Naujos Ryanair bagažo taisyklės nuo lapkričio 1 d. 50

Ryanair kompanija antrą kartą per metus keičia bagažo taisykles. Nuo šių metų, lapkričio pirmos dienos į salono vidų bus galima įsinešti tik vieną rankinį bagažą. Ši tvarka galios visiems skrydžiams nuo lapkričio 1 d. nesvarbu kada buvo įsigytas lėktuvo bilietas.

Naujos rankinio bagažo taisyklės Jūsų būsimam skrydžiui:

> Nemokamai galėsite gabenti tik 1 vnt. rankinio bagažo, kurio išmatavimai  40cmx20cmx25cm, svoris neribojamas.

> Jeigu norite gabenti 2 vnt. rankinio bagažo lėktuvo salone, tai Jums reikia įsigyti pirmenybinio įlaipinimo paslaugą. Įsigijus šią paslaugą galėsite gabenti 2 vnt. rankinio bagažo: pirmas vnt. iki 40x20x25 cm, svoris neribojamas, antras vnt. iki 55x40x20 cm, svoris iki 10 kg. Tačiau atsiminkite, kad pirmenybinio įlaipinimo kiekis yra ribotas. Iš 189 vietų lėktuve yra tik 95 pirmenybiniai įlaipinimai.

> Arba galite įsigyti 10 kg registruotą bagažą. Įsigijus šį bagažą jį turėsite priduoti į bagažo skyrių.

> Keleiviai, kurių mažasis rankinis bagažas viršys išmatavimus ar prie įlaipinimo vartų atsineš antrą bagažą (jeigu nėra išsipirkęs pirmenybinės paslaugos) turės sumokėti 25 Eur ir jų bagažas bus atiduotas į bagažo skyrių.

> Vaistai reikalingi skrydžio metu ar medicininiai būtini daiktais (ramentai, spaudimo matuoklis) bus įleidžiami į lėktuvo saloną (kaip įprastai apie medicininius būtinus daiktus privaloma informuoti iš anksto).

> Kūdikiams vis vien priklauso 5 kg rankinis bagažas jo daiktams, kurį galėsite turėti skrydžio metu.

Ryanair teigia, kad dar kartą keičia rankinio bagažo taisykles tam, kad sumažintų lėktuvų vėlavimą.

Ryanair lėktuvų bilietai

Skrydžio bilietai į Maltą >>

50 thoughts on “Naujos Ryanair bagažo taisyklės nuo lapkričio 1 d.

 1. Jūratė parašė:

  Sakykite, grįžtame 11.06 iš Alikantės į Londoną. Mes su vyru perkamės pirmenybinius įlaipinimus, tai reiškia mes galėsime turėt lagaminus iki 10 kg ir išmatavimai 55X40X20. Vaikai turės paprastas kuprines – reikia jiems irgi pirmenybinį pirkt ?

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Su pirmenybę galėsite gabenti 55x40x20cm. iki 10kg ir 40x20x25cm. rankinę ar kuprinę,kurios svoris neribojamas, be primenybės vaikai galės turėti tik 40x20x25cm. jeigu kuprinė atitinka šiuos išmatavimus tai priority nereikia pirkti vaikams. Tačiau Jūs į orlaivio saloną būsite įlaipinti pirmi, vaikai turės laukti įprastinėje eilėje.

 2. Nina parašė:

  Sveiki. Kaip pridėti rankinį registruotą bagažą tik prie 1 žmogaus? Skrendame 4, sistema automatiškai priskyria visiems.

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Jeigu nepavyksta,išsipirkite bagažą po bilietų įsigyjimo,tačiau bagažas bus šiek tiek brangesnis. Galbūt kažkur varnelę reikia nuimti, kad bagažo neskaičiuotų visiems keleiviams.

 3. šarkutė parašė:

  Bilietą perku į Dubliną dabar kol neįsigalioję naujos bagažo taisyklės.Skrisiu į Dubliną gruodžio 3d. Kokį bagažą aš galėsiu turėti nemokamai skrydžio metu?Ačiū

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Galėsite nemokamai turėti tik 40x20x25cm. svoris neribojamas. Tai visas Jums nemokamai priklausysiantis rankinis bagažas.

 4. R parašė:

  Sveiki? Ar registruojamo bagazo (10kg) ir rankinio bagazo (10kg) ismatavimai vienodi? Dekui

 5. Ruta parašė:

  Sveiki.Ar registruoto bagazo (10kg) ir rankinio bagazo (10kg) ismatavimai vienodi?

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?