Ryanair ir Wizz Air taiko naują rankinio bagažo politiką 22

Ryanair ir Wizz Air taiko naują rankinio bagažo politiką

Nuo lapkričio 1 d. pigių skrydžių bendrovės Ryanair ir Wizz Air pradėjo taikyti naują rankinio bagažo politiką. Įsigaliojo naujos rankinio bagažo taisyklės. Iki minėtosios datos skrendant su Ryanair ir Wizz Air buvo galima turėti 10 kg lagaminą nemokamai. Lagaminas buvo pažymimas prie įlaipinimo vartų, o po to paimamas į bagažo skyrių. Pažymėtina, jog papildomas mokestis nebuvo taikomas.

Ryanair nuo lapkričio 1 d. į orlaivio saloną nemokamai leidžia įsinešti vieną nedidelį bagažo vienetą be papildomo mokesčio. Rankinio bagažo matmenys tokie: 40x20x25 cm. Šis bagažo vienetas turi tilpti po kėde priešais. Didesnis bagažo vienetas keleiviams yra leidžiamas įsinešti įsigijus pirmumo paslaugą.

Wizz Air nuo lapkričio 1 d. į orlaivio saloną nemokamai leidžia įsinešti nedidelį bagažo vienetą be papildomo mokesčio. Rankinio bagažo matmenys tokie: 40x30x20 cm. Taip pat galima įsinešti didesnį bagažo vienetą keleiviams, kurie įsigyja pirmumo paslaugą. 10 kg arba didesnį bagažą reikalinga atiduoti keleivių registracijos metu.

Išskirtina tai, jog keleiviai, kurie Ryanair skrydį užsisakė iki rugpjūčio 31 d., o ruošiasi keliauti tik po lapkričio 1 d., su savimi gali pasiimti 10 kg bagažą, kurį turėtų atiduoti registracijos metu.

Keleiviai, kurie Wizz Air skrydį užsakė iki spalio 10 d, taip pat turi galimybę su savimi pasiimti 10 kg bagažą. Šį bagažą turėtų atiduoti į bagažo registracijos punktą.

Skrydžio bilietai į  Londoną>>

22 thoughts on “Ryanair ir Wizz Air taiko naują rankinio bagažo politiką

 1. Vytautas parašė:

  Ar rankiniame bagaže galima vestis akumuliatorinio suktuko baterijas jos nepakrautos

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Galite vežti rankiniame bagaže.
   Skrydžio metu keleivis privalo užtikrinti, kad tokie prietaisai padėti saugiai, yra apsaugoti nuo netyčinio įsijungimo, o baterijos galingumas neviršija 100 Wh.

 2. Larisa parašė:

  Laba diena. As nupirkau bilietą PRIORITI. Ar galima pakeisti i registruota bagažą, nes man sunku nešti.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Negalite. Tiesiog turite pirkti naują paslaugą – registruotas bagažas.

 3. Rimutė parašė:

  Sveiki, turiu įsigijusi bil.su Priority, ten rašoma kad galima neštis 2 salono krepšius t.y. mažą kuprinę ir lagaminą iki 10kg. Ar tam lagamine galima vežtis plaukų žele 250ml, kondicionuerių 250ml, plaukų putas 200 ml. Ar šios priemonės turi būti iki 100ml.?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Kadangi tai rankinis bagažas, taikomi apribojimai skysčiams iki 100ml.

 4. Laima parašė:

  Sveiki, su vyru skrendame į Berlyną 2019.04.13 ir 2019.04.16 atgal. Kažkaip neapsižiūrėjome, kad mūsų rankinis bagažas nors gali sverti iki 10kg, bet matmenys tik 40x20x25 cm. Ką turėtume dabar daryti, kad galėtume vežtis rankinį bagažą sverianti iki 10 kg, bet kurio matmenys būtų 55x40x20 cm?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jeigu norėsite gabenti 10kg bagažą tada Jums reikės išsipirkti arba Priority paslaugą arba galite rinktis ir 10kg registruotą bagažą. Dėl papildomų paslaugų Jums reikia kreiptis į savo bilietų pardavėją arba jeigu bilietai buvo pirkti ryanair.com svetainėje tada galite prisijungi prie savo užsakymo ir paslaugas išsipirkti ten.

 5. Romas parašė:

  Ar be rankinio 40x20x25 bagažo galima pasiimti
  į lėktuvą vyrišką dokumentų rankinę

 6. Mindaugas parašė:

  Laba diena,

  ar sumažinti rankinio bagažo matmenys 40x20x25cm šiuo metu yra taikomi visiems ar tik bilietus įsigijusiems nuo 2018 09mėn.

  Dėkoju.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Jums reikėtų vadovautis informacija, kuri yra nurodyta ant Jūsų lėktuvo bilieto.

 7. Asta parašė:

  Laba diena
  Turime is anksto nusipirke bilietus skrydziui su ryanair lektuvu. Ar galesiu darydama registracija nusipirkti priority, kad galeciau pasiimti maza buvusi rankini lagamina, ar jau reikia pirkti registruota bagaza.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Pirkite papildomas paslaugas ne registracijos metu, o kuo anksčiau, nes priority paslaugos vietų skaičius ribotas. Todėl dėl papildomų paslaugų Jums reikia kreiptis į savo bilietų pardavėją arba jeigu bilietai buvo pirkti ryanair.com svetainėje tada galite prisijungi prie savo užsakymo ir paslaugas išsipirkti ten.

 8. Erika parašė:

  Sveiki turiu nusipirkus bilietą su priority ar galėsiu lagaminus atiduoti į bagažo skyriu ar būtinai turėsiu neštis iki lėktuvo?

 9. Tomas parašė:

  Sveiki. Norejau paklausti. Ar dabar reikia moketi uz registruota bagaza, t.y tase kuria atiduoti reikia prie lektuvo? Esu nusipirkes priority, skrisiu su ryanair

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Su Priority Jūs turėsite abu rankinio bagažo vienetus neštis į orlaivio saloną.

 10. Stase parašė:

  Sveiki, turiu Uzsisakius bilietus i Londona ir atgal 2019,1,19 atgal 2019.1.23 ir mano rankinio bagazo matmenys39-52-20. kaip suprantu matmenys per dideli.Ka reiketu daryti?Ar registruoti bagaza. svoris iki 10 kg.Ar reikia maketi papildomai?Ar galesiu visa tai padaryti pries skrydi?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Paslaugas galite įsigyti savo paskyroje prisijungusi per ryanair.com svetainę arba susisiekusi su savo bilietų pardavėju. Jums nemokamai priklauso į lėktuvo saloną 40x20x25cm rankinė. Papildomas paslaugas kaip bagažas rekomenduojame įsigyti iš anksto nes kai kurių paslaugų kiekis ribotas.

 11. Tadas parašė:

  Sveiki, su sūnumi turime skrydį rytoj į Angliją. Suabėjojau dėl bagažo ar mes kiekvienas galime turėti po vieną 10kg bagažą + mažą rankinuką ar kaip? Nes vietų lėktuve info rašo kad mes galime turėti 10kg rankinius bagažas, o naujose taisyklėse minimi tik maži rankinukai, kaip yra ištikrųjų? Ir koks bagažas mums priklauso?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Tai vadovaukitės bagažo taisyklėmis, kurios yra Jūsų įlaipinimo kortelėję, jeigu yra pavaizduota ne tik maža rankinė o ir didesnė, tai vadinasi priklauso ir 10kg bagažas, tik atkreipkite dėmesį į tai ar jis registruotas ar rankinis.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?