Keičiasi Ryanair bagažo mokesčiai 16

Nauji Ryanair bagažo mokesčiai

Pigių skrydžių bendrovė Ryanair koreguoja mokesčių sistemą. Dabar registruoto bagažo gabenimo paslaugos kainos bus kiek paprastesnės ir lankstesnės.

Iki šiol aviakompanija registruoto bagažo gabenimą apmokestino skirtingais įkainiais. Vasaros sezono metu kainos buvo aukštesnės, žiemos sezono metu žemesnės. Priklausomai nuo sezono, skirtingi mokesčiai buvo taikomi ir kai kurioms kryptims. Dabar skrydžių sezonas registruoto bagažo mokesčiams įtakos nebeturės.

Nuo šiol už bagažą mokėsime pagal skrydžio trukmę. Jei jūsų skrydis truks iki 3 valandų, už bagažą mokėsite kiek mažiau. Didesnis mokestis bagažui bus taikomas skrydžiams, kurių trukmė viršys 3 valandas. Dar vienas išskiriamas mokestis taikomas vidiniams skrydžiams (iki 2 val.) Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, Lenkijoje, Portugalijoje, Rumunijoje, Ispanijoje ir Graikijoje.

Beje, jei registruoto bagažo gabenimo paslaugą užsakysite per Ryanair skambučių centrą arba oro uoste,  mokėsite papildomą 10 EUR mokestį.

Primename, kad keliaujant su Ryanair nemokamai galima vežtis 2 rankinio bagažo vienetus:
✓ rankinį bagažą iki 10 kg, kuris neturi viršyti 55 x 40 x 20 cm išmatavimų;
✓ mažąjį bagažą, kuris neturi viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų.
Papildomai galima turėti „Duty Free“ pirktas prekes.
Vienas Ryanair keleivis gali gabenti iki 3 registruoto bagažo vienetų (už papildomą mokestį). Bagažo išmatavimai negali viršyti 81 x 119 x 119 cm. Maksimalus bagažo svoris – 32 kg.

Daugiau informacijos apie Ryanair bagažą, mokesčius, reikalavimus, gabenamus daiktus rasite „Ryanair bagažas, reikalavimai, mokesčiai“ įraše.

Ryanair bagažo mokesčiai 15 kg
20 kg
Pastabos
Vidiniai skrydžiai iki 2 val. €15/£15 €25/£25 Galioja tik vidiniams skrydžiams Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, Lenkijoje, Portugalijoje, Rumunijoje, Ispanijoje ir Graikijoje
Skrydžiai iki 3 val. €25/£25 €35/£35  –
Skrydžiai virš 3 val. €40/£40 €50/£50 Kainos taikomos tarptautiniams skrydžiams į Kanarų salas (įskaitant kai kuriuos Ispanijos vidinius skrydžius), visiems tarptautiniams skrydžiams į/iš Graikiją ir jos salas ir kitiems pasirinktiems maršrutams
Paslaugą užsakant per skambučių centrą arba oro uoste €10/£10 €10/£10 Papildomas mokestis
Papildomas bagažo mokestis – už 1 kg Internetu negalima €10/£10 Susimokėti galima tik oro uosto kasose
Vertingų daiktų deklaravimas Internetu negalima €50/£50 Didesnė vežėjo atsakomybė
Jei rankinis bagažas viršija išmatavimus Internetu negalima €50/£50 Viršijus rankinio bagažo išmatavimus, bagažas atiduodamas į bagažo skyrių

*Registruoto bagažo gabenimo mokestis taikomas skrydžiui į vieną pusę.

Ryanair bagažo mokesčiaiRyanair bagažo mokesčiai. Bagažo patikros dėžėKeičiasi Ryanair bagažo mokesčiai

16 thoughts on “Keičiasi Ryanair bagažo mokesčiai

 1. Marius parašė:

  Sveiki ar butu galima vezti kompiuterio detales,mikrochemas rankiniam bagaze?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Mariau,
   galima, tik nepamirškite jų išsiimti prieš bagažo patikrą.

 2. Saulė Pil. parašė:

  Laba diena,norėjau paklausti jūsų,skrendu į Airija su dviem savo vaikais,ar reikalingas dokumentas pas notarus raštiškas,kad vyras sutinka vaikus išleisti,jiems 9 ir 5 metai,mes neišsiskyrę su vyru.Bijau kad ne butų problemų ačiu

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   jei vaikas vyksta į užsienio valstybę su vienu iš tėvų, pasienio kontrolės punkto pareigūnams reikia pateikti tik vaiko asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Antrojo iš vaiko tėvų rašytinio sutikimo pateikti nereikia.

 3. Neringa parašė:

  Sveiki skrisiu su registruotu bagazu bet biletus pirksiu http://www.rynair-skrydziai.lt svetaineje kaip pasirinkti vieta?

 4. Ala parašė:

  Sveiki.
  Kiek litrų skysčių gali vežtis rankiniame bagaže, jeigu tai maži buteliukai (nagų lakas po 30 ml.) Ar yra limitas?

  • Gabenant skysčius rankiniame bagaže, visi skysčiai turi būti atskirose, ne didesnėse nei 100 ml, talpose. Šias talpas turite sudėti į vieną permatomą, sandariai užsegamą plastikinį maišelį. Bendras skysčių tūris negali viršyti 1 l.

 5. Jovita parašė:

  Sveiki. Jeigu vyna supilstysime i 10buteliuku po 100ml ir pasiimsim i rankini bagaza ar nekils bedu? Vyno butelius.jau tuscius irgi norime pasiimti i rankini bagaza.

  • Jovita, viskas priklausys nuo patikros darbuotojų. Tačiau patartina skysčius gabenti originaliose pakuotėse.
   Siūlome alkoholinius gėrimus įsigyti „Duty Free“ parduotuvėse praėjus saugumo patikrą.

 6. sand parašė:

  Sveiki,nusipirkau lektuvo bilieta pirmyn ir atgal ,taciau dabar noreciau nusipirkti ir bagaza. Ar imannoma nusipirkti? :)

  • Taip, įmanoma. Užsisakyti registruoto bagažo paslaugą galite per „Manage booking“ (jei bilietus pirkote ryanair.com) arba susisiekite su savo bilieto pardavėju, jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje.

 7. Greta parašė:

  Sveiki jeigu turiu bagaza 20kg o pirkau 15kg tai man papildoma mokesti skaiciuoa nuo 15kg ar nuo 17?

 8. Justina parašė:

  Sveiki, sendien turiu skristi vilnius-charleroi belgija, turiu iki 10 kg rankinI bagaza, ar galiu kartu pasiimt mazyte rankine kurioje telpa tik pinigine raktai bei telefonas ar netektu papildomAi moketi?

  • Justina, keliaujant su Ryanair galima turėti 2 Ryanair rankinio bagažo vienetus: rankinį bagažą iki 10 kg, kuris neturi viršyti 55 x 40 x 20 cm išmatavimų ir mažąjį bagažą, kuris neturi viršyti 35 x 20 x 20 cm išmatavimų.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?