Naujos Ryanair bagažo taisyklės nuo lapkričio 1 d. 434

Ryanair kompanija antrą kartą per metus keičia bagažo taisykles. Nuo šių metų, lapkričio pirmos dienos į salono vidų bus galima įsinešti tik vieną rankinį bagažą. Ši tvarka galios visiems skrydžiams nuo lapkričio 1 d. nesvarbu kada buvo įsigytas lėktuvo bilietas.

Naujos rankinio bagažo taisyklės Jūsų būsimam skrydžiui:

> Nemokamai galėsite gabenti tik 1 vnt. rankinio bagažo, kurio išmatavimai  40cmx20cmx25cm, svoris neribojamas.

> Jeigu norite gabenti 2 vnt. rankinio bagažo lėktuvo salone, tai Jums reikia įsigyti pirmenybinio įlaipinimo paslaugą. Įsigijus šią paslaugą galėsite gabenti 2 vnt. rankinio bagažo: pirmas vnt. iki 40x20x25 cm, svoris neribojamas, antras vnt. iki 55x40x20 cm, svoris iki 10 kg. Tačiau atsiminkite, kad pirmenybinio įlaipinimo kiekis yra ribotas. Iš 189 vietų lėktuve yra tik 95 pirmenybiniai įlaipinimai.

> Arba galite įsigyti 10 kg registruotą bagažą. Įsigijus šį bagažą jį turėsite priduoti į bagažo skyrių.

> Keleiviai, kurių mažasis rankinis bagažas viršys išmatavimus ar prie įlaipinimo vartų atsineš antrą bagažą (jeigu nėra išsipirkęs pirmenybinės paslaugos) turės sumokėti 25 Eur ir jų bagažas bus atiduotas į bagažo skyrių.

> Vaistai reikalingi skrydžio metu ar medicininiai būtini daiktais (ramentai, spaudimo matuoklis) bus įleidžiami į lėktuvo saloną (kaip įprastai apie medicininius būtinus daiktus privaloma informuoti iš anksto).

> Kūdikiams vis vien priklauso 5 kg rankinis bagažas jo daiktams, kurį galėsite turėti skrydžio metu.

Ryanair teigia, kad dar kartą keičia rankinio bagažo taisykles tam, kad sumažintų lėktuvų vėlavimą.

Ryanair lėktuvų bilietai

Skrydžio bilietai į Maltą >>

434 thoughts on “Naujos Ryanair bagažo taisyklės nuo lapkričio 1 d.

1 2 3 11
 1. Jolita parašė:

  Sveiki,

  ar prie šio bagažo dydžio 40cmx20cmx25cm galiu kartu įsinešti rankinuka ar kuprine?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Ne negalite. Tai vienintelis nemokamai Jums priklausantis bagažas po lapkričio 1d.

 2. Monika parašė:

  Sveiki, ar prekes, nusipirktas duty free, turėsime susidėti į rankinį bagažą, ar galima bus kaip ir seniau neštis atskirai rankoje, maišelyyje,į kurį prekes supakuoja kasoje, ar tai skaitysis jau kaip papildomas bagažas? Kalbu apie situaciją kai skrendame su mažiausiu rankiniu bagažu be pirmenybės. Ačiū

 3. Gintė parašė:

  Sveiki, turiu bilietus iš Londono į Palangą ir atgal 10.26 – 11.02. Kokį bagažą ir kokį svorį galiu pasiimti?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Skrydžiui į priekį galios senosios Ryanair rankinio bagažo taisyklės ir priklausys 2 nemokami rankiniai bagažai, skrydžiui atgal galios naujos taisyklės ir priklausys tik vienas nemokamas rankinis bagažas.

 4. Eglė parašė:

  Laba diena, kelionei į Angliją turime bilietus 10.30, o grįšime jau 11.05, grįžimą atgal jau užsiregistravau ir gavau įlaipinimo korteles, kuriose rašo, kad registruotas 10 kg. bagažas, nors tokio nepirkau. Bei toje pačioje kortelėje rašo:“ GALIMA įsinešti 1 mažą krepšį kuris telpa po sėdyne, Antras krepšys iki 10 kg. turės bus paliktas prie registracijos langelio“ Ar tai reiškia, kad gavome dovaną ir galime iki 10 kg krepšius vežtis ne salone? Ar jų vėliau neapmokestins? Ačiū

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Susisiekite su savo bilietų pardavėju,kad patikslintų koks rankinis bagažas Jums priklauso skrydžiui lapkričio 5d.

   • Eglė parašė:

    Atsiprašau, o kaip tai padaryti, jeigu Ryanair tinklapyje nėra jokio kontaktinio tel NR?

    • ryanair-skrydziai.lt parašė:

     Sveiki,

     Lietuvoje aviakompanijos atstovo nėra, Jums reikėtų ieškoti kontaktų ryanair.com puslapyje, jie tikrai ten yra.

 5. Gitana parašė:

  Sveiki. Spalio menesi skrendu is Tenerifes i Vilniu. Nusipirkau nepirmenybini bilieta. Reiskia as galiu pasiimti su savim i salona tik rankine, o 10 kg lagaminuka paims i bagaza, taip? Veliau uzsisakiau dar registruota 20 kg bagaza. Ar teisingai suprantu, kad registruota 20 kg atiduosiu i registruoto bagazo skyriu, rankinuka nesiuos su savim, o mazaji lagamina 10 kg is manes paims prie ilaipinimo vartu?

 6. ALE GAILIENE parašė:

  Sveiki ,
  Sakykite ,kokia yra iki 10 kg registruoto bagazo kaina nuo lapkricio 1 ?
  Skrydis su persedimu.Ar reikes kiekvienam skrydziui atskirai moketi ?
  Skrendame is DUSSELDORFO WEZES I PAFOS IR ATGAL..PERSEDIMAI ABU KARTU SALONIKAI.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Dėl kainos teiraukitės savo bilietų pardavėjo.
   Taip, už kiekvieno skrydžio papildomas paslaugas reikės mokėti atskirai.

 7. Gitana parašė:

  Sveiki, lapkricio 6 d. skredu su kudikiui iki 2 metu i Roma. Ar teisingai suprantu, kad nemokamai galiu pasiimti kudikio sulankstoma vezymeli ir automobiline kedute – tai yra 2 daiktus? Vezymeli galiu pasiimti iki lektuvo trapo, o automobiline kedute turesiu priduoti i bagazo skrydi, ar teisingai supratau ir tai? Taciau, kudikio daiktu yra daug daugiau, tad ar teisingai supratau, kad likusius kudikio daiktus – drabuzius, sildytuva, vystyklus ir t.t., galiu sudeti i atskira lagamina ir issipirkus mokesti, kaip kudikio papildomi daiktai, galiu lagamina su vaiko daikatis iki 20 kg. priduoti taip pat, kaip ir automobiline kedute, i bagazo skyriu?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Galite turėti tik vieną daiktą – vežimėlį arba kėdutę.
   Galite su vežimėliu vykti iki lėktuvo.
   Kūdikiui priklauso nemokamais 5kg rankinis bagažas jo daiktams, jeigu tokio bagažo nepakanka, galite įsigyti registruotą 20kg bagažą.

 8. Jūratė parašė:

  2018.10.01.užsiregistravau ir gavau įlaipinimo kortelę,skrydis lapkričio mėn..Parašyta nepirmenybinis įlaipinimas.Niekur suradau prieš įsigyjant bilietą ,kur būtų galima užsimokėti už antrą krepšį.
  Biliete parašyta :antras krepšys /iki 10 kg ,55/40/20 kurį reikia palikti prie registracijos langelio ir kuris turi tilpti į bagazo matuo
  Tai ar už jį reikės mokėti 25,0 eur?
  Kaip tada galima paildyti jau išduotą įlaipinimo kortelę,kad reeikėtų mokėti 6,0 ar 8,0eur

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Dėl papildomo rankinio bagažo įsigijimo kreipkitės į savo bilietų pardavėją.

 9. Galina Misiuro parašė:

  Sveiki
  Kiek kainuoja Priority paslauga, jejgu bilietas jau nupirtas?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Kaina priklauso nuo skydžio krypties. Jums reikėtų kreiptis į savo bilietų pardavėją šiuo klausimu.

 10. Kristina parašė:

  Sveiki,

  rugsėjo mėn. nusipirkau bilietus sau ir vaikui skrydžiui lapkričio 1 d., tačiau neįsigijau nei priority, nei registruoto bagažo iki 10 kg. Mums reikalingas tik 1 lagaminas, kurio svoris bus iki 10 kg. Kaip mums dabar įsigyti registruotą bagažą iki 10 kg už 10 Eur?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Kreipkitės į savo bilietų pardavėją dėl papildomų paslaugų.

 11. ruta parašė:

  Laba diena.
  tai nuo lapkricio menesio norint isinesti didesni rankini bagaza i lektuva butina bus susimoketi? ar bus galima ji nemokamai tiesiog atiduoti i bagazo skyriu?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jums priklausys tik 40x20x25cm. rankinis bagažas. Jeigu Jums jo nepakaks turėsite pirkti, mokėti už papildomą bagažą.

 12. Kri parašė:

  Sveiki noriu nupirkti bilietus 11.14 d. Skrendame 4 asmenys, tačiau neleidžia pasirinkti 10 kg registruotam bagažui pvz tik 2 asmenims. Automatiškai duoda visiems kas mums neaktualu. O užsakymo jau rodo kad galima paimti tik mažą krepšį.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Na atidžiai peržiūrėkite gali būti, kad kažkur reikia nuimti varnelę ir galėsite pridėti bagažą tik prie tam tikrų keleivių.

 13. Agnė parašė:

  Sveiki, skrendame į Ispaniją 09.30. Neturime Priority. Tai mums priklauso 2 rankiniai bagažai? Vienas mažas i lėktuvą, kitas lagaminas su ratukais (atitinkantis išmatavimus) bus paimtas prie įlaipinimo vartų? Teisingai?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Taip Jums priklauso du rankiniai bagažai. Naujos taisyklės įsigalios nuo LAPKRIČIO 1d.

 14. Dalia parašė:

  Laba diena,

  norime pirkti bilietus + 2 rankinius bagažus( mažas ir 10kg)kiekvienam, taip pat kad galėtume kartu sėdėti, ką reikėtų pridėti prie pirkimo , kad nereikėtų papildomai mokėti už bagažą.Ačiū

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jeigu norite turėti 2 rankinius bagažus, tai pirkite priority arba atskirai 10kg registruotą bagažą kiekvienam, jeigu norite kartu sėdėti, tai pasirinkite vietas.

 15. Ruta parašė:

  Sveiki,liepos men.isigijome bilietus pirmyn ir atgal skrydziui i Tenerife lapkricio men.Is aviakompanijos negavome zinios,kad negalime 10kg.bagazo nestis i lektuvo salona.Kaip suzinoti ar mums bus taikomos naujos taisykles ir ka reikes daryti?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Peržiūrėkite savo patvirtinimus ar tikrai bagažas nepridėtas. Gal įsigijote pirmenybinį įlaipinimą, nes jeigu jį turite tuomet Jums registruotas 10kg nepriklauso. Dėl dar tikslesnės informacijos susisiekite su savo bilietų pardavėju.

 16. Mile parašė:

  Sveiki , musu skrydis gruodzio 19d ,mes gavome laiska i el pasta kad mums aviakompanija pridėjo nemokama registruota bagaza iki 10kg. Noriu pasitikslinti, kur reiks priduoti ir palikti registruota bagaza 10kg ? Ir nusileidus kur jį atsiimti ?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Galioja tos pačios taisyklės kaip registruotam bagažui. Priduoti oro uoste kur yra pridavimo postai registruotų bagažų, taip pat atsiimsite atvykę į oro uostą kur atsiimamas registruotas bagažas, tai būna konvėjeris, kuriuo atvažiuota lagaminai.

 17. Karolina parašė:

  Sveiki,
  Skrisiu šių metų rugsėjo mėnesį. Ar didesnį rankinio bagažo vienetą teks atiduoti ar vis dar galėsiu pasiimti jį kartu su savimi į lėktuvą? El. pašte rašoma, kad lyg ir turėsiu atiduoti į bagažo skyrių. Norėjau paklausti, ar tai priklausys nuo likusios laisvos vietos bagažui lėktuvo salone, ar betkokiu atveju jis bus paimtas į bagažo skyrių?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jis bus paimtas tuo atveju jeigu neturėsite išsipirkusi Priority paslaugos.

 18. Kristina parašė:

  Sveiki, gruodžio 4d. skrendame į Malta, norėtume sužinoti ar mums reiki isigyti pirmenybinį įlaipinima kad vežtis rankinį bagaža(lagamimą iki 10kg ir mažesnio dydžio rankinuka) . Ar tai jau įskaičiuota yra į kaina.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Susisiekite su savo bilietu pardavėju,kad informuotų ar Jums priskirtas registruotas 10kg bagažas.

 19. Juste parašė:

  Sveiki, musu skrydis is Londono I Lietuva rugsejo 19 d. Neisigijome pirmenybinio ilaipinimo. Ant bilieto parasyta kad galime su savimi tureti tik maza rankinuka.
  AR mums dar galioja nemokamas 10kg rankinis bagazas?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Naujos taisyklės įsigalios nuo LAPKRIČIO 1D. Jums vis dar priklauso du rankiniai bagažai.

 20. Ingrida Raškauskienė parašė:

  Laba diena,
  Sakykite, kokia yra 10 kg registruoto bagažo kaina (neperkant pirmenybinio įlaipinimo)ir kaip galėtume šią paslaugą užsisakyti?Mūsų skrydis lapkričio 24 d., bet bilietai buvo pirkti rugpjūtį.Dėkoju…

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jeigu Jūsų bilietai pirkti anksčiau, tai kaip ir žinote taisyklės keičiasi nuo lapkričio 1d. visų pirmą pasitikrinkite savo paskyrą ar aviakompanija Jums nepridėjo nemokamo registruoto bagažo iki 10kg ar Priority paslaugos.

1 2 3 11

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?