Naujos Ryanair bagažo taisyklės nuo lapkričio 1 d. 434

Ryanair kompanija antrą kartą per metus keičia bagažo taisykles. Nuo šių metų, lapkričio pirmos dienos į salono vidų bus galima įsinešti tik vieną rankinį bagažą. Ši tvarka galios visiems skrydžiams nuo lapkričio 1 d. nesvarbu kada buvo įsigytas lėktuvo bilietas.

Naujos rankinio bagažo taisyklės Jūsų būsimam skrydžiui:

> Nemokamai galėsite gabenti tik 1 vnt. rankinio bagažo, kurio išmatavimai  40cmx20cmx25cm, svoris neribojamas.

> Jeigu norite gabenti 2 vnt. rankinio bagažo lėktuvo salone, tai Jums reikia įsigyti pirmenybinio įlaipinimo paslaugą. Įsigijus šią paslaugą galėsite gabenti 2 vnt. rankinio bagažo: pirmas vnt. iki 40x20x25 cm, svoris neribojamas, antras vnt. iki 55x40x20 cm, svoris iki 10 kg. Tačiau atsiminkite, kad pirmenybinio įlaipinimo kiekis yra ribotas. Iš 189 vietų lėktuve yra tik 95 pirmenybiniai įlaipinimai.

> Arba galite įsigyti 10 kg registruotą bagažą. Įsigijus šį bagažą jį turėsite priduoti į bagažo skyrių.

> Keleiviai, kurių mažasis rankinis bagažas viršys išmatavimus ar prie įlaipinimo vartų atsineš antrą bagažą (jeigu nėra išsipirkęs pirmenybinės paslaugos) turės sumokėti 25 Eur ir jų bagažas bus atiduotas į bagažo skyrių.

> Vaistai reikalingi skrydžio metu ar medicininiai būtini daiktais (ramentai, spaudimo matuoklis) bus įleidžiami į lėktuvo saloną (kaip įprastai apie medicininius būtinus daiktus privaloma informuoti iš anksto).

> Kūdikiams vis vien priklauso 5 kg rankinis bagažas jo daiktams, kurį galėsite turėti skrydžio metu.

Ryanair teigia, kad dar kartą keičia rankinio bagažo taisykles tam, kad sumažintų lėktuvų vėlavimą.

Ryanair lėktuvų bilietai

Skrydžio bilietai į Maltą >>

434 thoughts on “Naujos Ryanair bagažo taisyklės nuo lapkričio 1 d.

 1. Danutė parašė:

  Mano bagažas 55 cm x 40 cm x 20 cm iki 10 kg. Kiek kainuos pirmenybinis įlaipinimas. Skrendu į Romą.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Dėl papildomų paslaugų Jums reikia kreiptis į savo bilietų pardavėją arba jeigu bilietai buvo pirkti ryanair.com svetainėje tada galite prisijungi prie savo užsakymo ir paslaugas išsipirkti ten.

 2. Aleksandra parašė:

  Sveiki. Norejome pasiteirauti, ar registruotas, iki 10kg bagazo lagaminas turi atitikti kazkokius matmenis ? Ar svarbu, kad newirsytu 10 kg? Aciu

 3. Janina parašė:

  Sveiki, norėčiau žinoti ar galiu rankiniam bagaže vežtis žnyples plaukams jos metalinės.Ačiū

 4. Raimonda parašė:

  Sveiki jai as noriu pasiimti mazaja tasyte kur galima nestis y salona ir du po 10 kg tai pirmas registruotasis 10 kg bagazas ir kitas trecias 10 kg ar uz treciajy 10 kg bagaza nereikes moket kaip uz 20kg didyjy bagaza ar mokestis mazesnis del mazesnio svorio negu 20 kg

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Negalite tuėti 2vnt. po 10kg. Galite tik turėti rankinė + 10kg registruotas arba rankinis. Už 3vnt susimokėsite papildomai.

 5. Ella parašė:

  sveiki
  ar turedama priority galiu atiduoti lagamina I bagazo skyriu?
  ar butina nestis I lektuva?
  skrydis is Rigos I London STN

 6. autorius x parašė:

  Jau esu nusipirkusi skrydžio bilietus. Ar galima dabar turint bilietus nusipirkti pirmenybę, kad galėčiau vežtis didesnį bagažą lėktuvo salone?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Galite įsigyti visas paslaugas ir po bilietų išpirkimo.

 7. Ausrine parašė:

  Sveiki,

  Nusipirkome bilietus 4 asmenų šeimai pimryn ir atgal FamilyPLIUS+.Vaikai 5 ir 8 Metų.Mūsų šeimai priklauso tik 2 rankinai krepšiai ant visų 4 , ar visiems po krepšį į saloną, ir kokie jų matmenys bei svoris. Taip pat buvo nurodyta, kad registruotas bagažas 2x20kg. Ar gali būti ne 2 lagaminai po 20kg, bet tarkim 3 arba 4lagaminai, kurių bendras svoris neviršytų leistinų užsakytų 40kg?? Ar būtinai tik 2 registruoti vienetai priklauso Family plius paketui?

  Dėkui iš anksto

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Su šiuo paketu galite turėti (kiekvienas keleivis ir vaikai):

   1 bagažo vienetas iki 10 kg, išmatavimai negali viršyti 55 x 40 x 20 cm;
   1 mažasis bagažas – išmatavimai negali viršyti 40 x 20 x 25 cm;

   Taip pat priklauso:
   2 bagažo vienetai iki 20 kg,išmatavimai negali viršyti 81 x 119 x 119 cm. (išskaidyti į 4 ir daugiau lagaminų negalima).

 8. Rasa parašė:

  2019 m. balandžio mėn. ruošiuosi skristi į Kijevą su Ryanair.Noriu pirkti bilietus, tačiau man neaišku ar išsipirkus pirmenybinį bilietą antras bagazas į saloną 10 kg. ar 7 kg.? Taip pat noriu sužinoti kokia kaina už registruotą 10 kg. bagažą ir kokia kaina antro bagažo į saloną?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Naujosios bagažo taisyklės:

   Keleiviui leidžiama nemokamai vežtis 1 vnt. rankinio bagažo vienetą: rankinę/kuprinę/krepšį kurio matmenys ne didesni kaip 40 cm x 20 cm x 25 cm lėktuvo salone, svoris nėra ribojamas. Keleiviai, įsigiję pirmenybinį įlaipinimą, gali turėti du vienetus rankinio bagažo: 1 krepšys 40 cm x 20 cm x 25 cm ir antras bagažas 55 cm x 40 cm x 20 cm iki 10 kg. abu bagažo vienetus galite neštis į lėktuvo saloną. Rankinis bagažas, neatitinkantis aviakompanijos reikalavimų, bus apmokestinamas ir patalpinamas į bagažo skyriuje. Registruojamas bagažas ir/ar papildomas bagažo svoris yra apmokestinami. Bagažo kaina kiekvienam užsakymui yra individuali.

 9. Giedrė parašė:

  Laba diena

  Raset kad kudikui priklauso 5kg rankinio bagažo, ar matmenys turi būti tokie patys 40*20*25? Ar sportinį vežimėlį galima vezti nemokamai?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Laba diena,

   Vaiko krepšys neturi tam tikrų išmatavimų ribojimų. Sulankstomas vežimėlis bei + dar vienas vaiko įrangos vienetas (kėdutė, sulankstoma kelioninė lovelė ir t.t) vaikams iki 2m. priklauso nemokamai.

 10. Akvile parašė:

  Sveiki,

  Mama neseniai pirko bilietą į Ispaniją. Ir sakė, kad nebėra nemokamo rankinio bagažo. Jei nori pasiimti kažką su savimi į saloną moki 8€, jei tašelę deda į bagažą 10€? Nors ir mažų išmatavimų, atitinkanti rankinį bagažą.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jeigu norėsite gabenti 10kg rankinį bagažą kaip anksčiau, tada Jums reikės išsipirkti arba Priority paslaugą arba galite rinktis ir 10kg registruotą bagažą. Kaina individualiai priklauso nuo Jūsų užsakymo. Dėl šių papildomų paslaugų Jums reikia kreiptis į savo bilietų pardavėją arba jeigu bilietai buvo pirkti ryanair.com svetainėje tada galite prisijungi prie savo užsakymo ir paslaugas išsipirkti ten.

 11. Lolita parašė:

  Sveiki,
  Jei skrydis yra su persėdimu,tai už registruotą bagažą reikia mokėti kiekvienam skrydžiui po 25 EU,ar kaip kitaip.

 12. Elena parašė:

  Sveiki, ar galima i rankini bagaza paimti lagamina 40*20*25 ir papildomai mot. rankinuka?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Nemokamai priklauso tik 1vnt rankinio bagažo: maža rankinė ar kuprinė 40x20x25cm. Jeigu norėsite gabenti papildomai 10kg bagažą (55x40x20cm) tada Jums reikės išsipirkti arba Priority paslaugą arba galite rinktis ir 10kg registruotą bagažą. Dėl papildomų paslaugų Jums reikia kreiptis į savo bilietų pardavėją arba jeigu bilietai buvo pirkti ryanair.com svetainėje tada galite prisijungi prie savo užsakymo ir paslaugas išsipirkti ten.

 13. Dalia parašė:

  Sveiki,
  Ar prie 1 rankinio bagazo dar galima tureti rankine ?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jeigu esate įsigyjusi papildomai Priority paslaugą tada taip, galite gabenti 2vnt rankinio bagažo, jeigu neturite šios paslaugos galėsite nemokamai gabenti tik 1vnt rankinio bagažo 40x20x25cm.

 14. aura parašė:

  Laba diena,
  Ar atliekant registraciją galima atskirai įsigyti registruotą bagažą 10kg ar prioritari 2 asmenims nors skrendame 4.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Šios paslaugos nėra skirstomos jas turite įsigyti visam užsakymui ir asmenims esantiems rezervacijoje, negalite skaidyti paslaugos ir įsigyti tam tikriems asmenims. Registruotą 10kg bagažą vienam asmeniui galite įsigyti nebent oro uoste už papildomą 25eur mokestį.

 15. Monika parašė:

  Skrendu kovo 16 is vilniaus i stansteda ir pirkau uz 20eu registruota bagaza 10 kg, londone po 14h persedimas ir skrydis i tenerife, taciau ant antru bilietu neduoda pasirinkti pirkti registruota 10kg bagaza, ka daryt?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Tokiu atveju už 10kg registruotą bagažą galėsite susimokėti oro uoste.

 16. Robertas parašė:

  Kokie leidziami registruojamojo bagazo matmenys (20kg)?
  Ačiū

 17. parašė:

  Sveiki, jei mano rankinė-kuprinė ,kurią nešiuosi į saloną yra 40x35x20 cm, tačiau yra minkšta ir galima ją suspausti visaip, ar įleis į lėktuvą ?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jeigu būsite paprašyta sutalpinti bagažo vienetą į matuokle ir ji jums tilps, tada problemų nekils, jeigu nesutalpinsite, būsite paprašyta susimokėti papildomai 25eur mokestį.

 18. Ruta parašė:

  Kiek kainuoja 20kg bagažas?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Nuo kiekvienos rezervacijos individuali kaina taikoma. Kaina prasideda nuo 25eur asm. į vieną pusę.

 19. Urtė parašė:

  Laba diena,

  pirkau bilietus rugpjūčio mėn. o skrydis kovo pabaigoje ir tada dar nebuvo galimybės nusipirkti priority, nes dar nežinojau apie naujienas. Noriu darbar nusiprikti jį, bet nebegaliu… Ar galėsiu lagaminą neštis į lektuvą ar iškils problemų?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jeigu bilietai tikrai buvo pirkti 2018m. rugpjūti Jums nemokamai turėtų būti pridėta 10kg registruoto bagažo paslauga, susisiekite su bilietų pardavėju arba aviakompanijos atstovų ir pasikonsultuokite dėl tikslaus nemokamai Jums priklausančio bagažo.

 20. Loreta parašė:

  Sveiki,
  Skrendame tik su mažu nemokamu rankiniu bagažu. Ar galimas bus įsineši į lėktuvą papildomas atskiras maišelis su duty free prekėmis?

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?