Naujos Ryanair bagažo taisyklės nuo lapkričio 1 d. 424

Ryanair kompanija antrą kartą per metus keičia bagažo taisykles. Nuo šių metų, lapkričio pirmos dienos į salono vidų bus galima įsinešti tik vieną rankinį bagažą. Ši tvarka galios visiems skrydžiams nuo lapkričio 1 d. nesvarbu kada buvo įsigytas lėktuvo bilietas.

Naujos rankinio bagažo taisyklės Jūsų būsimam skrydžiui:

> Nemokamai galėsite gabenti tik 1 vnt. rankinio bagažo, kurio išmatavimai  40cmx20cmx25cm, svoris neribojamas.

> Jeigu norite gabenti 2 vnt. rankinio bagažo lėktuvo salone, tai Jums reikia įsigyti pirmenybinio įlaipinimo paslaugą. Įsigijus šią paslaugą galėsite gabenti 2 vnt. rankinio bagažo: pirmas vnt. iki 40x20x25 cm, svoris neribojamas, antras vnt. iki 55x40x20 cm, svoris iki 10 kg. Tačiau atsiminkite, kad pirmenybinio įlaipinimo kiekis yra ribotas. Iš 189 vietų lėktuve yra tik 95 pirmenybiniai įlaipinimai.

> Arba galite įsigyti 10 kg registruotą bagažą. Įsigijus šį bagažą jį turėsite priduoti į bagažo skyrių.

> Keleiviai, kurių mažasis rankinis bagažas viršys išmatavimus ar prie įlaipinimo vartų atsineš antrą bagažą (jeigu nėra išsipirkęs pirmenybinės paslaugos) turės sumokėti 25 Eur ir jų bagažas bus atiduotas į bagažo skyrių.

> Vaistai reikalingi skrydžio metu ar medicininiai būtini daiktais (ramentai, spaudimo matuoklis) bus įleidžiami į lėktuvo saloną (kaip įprastai apie medicininius būtinus daiktus privaloma informuoti iš anksto).

> Kūdikiams vis vien priklauso 5 kg rankinis bagažas jo daiktams, kurį galėsite turėti skrydžio metu.

Ryanair teigia, kad dar kartą keičia rankinio bagažo taisykles tam, kad sumažintų lėktuvų vėlavimą.

Ryanair lėktuvų bilietai

Skrydžio bilietai į Maltą >>

424 thoughts on “Naujos Ryanair bagažo taisyklės nuo lapkričio 1 d.

 1. Alesia parašė:

  Sveiki, kokių išmatavimų turi būti išperkamas priduodamas 10 kg bagažas?
  Kartu su tuo išpirktu, lieka nemokamas į kabiną 40x20x25 cm?
  Ačiū.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Išmatavimai: 55x40x20cm iki 10kg. O į saloną 40x20x25cm svoris neribojamas.

 2. Gretana parašė:

  Sveiki, turiu skrydi i Gran kanarija lapkriti. Ir kyla klausimas ar uzsakius priority & 2 cabin bags galiu veztis skysciu? Ar turiu uzakyti kita pasiulyma

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Skysčiai riboti. Rankiniame galėsite gabenti tik 10vnt. 1vnt iki 100ml. Geriausiai būtų rinktis registruotą bagažą 10kg arba 20kg.

 3. Viki parašė:

  sveiki turime bilietus is londodno i vilniu juos pirkome is anksto ir nutiko taip kad vyras susilauze koja. ar gali vyras pasiimti ramentus su savimi i lektuva ar juos reikia kazkur kitur paduoti. beje uzsisakem ir specialiaja paslauga kuri pades ilipti ir islipti is lektuvo. ar reikia jums skambinti pries skrydi ar uzteks tik atvykti prie specialiaus langelio? aciu is anksto

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Ramentai, visos judėti padedančios pagalbos priemonės yra gabenamos nemokamai. Susitvarkysite oro uoste.

 4. Elzė parašė:

  Sveiki, bilietai buvo pirkti dar rugsėjo mėnesio pradžioje, kuomet nebuvo jokios informacijos apie pasikeitimus, jog už antrą mažą lagaminą reiks mokėti bei buvo galima pasirinkti nemokamą mažą lagaminą. Tai ar dabar man kažkas keičiasi? Nes atsispausdinus bilietą rodo, jog galiu pasiimti tik vieną krepšį, kuris tilps po sėdyne. Ką daryti, jei jau esu pasidariusi check’iną?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jeigu įlaipinimo korteleje nurodyta, kad toks bagažas Jums priklauso, tai tuo ir vadovaukitės. Nesvarbu kad esate atlikusi registraciją, galite vistiek įsigyti papildomas paslaugas. Jums reikia kreiptis į savo bilietų pardavėją arba jeigu bilietai buvo pirkti ryanair.com svetainėje tada galite prisijungi prie savo užsakymo ir paslaugas išsipirkti ten.

 5. Dana parašė:

  Skrendame i Londona lapkricio men 23 pries kiek laiko galima atsispausdinti bilietus

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Įprastine tvarka 2d. – 48val iki skrydžio pradedama vykdyti registracija, tai kai užsiregistruojate, įlaipinimo kortelės būna sugeneruojamos iškarto.

 6. Virginija parašė:

  Sveiki,ar 10 kg.registruotame bagaže (kuris bus atiduotas į bagažo skyrių) galima gabenti skysčius?

 7. Paulius. parašė:

  Esu pakeitęs vardą.Bilietas yra vienu vardu pirktas,o pasas dabar kitu vardu.Turiu abu pasus.skrendu į Angliją.Ar nekils problemų?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Turite pasikeiti skrydžio dokumento duomenys į tuos, kurie yra nurodyti jūsų asmens dokumente, su kuriuo planuojate keliauti.

 8. Julija parašė:

  Sveiki,

  jei bilietai pirkti vasarą be registruojamo bagažo, o skrydis lapkričio mėn. Ar nauja bagažo tvarka galioja ir vasarą pirktiems bilietams, ar jiems lengvatos taikomos kažkokios?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jeigu bilietai pirkti vasarą, labai didelė tikimybė, kad aviakompanija Jums yra pridėjusi nemokamai 10kg bagažą. Tačiau pasitikrinti tai galite arba savo paskyroje prisijunge per ryanair.com puslapį arba susisiekę su savo bilietų pardavėju.

 9. Raimonda parašė:

  Laba diena,
  lapkricio men skrendame i Paryziu 2 suauge ir 3 vaikai. Maziausias vaikas 2,5m. Ar jam priklauso nemokamas sulankstomo vezimelio gabenimas ?Ir ar teisingai suprantu, kad tokio amziaus vaikas jau ne kudikis ir jam papildomas 5kg krepsys nepriklauso ??Visi vaikai gali tureti toki pat 40x20x25cm krepseli, teisingai ?
  Ir dar pasiklausiu, jeigu atiduosiu i rankini bagaza prie lektuvo savo fotoaparata kas atsako uz jo sudauzyma ?arba ka daryti su fototechnika ?dekoju.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Dėl vaikų viskas teisingai, vaikams nuo 2m. priklauso toks pats bagažas kaip ir suaugusiams tai yra 40x20x25cm. į saloną nedidelė rankinė ar kuprinė. Nebėra tokios galimybės rankinį bagažą atiduoti prie lėktuvo. Pasikeitus taisyklėms Jums 10kg bagažas nemokamai nebepriklauso ir negalite jo atiduoti. Jums reikia įsigyti Priority tada galėsite gabenti 10kg bagažą salone arba galite rinktis 10kg registruotą bagažą, kurį turėsite registruoti ir atiduoti į bagažo skryrių. Todėl fotoaparatą patariame gabenti tik rankiniame bagaže.

 10. Ingrida parašė:

  Laba diena,pirkome bilietus pries 3 menesius,bet priorety nepirkome,tai nesuprantu ar man dar vis reikia issipirkti tuos 10 kg, kad galetume vestis ? ar ne tik reiks priduoti kartu su ispirktu 20 kg.bagazu?aciu

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jeigu norite įsitikinti koks Jums bagažas priklauso, reikia kreiptis į savo bilietų pardavėją arba jeigu bilietai buvo pirkti ryanair.com svetainėje tada galite prisijungi prie savo užsakymo ir patikrinti koks bagažas kiekvienam iš keleivių pridėtas.

 11. Reda parašė:

  Sveiki. Jei esu jau uzsisakiusi bilietus ar galima dar dasisakyti pirmuumo teise?
  Aciu

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Taip galite. Jums reikia susisiekti su savo bilietų pardavėjų dėl papildomų paslaugų arba jeigu bilietai buvo pirkti ryanair.com svetainėje tada galite prisijungi prie savo užsakymo ir paslaugas išsipirkti ten.

 12. Ignas parašė:

  Sveiki, rytoj skrendu i londona po to i reykjavika, boarding pase raso 10kg check-in bag, tai reiskia kad ji turesiu priduot i bagazo skyriu o i salona vistiek galesiu isinest viena maza kuprine? Ir jei nusipirkciau priority boarding galeciau dar viena 10kg tase i salona nestis?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Taip Jums reikės jį užregistruoti. O į saloną galėsite neštis 40x20x25cm mažą rankinę ar kuprinę, kurios svoris neribojamas. Jeigu turite išsipirkęs 10kg registruotą bagažą tai Priority paslaugos išsipirkti galimybės nebeturite.

 13. Alina parašė:

  Sveiki, turiu bilietą lapkričio mėnesiui, perskaičiau info dėl naujo bagažo taisyklų, kaip ir viskas aišku, tačiau norėčiau sužinoti, kaip tikrinami oro uoste rankinio bagažo matmenys? Mano kelionine kuprine yra 35-30-12cm jei ją sugebeciau sutalpinti į matavimo “rėmus” ar galiu tokiu išmatavimų kuprine neštis kaip rankinį bagažą ?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jeigu būsite paprašyta įdėti į matuoklę ir ji tilps tada problemų kilti neturėtų.

 14. Gina parašė:

  Sveiki, kada turi būti keleiviu registracija internetu, skrydis lapkričio 8 dieną, ir kada gausime bilietus? Mes nepasirinkome sėdėjimo vietų, ar nebus 6 metų vaikas pasodintas atskirai nuo suaugusio?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Registracija į skrydį pradedama likus 48val iki skrydžio. Kai atliksite registraciją, įlaipinimo kortelės iš karto ir susigeneruos. 6m. vaikas tikrai turėtų būti priskirtas prie vieno iš suaugusiųjų vykstančiu kartu.

 15. Daiva parašė:

  Sveiki,ar nuo lakpričio mėn.registruotas bagažas iki 10 kg yra mokama paslaugą?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Taip, tiek registruotas tiek rankinis iki 10kg bagažas yra mokamas, nebent bilietai buvo pirkti iki rugsėjo 1d. tada aviakompanija galėjo pridėti nemokamai bagažą.

 16. Ala parašė:

  Sveiki,

  ar rankiniame bagaže galima vežtis tabaką?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Galite, tik atkreipkite dėmesį į kiekį, kuris leidžiamas gabenti į tam tikrą šalį.

 17. Aurelijus parašė:

  Laba diena
  Keliausime Lapkričio 10 dieną iš Kauno į Kopenhagą, turime Priority paslaugą. Bilietas pirktas rugpjūčio viduryje.
  Šiandien radau tokią informaciją: „Jeigu keleivis „Ryanair“ skrydį užsisakė iki rugpjūčio 31 d. ir keliaus lapkričio 1 d. ar vėliau, su savimi galima pasiimti nemokamą 10 kg rankinį bagažą, tačiau jį reikės atiduoti keleivių registracijos metu“.
  Ar tai tiesa? Vadinasi galima imti nemokamą lagaminą, bet ne į lėktuvo saloną, o jį reikės atiduoti prie registracijos?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Vadovaukitės informacija esančia savo įlaipinimo kortelėje. Arba susisiekite su savo bilietų pardavėju dėl tikslaus Jums priklausančio bagažo kelionės metu.

 18. Keliautoja parašė:

  Sveiki, gavau laiska is ryanair, kad man bus taikomos siek tiek kitokios naujos bagazo taisykles. Ar tikrai galesiu keliauti be problemu?
  As you booked (R1MZTW) prior to the announcement of our new Cabin Bag Policy, we will add a 10kg Check-in Bag for each passenger on your booking, free of charge. This will be visible in the „view itinerary“ section in your myRyanair account and on your boarding pass.

  This 10kg bag must be dropped off at the check-in desk and will be available for collection at the baggage carousel in your arrival airport.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Taip, aviakompanija Jums pridėjo nemokamą 10kg registruotą bagažą. Ir dar galėsite gabenti 40x20x25cm rankinę į saloną.

 19. Ruta parašė:

  Sveiki,bilietus pirkau vasarą.skrydis lapkričio 29d iš Londono į Kauną.pasidariau check-in jau.ant bilieto kampe rašo: no priority 10kg check-in Bag. Galiu vežtis dar senų standartų lagaminą,ar jau naujų? Ačiū

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki Rūta,

   Jums priklauso: į saloną 40x20x25cm rankinė ar kuprinė ir iki 10kg registruotas bagažas 55x40x20cm.

 20. Liveta parašė:

  Sveiki. Su seima skrisime Gruodzio men is Lt i Uk. 2 suauge ir 1 vaikas. Kiek mes galime pajimti rankiniu bagazu(nemokamai)? Anksciau buvo galima ant kiekvieno zmogaus po 1 nemokama. :) aciu.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Nemokamai priklauso po 1vnt rankinio bagažo į saloną: 40x20x25cm jeigu vaikas iki 2m tada jam priklauso iki 5kg krepšys su vaiko reikmenims bei 2vnt vaikui skirtos įrangos. Jeigu vaikui +2m. jam priklauso toks pats bagažas kaip ir suaugusiems.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?