Mokamos ir nemokamos Ryanair sėdimos vietos 12

Ką reikia žinoti apie Ryanair sėdimas vietas?

Jei keliaujate su pigių skrydžių bendrove Ryanair, galite neabejoti ir būti užtikrintais, jog konkrečią sėdimą vietą lėktuve tikrai gausite. Ryanair sėdimos vietos yra priskiriamos tuomet, kai keleivis yra užregistruojamas į skrydį. Registracija į Ryanair skrydį galima 2 būdais – registruojantis iš anksto arba bendrąja tvarka.

* Nemokamos sėdimos vietos priskiriamos bendrosios registracijos į skrydį metu. Registracija į skrydį galima likus ne daugiau kaip 7 dienoms iki numatyto skrydžio. Šiuo atveju Ryanair sėdimos vietos keleiviams parenkamos automatiškai ir nemokamai.
Dažnai sulaukiame klausimų, ar automatiškai parenkamos vietos bus priskirtos šalia. Taigi, jei bilietus keliems keleiviams pirkote vienu metu ir į skrydį registravotės kartu, didelė tikimybė, jog sėdėsite šalia.

* Mokamos sėdimos vietos yra tuomet, kai keleivis pats pasirenka konkrečią sėdimą vietą už papildomą mokestį. Tai galima padaryti išankstinės registracijos į skrydį metu. Išankstinė registracija atliekama likus ne daugiau kaip 30 dienų iki numatyto skrydžio.

Bet kuriuo atveju, registruotis į Ryanair skrydį galima tol, kol lieka ne mažiau nei 2 val. iki skrydžio. Vėliau tai padaryti galėsite tik oro uoste ir už papildomą mokestį.

Visos Ryanair sėdimos vietos yra suskirstytos ir sužymėtos. Eilių lėktuvuose yra 33. Kiekvienoje eilėje yra po 6 sėdimas vietas (išskyrus pirmoje eilėje). Visos sėdimos vietos yra sužymėtos raidėmis: A, B, C, D, E, F.
Vietos A, B ir C yra vienoje pusėje, o vietos D, E ir F yra kitoje lėktuvo pusėje. Šias vietas skiria praėjimo takelis. Dažniausiai visi nori sėdėti prie lango, tačiau ne visiems pasiseka. Prie lango vietos yra tik A ir F kiekveinoje eilėje.

Jei jūsų įlaipinimo kortelėje parašyta, pvz., eilė 12, vieta 19A. Vadinasi, jog sėdėsite 19-toje eilėje, A vietoje. Eilė 12 yra tik įlaipinimo į lėktuvą eilė. Realiai, ji įtakos jūsų vietai neturi.

Jei bilietus perkate ryanair.com, sėdimas vietas pasirenkate patys. Jei bilietus perkate pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje ir norite rezervuoti sėdimas vietas, kreipkitės į sistemos administratorių.

Dar išsamesnę informaciją apie sėdimas vietas rasite „Registracija į Ryanair skrydį“ įraše.

Ryanair sėdimos vietos lėktuve

Ryanair sėdimos vietos. ĮlaipinimasRyanair sėdimos vietos

12 thoughts on “Mokamos ir nemokamos Ryanair sėdimos vietos

 1. Laima parašė:

  Padariau klaidą nurodydama asmens tapatybės kortelės numerį ( skrydžio registracijos numeris: LB3N9A). Paspaudžiau – išsaugoti. Tad sistema neleidžia taisyti. Prašau padėti.
  Dėkoju
  Pagarbiai

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Greičiausiai jūsų kelionė jau praėjo. Bet tokiu atveju reikia susisiekti su bilieto pardavėju ir ištaisyti klaidą.

 2. Regina0 parašė:

  Sveiki.ar galima pasikeisti vieta jau uzsiregistravus skrydziui.birzelio 18 d i malta.pirkom 2 bilietus ir vietos atskirai.skrendu su anuke labai nepatogu.tiesiog keista kad tos vietos net labai toli viena nuo kitos.juk matosi kad yra vietu salia.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Dėl papildomų paslaugų rekomenduojame susisiekti su Ryanair arba kelionių agentūra iš kurios įsigijote bilietus.

 3. NOMEDA parašė:

  Sveiki, ar užsisakius mokamas sėdimas vietas lėktuve pirmoje eilėje galioja pirmenybinis įlaipinimas.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Nomeda,
   priekinės eilės (eilėse 1 (A, B, C) ir 2 (D, E, F). Keleiviams suteikiama įlaipinimo pirmenybė (priority boarding) ir greitesnis išlipimas iš lėktuvo.

 4. Žana Pivoriūnienė parašė:

  Sveiki,
  Dukra skrenda į Berlyną kovo 16 d. Ar streikas Berlyno oro uoste nepakeis skrydžio laiko?

  Pagarbiai
  Žana Pivoriūnienė

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki, Žana,

   visą informaciją apie skrydžio pakeitimus Jus turėtų informuoti Jūsų bilietų pardavėjai. Taip pat sekite naujienas.

 5. Evelina parašė:

  Sveiki, jei skrendu iš Lietuvos į Didžiaja Britanija, kokia valiuta bus galima atsiskaityti lėktuve?

 6. Evelina parašė:

  Sveiki, norėjau paklausti, jei skrendu iš Lietuvos, tai skrydžių palydovės bus lietuvės?

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?