Naujos Ryanair bagažo taisyklės nuo lapkričio 1 d. 332

Ryanair kompanija antrą kartą per metus keičia bagažo taisykles. Nuo šių metų, lapkričio pirmos dienos į salono vidų bus galima įsinešti tik vieną rankinį bagažą. Ši tvarka galios visiems skrydžiams nuo lapkričio 1 d. nesvarbu kada buvo įsigytas lėktuvo bilietas.

Naujos rankinio bagažo taisyklės Jūsų būsimam skrydžiui:

> Nemokamai galėsite gabenti tik 1 vnt. rankinio bagažo, kurio išmatavimai  40cmx20cmx25cm, svoris neribojamas.

> Jeigu norite gabenti 2 vnt. rankinio bagažo lėktuvo salone, tai Jums reikia įsigyti pirmenybinio įlaipinimo paslaugą. Įsigijus šią paslaugą galėsite gabenti 2 vnt. rankinio bagažo: pirmas vnt. iki 40x20x25 cm, svoris neribojamas, antras vnt. iki 55x40x20 cm, svoris iki 10 kg. Tačiau atsiminkite, kad pirmenybinio įlaipinimo kiekis yra ribotas. Iš 189 vietų lėktuve yra tik 95 pirmenybiniai įlaipinimai.

> Arba galite įsigyti 10 kg registruotą bagažą. Įsigijus šį bagažą jį turėsite priduoti į bagažo skyrių.

> Keleiviai, kurių mažasis rankinis bagažas viršys išmatavimus ar prie įlaipinimo vartų atsineš antrą bagažą (jeigu nėra išsipirkęs pirmenybinės paslaugos) turės sumokėti 25 Eur ir jų bagažas bus atiduotas į bagažo skyrių.

> Vaistai reikalingi skrydžio metu ar medicininiai būtini daiktais (ramentai, spaudimo matuoklis) bus įleidžiami į lėktuvo saloną (kaip įprastai apie medicininius būtinus daiktus privaloma informuoti iš anksto).

> Kūdikiams vis vien priklauso 5 kg rankinis bagažas jo daiktams, kurį galėsite turėti skrydžio metu.

Ryanair teigia, kad dar kartą keičia rankinio bagažo taisykles tam, kad sumažintų lėktuvų vėlavimą.

Ryanair lėktuvų bilietai

Skrydžio bilietai į Maltą >>

332 thoughts on “Naujos Ryanair bagažo taisyklės nuo lapkričio 1 d.

1 7 8 9
 1. Giedrė parašė:

  Laba diena

  Raset kad kudikui priklauso 5kg rankinio bagažo, ar matmenys turi būti tokie patys 40*20*25? Ar sportinį vežimėlį galima vezti nemokamai?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Laba diena,

   Vaiko krepšys neturi tam tikrų išmatavimų ribojimų. Sulankstomas vežimėlis bei + dar vienas vaiko įrangos vienetas (kėdutė, sulankstoma kelioninė lovelė ir t.t) vaikams iki 2m. priklauso nemokamai.

 2. Akvile parašė:

  Sveiki,

  Mama neseniai pirko bilietą į Ispaniją. Ir sakė, kad nebėra nemokamo rankinio bagažo. Jei nori pasiimti kažką su savimi į saloną moki 8€, jei tašelę deda į bagažą 10€? Nors ir mažų išmatavimų, atitinkanti rankinį bagažą.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jeigu norėsite gabenti 10kg rankinį bagažą kaip anksčiau, tada Jums reikės išsipirkti arba Priority paslaugą arba galite rinktis ir 10kg registruotą bagažą. Kaina individualiai priklauso nuo Jūsų užsakymo. Dėl šių papildomų paslaugų Jums reikia kreiptis į savo bilietų pardavėją arba jeigu bilietai buvo pirkti ryanair.com svetainėje tada galite prisijungi prie savo užsakymo ir paslaugas išsipirkti ten.

 3. Lolita parašė:

  Sveiki,
  Jei skrydis yra su persėdimu,tai už registruotą bagažą reikia mokėti kiekvienam skrydžiui po 25 EU,ar kaip kitaip.

 4. Elena parašė:

  Sveiki, ar galima i rankini bagaza paimti lagamina 40*20*25 ir papildomai mot. rankinuka?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Nemokamai priklauso tik 1vnt rankinio bagažo: maža rankinė ar kuprinė 40x20x25cm. Jeigu norėsite gabenti papildomai 10kg bagažą (55x40x20cm) tada Jums reikės išsipirkti arba Priority paslaugą arba galite rinktis ir 10kg registruotą bagažą. Dėl papildomų paslaugų Jums reikia kreiptis į savo bilietų pardavėją arba jeigu bilietai buvo pirkti ryanair.com svetainėje tada galite prisijungi prie savo užsakymo ir paslaugas išsipirkti ten.

1 7 8 9

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?