Naujiena! Ryanair skrydžiai į Lydsą iš Vilniaus jau nuo šių metų! 8

Naujas maršrutas – Ryanair skrydžiai į Lydsą iš Vilniaus

Aviakompanija Ryanair su džiugesiu pristato naujieną! Pigių skrydžių bendrovė plečia žiemos skrydžių žemėlapį ir siūlo naują maršrutą keliaujantiems iš Vilniaus oro uosto.
Tiesioginiai Ryanair skrydžiai į Lydsą iš Vilniaus bus vykdomi nuo 2016 m. lapkričio 4 d. 2 kartus per savaitę – antradienį ir penktadienį.
Skrydžiai vykdomi į Lydso Bradfordo oro uosą, įsikūrusį tarp Lydso, Bradfordo ir Harrogate miestų. Su miestais patogu susisiekti taksi, nuomotu automobiliu ar autobusu.

Primename, kad šie skrydžiai bus vykdomi tik žiemos sezono metu, kuris tęsis iki 2017 m. kovo 24 d. Ar skrydžiai bus vykdomi ir vasaros sezono metu, informacijos kol kas nėra. Taip pat į Lydsą galima skristi ir iš Rygos oro uosto.

Aviakompanija iš Vilniaus tiesioginius skrydžius vykdo ir į kitus Jungtinės Karalystės miestus – į Londoną (Lutono ir Stanstedo oro uostus), Birmingemą ir Liverpulį. Į Lydsą Ryanair iš Lietuvos skraidino ir anksčiau, tačiau, laikui bėgant, skrydžiai buvo nutraukti.

Lydsas –  vienas didžiausių miestų Anglijoje. Mieste graži architektūra, daug skirtingų žmonių, nemažai studentų, išvystyta mašinų, tekstilės, siuvimo, poligrafijos, maisto pramonė. Čia įsikūręs vienas didžiausių universitetų Didžiojoje Britanijoje – Lydso universitetas. Keliaujant į Lydsą verta aplankyti vieną žymiausių objektų – Lydso pilį, Bramham parką, miesto rotušę, pagrindinę gatvę Albion Place ir kt. Smagiai dieną praleisti galima Tropical World Roundhay parke.

✈ Ryanair skrydžiai į Lydsą>

Ryanair skrydžiai į LydsąRyanair skrydžiai į Lydsą. Kalėdinės mugėsNaujas maršrutas - Ryanair skrydžiai į Lydsą

8 thoughts on “Naujiena! Ryanair skrydžiai į Lydsą iš Vilniaus jau nuo šių metų!

 1. Justina parašė:

  Sveiki, nupirkiti 2 bilietai I lydsa ir atgal, lapkricio men, bet situacija tokia kad vaikas istryne laisa el paste su rezervacijos numeriu, kaip ji atstatyti, ir kaip pasidaryt chekin, be jo ?

 2. Rimanta parašė:

  Sveiki. Norėciau sužinoti orentacine bilieto kainą busimam Ryanair maršrutui Vilnius – Lidsas? Taip pat pageidaučiau tvarkaraštį iš Vilniaus į Lidsa ir iš Lidso į Vilnių. Ačiū.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Kainos dar nėra nurodytos. O paskelbtas maršrutas bus vykdomas Vilnius – Lydsas – Leeds (Bradfordo oro uostas).
   Nuo 2016.11.04 iki 2017.10.27 skrydžiai vykdomi antradieniais ir penktadieniais.

 3. elvyra parašė:

  Vilnius- Lidsas 12men 23d pirmyn . Lidsas-Vilnius 12men.27d. arba 30d. atgal .

 4. elvyra parašė:

  Nerandu bilietu kainu i Lydsa gruodzio menesiui.Kazin kodel

  • Elvyra, parašykite el.paštu [email protected] kokios kelionės datos jus domina ir mes pasiūlysime geriausią skrydžio variantą. Primename, kad Ryanair skrydžiai tarp Vilniaus ir Lydso bus vykdomi 2 kartus per savaitę – antradieniais ir penktadieniais.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?