Naujos Ryanair bagažo taisyklės nuo lapkričio 1 d. 424

Ryanair kompanija antrą kartą per metus keičia bagažo taisykles. Nuo šių metų, lapkričio pirmos dienos į salono vidų bus galima įsinešti tik vieną rankinį bagažą. Ši tvarka galios visiems skrydžiams nuo lapkričio 1 d. nesvarbu kada buvo įsigytas lėktuvo bilietas.

Naujos rankinio bagažo taisyklės Jūsų būsimam skrydžiui:

> Nemokamai galėsite gabenti tik 1 vnt. rankinio bagažo, kurio išmatavimai  40cmx20cmx25cm, svoris neribojamas.

> Jeigu norite gabenti 2 vnt. rankinio bagažo lėktuvo salone, tai Jums reikia įsigyti pirmenybinio įlaipinimo paslaugą. Įsigijus šią paslaugą galėsite gabenti 2 vnt. rankinio bagažo: pirmas vnt. iki 40x20x25 cm, svoris neribojamas, antras vnt. iki 55x40x20 cm, svoris iki 10 kg. Tačiau atsiminkite, kad pirmenybinio įlaipinimo kiekis yra ribotas. Iš 189 vietų lėktuve yra tik 95 pirmenybiniai įlaipinimai.

> Arba galite įsigyti 10 kg registruotą bagažą. Įsigijus šį bagažą jį turėsite priduoti į bagažo skyrių.

> Keleiviai, kurių mažasis rankinis bagažas viršys išmatavimus ar prie įlaipinimo vartų atsineš antrą bagažą (jeigu nėra išsipirkęs pirmenybinės paslaugos) turės sumokėti 25 Eur ir jų bagažas bus atiduotas į bagažo skyrių.

> Vaistai reikalingi skrydžio metu ar medicininiai būtini daiktais (ramentai, spaudimo matuoklis) bus įleidžiami į lėktuvo saloną (kaip įprastai apie medicininius būtinus daiktus privaloma informuoti iš anksto).

> Kūdikiams vis vien priklauso 5 kg rankinis bagažas jo daiktams, kurį galėsite turėti skrydžio metu.

Ryanair teigia, kad dar kartą keičia rankinio bagažo taisykles tam, kad sumažintų lėktuvų vėlavimą.

Ryanair lėktuvų bilietai

Skrydžio bilietai į Maltą >>

424 thoughts on “Naujos Ryanair bagažo taisyklės nuo lapkričio 1 d.

 1. Almonte parašė:

  sveiki.o kurioj vietoj svers priority bagaza iki 10 kg?

 2. Edmundas parašė:

  Laba diena,

  Įsigijus Priority, galima į saloną įsinešti antrą rankinį bagažą. O ar galima šį antrą bagažą imti n į saloną, o priduoti kaip registruotą nemokamai?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Ne, negalite. Su Priority jūs nešatės 2vnt į saloną, o su 10kg registruotą jei turite išsipirkęs tada registruojate, o į saloną keliaujate su 40x20x25cm nedidele rankine ar kuprine.

 3. DARIUS parašė:

  Sveiki,kodel nuo lapkricio1d iki nauju metu negalima nusipirkti papildomai priority paslaugos,o po nauju jokiu problemu 8 eur,ir kaip tada issinesti didesni bagaza iki10kg,Aciu

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Priority paslaugos kiekis yra ribotas, gali būti kad paslauga yra išpirkta ir jos nebeliko. Tokiu atveju įsigyti negalėsite.

 4. Zydrunas parašė:

  Kokie bagazo ikainiai iki 20 kg

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Kainos skiriasi priklausomai nuo skrydžio krypties ir datos, reikia žiūrėti Jūsų konkrečioje rezervacijoje.

 5. aušra parašė:

  ar galiu vežti rankiniame bagaže tuščią termosą (kavai, arbatai)

 6. Sigita parašė:

  Sveiki,
  Turiu bilietą lapkričio 1 d. į Kopenhagą. Bilietas pirktas liepos mėnesį. Tuomet pirmenybinio įlaipinimo nepirkau, o dabar darantis registraciją nebuvo pasirinkimo papildomai įsigyti pirmenybinį įlaipinimą. Įlaipinimo kortelėje rašo, kad turiu rankinį 10 kg bagažo gabenimą nemokamai. Kaip yra iš tiesų? Kiek galiu bagažo vienetų vežtis nemokamai? Ir ar yra galimybe dar įsigyti pirmenybinį papildomai po check-in’o?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jeigu Jūsų bilietai pirkti liepos mėnesį tai gali būti, kad aviakompanija Jums nemokamai pridėjo 10kg bagažą, tik atkreipkite dėmesį ar jis registruotas ar ne. Jeigu aviakompanija Jums suteikė nemokamai 10kg registruotą bagažą, priority paslaugos išsipirkti nėra.

 7. Vilma parašė:

  Sveiki,
  Noriu pasiteirauti del receptiniu vaistu vezimo lektuve. Dabar receptiniai vaistai israsomi elektroniniu budu ir vaistineje perkami pateikus asmens tapatybes kortele. Ka tokiu atveju daryti? Recepto lapelio nieks neraso.Jei neturesiu dokumento man tuos vaistus atims?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Gabenant receptinius vaistus rankiniame bagaže turėkite receptą arba jo kopiją. Vaistų negalima vežtis daugiau, negu nurodyta recepte. Galioja tik jūsų vardu išrašytas receptas. Įsitikinkite, kad recepte ir jūsų biliete nurodytas vardas ir pavardė yra tokie pat.

 8. Gintarė parašė:

  sveiki , skrendame rytoj i Švediją , koks rankinis bagažas priklauso ?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Į saloną: 35x20x20cm rankinę, svoris neribojamas,
   Į bagažo skryrių nemokamai (atiduosite prieš lipant į lėktuvą): 55x40x20cm iki 10kg.

 9. Rūta parašė:

  Sveiki,
  perkame bilietus į Kiprą. Perkant standartinį bilietą, dėl mažo bagažo (40x20x25) viskas aišku, galime jį įsinešti į salono vidų. Tačiau ar galime nemokamai turėti mažą lagaminą (55x40x20)ir jį atiduoti prieš lipant į lėktuvą?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Ne negalite gabenti 55x40x20cm iki 10kg lagaminėlio, nes jis nemokamai po lapkričio 1d. nebepriklauso. Jeigu norite jį gabenti kartu turite išsipirkti Priority paslaugą arba rinktis 10kg registruotą bagažą.

 10. Inga parašė:

  Sveiki,

  Pirkau mamai priority bilietus su Jusu oro linijomis. Situo atveju bus galima abu rankinio bagazo vienetus nestis i lektuvo salona ar ir su pirmenybiniu ilaipinimu islieka ribotas isinesti bagazo kiekis?

  Dekui

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jūsų mama įsigyjusi Priority paslaugą į saloną galės įsinešti mažą rankinę 40x20x25cm ir iki 10kg lagaminėlį 55x40x20cm.

 11. Elena parašė:

  Sveiki, prieš kelionę susirgau, gydytoja išrašė receptą antibiotikams. Juos turiu pasiimti su savimi į rankinį bagažą, bet recepto neturiu, nes pasiliko vaistinė. Kiti vaistai nuo temperatūros parduodami be recepto. Ką daryti tokiu atveju?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Na galite nueiti iki gydytojo ir paprašyti naujo recepto, arba gabenti ne receptinius vaistus.

 12. rolandas parašė:

  Sveiki keliaujame lapkricio 2 penkiese i norvegija.2suauge ir trys vaikai visi busime su kuprinemis registruoto bagazo neturime tik rankinis.Ar galesime viska pasimti ilektuvo vidu turiu omeny kuprines.I ar oro uoste pirktos prekes prekes bus galima pasimti taip pat i vidu

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Nuo Lapkričio 1d. jums nemokamai priklauso tik 40x20x25cm į saloną. O maišelį Jums gali leisti neštis ir rankose, tačiau jeigu būsite paprašyti jį įtalpinti į bagažą, jis turi tilpti.

 13. Anatolij parašė:

  Sveiki. Pirkdamas bilietus, vaikui 2 metai ar jo vieta bus šalia mamos ar tai reikia įsigyti uź papildoma mokiesti?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Vaikams iki 2m. vieta atskirai nėra priskiriama, jeigu vaikui yra virš 2m. tada vieta jam bus priskiriama šalia suaugusiojo.

 14. Jane Kacinskiene parašė:

  Sveiki.Turiu gruodzio menesi skrydi is Kauno i Dublina.Be mazo rankinio ir didesnio iki 10 kg. Ar galiu tureti su savimi kompiuteri?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Ne negalite. Kompiuteris turi tokiu atveju atitikti mažos rankinės išmatavimus arba tilpti į iki 10kg lagamino vidų.

 15. Aistė parašė:

  Sveiki, turiu skrydį lapkričio mėnesį. Ar galiu pasiimti neturint pirmenybinio įlaipinimo tašytę į lėktuvo saloną?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jums į salona priklauso 40x20x25cm (tai yra vienintelis rankinis bagažas, kuris Jums priklauso nemokamai).

 16. Vytautas parašė:

  Laba diena,
  Suauges turi priority, o vaikai 8 ir 10m ne, nes tik minktas kuprines nesis.
  Pasidomejus supratau, jog kartu su manimi priority praeiti negales. Pirmyn skrydziams dar galiu ispirkti priority, bet atgal po 11.01 jau neduoda, tikriausiai jau ispirkti visi.
  Ar gales vaikai vieni praeiti iprastoje eileje, jeigu as ju palauksiu uz ilaipinimo vartu?
  Arba gal stoti i bendra eile kartu, bet ar tada galesiu pasinaudoti priority ir pasiimti lagamina i salona?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Būtų patogiausia, kad vaikai taip pat turėtų priority paslaugą, tada galėsite visi stovėti vienoje eilėje ir kartu būsite įlaipinti į lėktuvą. Dėl atgalionio skrydžio pasitikrinkite galbūt aviakompanija Jums nemokamai yra pridėjusi kiekvienam keleiviui po 10kg registruoto bagažo, jeigu bilietai buvo pirkti prieš paskelbent bagažo taisyklių pasikeitimą. Galite šiek tiek vaikų luktelti praėjęs patikrą.

 17. Lin parašė:

  Sveiki.
  Aš nusipirkau bilietą be pirmenybės 2018 kovo mėn. Ir lapkritį skrydis Ir rašo reikia palikti prie registracijos langelio.
  1 x 10 kg registruojamas bagažas.

  Tai nesupratau kur jį reikia priduoti?

  O dabar kaip yra su saldainiais? Viduje įdaras. Ar galima neštis į lėktuvą dėžutėje ? Ir sveriamus su įdaru, bet įpakuoti?
  Pasimsiu medicininius vaistus ar reikia informuoti, ar reikia kokių receptų iš gydytojo tabletėms ir kapsulėms?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jums aviakompanija pridėjo 10kg. registruotą bagažą, kurį Jūs turėsite registruoti kaip įprastą registruotą bagažą. Jeigu saldainiai su skysčiais gabenti negalėsite. Vaistus gabenti galite, jeigu jie receptiniai, tada būtina turėti receptą su savimi, jeigu tai skysti vaistai, jiems bus taikoma skysčių ribojimo politika, jeigu gabensite rankiniame bagaže. Taip pat vaistai turi būti orginialiose pakuotėse.

 18. Lijana parašė:

  Laba diena.
  Norejau suzinoti skrendu I Londona Spalio 26 d. Ar galioja pagal senas taisykles(kad nemokamai galima bagaza palikti prie lektuvo) aciu.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki Lijana,

   Taip Jums vis dar galioja senosios bagažo taisyklės.

 19. Karina parašė:

  Sveiki, lapkričio 1d. Skrendame iš Airijos į Lietuvą. Turėsim su savimi tik rankinį bagaža kuri nešimes į lėktuvą, ar galima vežtis sūrio?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Priklauso koks tai sūris. Jei tai kietasis sūris, tada problemų kilti neturėtų, jeigu tai minkštieji sūriai tada negalėsite jo gabenti rankiniame bagaže.

 20. Eglė parašė:

  Ar rankinis bagažas 40x20x25 bus gabenamas lėktuvo salone?

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?