vienetai: sudedamas vežimėlis (pushchair) ir automobilinė kėdutė (car seat), kelioninė lovelė (travelcot) arba automobilio sėdynė (booster seat).

 18. Kristina parašė:

  Sveiki, mane domina tas pats klausimas del rezervaciju skrendant su vaikais, musus situacija tokia pati, kaip Liudos. Bilietus pirkom tiesiai is Ryanair

 19. Rima parašė:

  Laba diena,

  noriu paklausti informacijos dėl rankinio bagažo. Nusipirkau bilietus su „Leisure Plus“ paslauga. Bilietuose paminėtas tik registruotas bagažas. Ar galima į lėktuvą įsinešti rankinę arba kuprinę? Ir ar už tai reikės papildomai mokėti?

  Iš anksto dėkoju už atsakymą.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Į bilietą Jums jau įskaičiuotas rankinis bagažas (1 bagažo vienetas iki 10 kg), kurį nešatės su savimi į lėktuvo saloną. Galima nemokamai į lėktuvą įsinešti ir antrą bagažą – mažą moterišką rankinę – bei oro uoste įsigytas prekes. Antroji rankinė negali viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų. Antrąjį bagažo vienetą reikės pasidėti lentynose virš sėdimųjų vietų arba po kėde.

 20. Liuda parašė:

  Laba diena, noriu paklausti – mes pirkome skrydį 4 asmenys iš jų 1 vaikas. Ar privaloma bus rezervuoti mokamas vietas visiems keturiems asmenims ( nuo 09,01) ar galima tik mamai su vaiku kad būtų kartu. Bilietai pirkti visi 4 vienu metu

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?