Naujos Ryanair bagažo taisyklės nuo lapkričio 1 d. 292

Ryanair kompanija antrą kartą per metus keičia bagažo taisykles. Nuo šių metų, lapkričio pirmos dienos į salono vidų bus galima įsinešti tik vieną rankinį bagažą. Ši tvarka galios visiems skrydžiams nuo lapkričio 1 d. nesvarbu kada buvo įsigytas lėktuvo bilietas.

Naujos rankinio bagažo taisyklės Jūsų būsimam skrydžiui:

> Nemokamai galėsite gabenti tik 1 vnt. rankinio bagažo, kurio išmatavimai  40cmx20cmx25cm, svoris neribojamas.

> Jeigu norite gabenti 2 vnt. rankinio bagažo lėktuvo salone, tai Jums reikia įsigyti pirmenybinio įlaipinimo paslaugą. Įsigijus šią paslaugą galėsite gabenti 2 vnt. rankinio bagažo: pirmas vnt. iki 40x20x25 cm, svoris neribojamas, antras vnt. iki 55x40x20 cm, svoris iki 10 kg. Tačiau atsiminkite, kad pirmenybinio įlaipinimo kiekis yra ribotas. Iš 189 vietų lėktuve yra tik 95 pirmenybiniai įlaipinimai.

> Arba galite įsigyti 10 kg registruotą bagažą. Įsigijus šį bagažą jį turėsite priduoti į bagažo skyrių.

> Keleiviai, kurių mažasis rankinis bagažas viršys išmatavimus ar prie įlaipinimo vartų atsineš antrą bagažą (jeigu nėra išsipirkęs pirmenybinės paslaugos) turės sumokėti 25 Eur ir jų bagažas bus atiduotas į bagažo skyrių.

> Vaistai reikalingi skrydžio metu ar medicininiai būtini daiktais (ramentai, spaudimo matuoklis) bus įleidžiami į lėktuvo saloną (kaip įprastai apie medicininius būtinus daiktus privaloma informuoti iš anksto).

> Kūdikiams vis vien priklauso 5 kg rankinis bagažas jo daiktams, kurį galėsite turėti skrydžio metu.

Ryanair teigia, kad dar kartą keičia rankinio bagažo taisykles tam, kad sumažintų lėktuvų vėlavimą.

Ryanair lėktuvų bilietai

Skrydžio bilietai į Maltą >>

292 thoughts on “Naujos Ryanair bagažo taisyklės nuo lapkričio 1 d.

1 6 7 8
 1. Svajunas parašė:

  Sveiki. Jai biletus isigijau 2018-04-18 kai dar galiojo „sena “ bagazu tvarka, tai yra du nemokomi (1 vnt. iki 10 kg 55 x 40 x 20 cm ir 1 vnt. svoris neribojamas, dydis – 35 x 20 x 20 cm) lagaminai.Jokiu papildomu paslaugu is ryanair neuzsisakiau. Kiek vienetu ir kokiu lagaminu as galiu pasiimti i skrydi kovo menesi?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Turėtų būti nemokamai pridėtas 10kg Check-in bag (registruotas, o ne rankinis). Vadovaukitės bagažo politika, kuri yra pažymėta Jūsų įlaipinimo kortelėje arba prsijunkite prie savo užsakymo ir pasitikrinkite, koks bagažas Jums priklauso.

 2. Danguolė parašė:

  Kiek kainuoja registruotas bagažas ir kokie išmatavimai. Kiek kainuoja pirmenybinis įlaipinimas?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   10kg registruotas – 55x40x20. Su Priority 40x20x25cm + 55x40x20cm iki 10kg. 20kg registruoto bagažo išmatavimai 119x119x81cm. Jeigu norėsite gabenti 10kg bagažą tada Jums reikės išsipirkti arba Priority paslaugą arba galite rinktis ir 10kg registruotą bagažą. Dėl papildomų paslaugų Jums reikia kreiptis į savo bilietų pardavėją arba jeigu bilietai buvo pirkti ryanair.com svetainėje tada galite prisijungi prie savo užsakymo ir paslaugas išsipirkti ten.

 3. Birutė parašė:

  Laba diena, pirkau bilietą i Birmingemą ir atgal. Grįžtant reikia priority įlaipinimo, kad galima būtų vežtis lgaminą bagažo skyriuje. kaip tai atlikti,jei bilietai jau asispausdinti, išvykimas sausio 28 d

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Dėl papildomų paslaugų Jums reikia kreiptis į savo bilietų pardavėją arba jeigu bilietai buvo pirkti ryanair.com svetainėje tada galite prisijungi prie savo užsakymo ir paslaugas išsipirkti ten.

 4. Jurate parašė:

  Sveiki,
  Ar ribojami dydzio matmenys atiduodamam registruotam bagazui, kurio svoris iki 10 kg?

1 6 7 8

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?